Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ αυτές τις μέρες με τα assignments παρατήρησα ότι βρίζω συχνότερα ;) Γενικότερα πιστεύω ότι προσπαθώντας να τα ξεκλειδώσουμε ξεχνάμε τελείως το objective και ο καθένας κοιτάει την πάρτη του.. επίσης αυτό στην κλάση assault που πρέπει να καταστρέψεις δυο οχήματα με τις μοναδικές δύο μόνο χειροβομβίδες anti tank, όσο κ να προσπαθώ δεν..

Ε ουσιαστικά αυτό εννοεί να κλέψεις το κιλλ άλλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ αυτές τις μέρες με τα assignments παρατήρησα ότι βρίζω συχνότερα ;) Γενικότερα πιστεύω ότι προσπαθώντας να τα ξεκλειδώσουμε ξεχνάμε τελείως το objective και ο καθένας κοιτάει την πάρτη του.. επίσης αυτό στην κλάση assault που πρέπει να καταστρέψεις δυο οχήματα με τις μοναδικές δύο μόνο χειροβομβίδες anti tank, όσο κ να προσπαθώ δεν..

 

Volga River, κάθεσαι μέσαι στα trenches γύρω από το C και το D. Αν δεν το βγάλεις κι εκεί, δε θα το βγάλεις πουθενά.

Στο vanilla: Amiens, κάθεσαι μέσα στο κτίριο που κάνει overlook το C και έχει έναν μεγάλο διάδρομο και βλέπει και το D (από όποιαδήποτε μεριά του τρένου).

Monte Grappa, κάθεσαι μέσα στο C και περιμένεις να περάσει tank είτε από το τούνελ είτε από τον πίσω δρόμο.

 

Τα πιο εύκολα που μου έρχονται στο μυαλό, προφανώς υπάρχουν άπειροι άλλοι τρόποι να βγει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Volga River, κάθεσαι μέσαι στα trenches γύρω από το C και το D. Αν δεν το βγάλεις κι εκεί, δε θα το βγάλεις πουθενά.

Στο vanilla: Amiens, κάθεσαι μέσα στο κτίριο που κάνει overlook το C και έχει έναν μεγάλο διάδρομο και βλέπει και το D (από όποιαδήποτε μεριά του τρένου).

Monte Grappa, κάθεσαι μέσα στο C και περιμένεις να περάσει tank είτε από το τούνελ είτε από τον πίσω δρόμο.

 

Τα πιο εύκολα που μου έρχονται στο μυαλό, προφανώς υπάρχουν άπειροι άλλοι τρόποι να βγει.

Ευχαριστώ φίλε μου, βρήκα δουλειά για απόψε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως προγραμματιστής, έχω μάθει να διαβάζω καλά τα requirements.
Έτσι, θα διαφωνήσω εν μέρει με τους προλαλήσαντες.
Το assignment λέει 2 vehicles, ΌΧΙ 2 tanks. Σας μπερδεύει το anti-tank grenade :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή *** με έχει κουράσει.

 

Έχω αλλάξει ότι driver υπάρχει, μέχρι και bios άλλαξα στην κάρτα (λολ) αλλά ΔΕΝ λέει να σταματήσει.

Έψαξα σε forums κτλ αλλά όσοι είχαν αυτό το θέμα, ήταν πριν αρκετό καιρό. Άλλοι πάθαιναν το ίδιο ακόμα και μετά από φορματ και αυτό κράταγε για μήνες.

 

Από δω δεν το χει πάθει κανείς, ε;

 

4 φορές έπαιξα σήμερα, τις 3 έφαγα τα error στην μάπα.

post-227331-0-38712000-1507051927_thumb.png

post-227331-0-19791700-1507051932_thumb.png

post-227331-0-05095700-1507052170_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys μια ερώτηση σε όσους παίζεται με 8GB ram. Αν παίζει κανείς με 8 βασικά.

Είχα δοκιμάσει πέρσι το παιχνίδι και ειχα θέματα με stuttering ακομα και σε μαπς με λιγότερα απο 32 ατομα. Μια φορά μέσα Οκτωβρίου και ξανά το Μάρτιο. Ειναι playable πλεον μέχρι 32 άτομα ή αναγκαστικά θες 16gb ram;

 

 

specs

i7 2600K (4.2)

gtx 1070

8gb ram 1600Cl9

Οθόνη μια 1080p 23αρα LG -75hz-

os Windows 10 pro

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χαχαχαχα. Ωραίος.

Παρεμπιπτόντως έπεσες στην σπάνια περίπτωση που δεν κοίταζα cheater. Κάποιες φορές μπαίνω spectate να δω πως παίζει κάποιος καλός (ή τουλάχιστο κάποιον που φαίνεται καλός από τον τρόπο που παίζει και το k/d του) για να «ξεπατικώνω» τεχνικές/καμπεριές/στρατηγικές. Στη συγκεκριμένη περίπτωση ήταν μάπα το καρπούζι. Απλά του έφεξε και έκανε κάποια καλά kills σερί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys μια ερώτηση σε όσους παίζεται με 8GB ram. Αν παίζει κανείς με 8 βασικά.

Είχα δοκιμάσει πέρσι το παιχνίδι και ειχα θέματα με stuttering ακομα και σε μαπς με λιγότερα απο 32 ατομα. Μια φορά μέσα Οκτωβρίου και ξανά το Μάρτιο. Ειναι playable πλεον μέχρι 32 άτομα ή αναγκαστικά θες 16gb ram;

 

Φίλος παίζει με 8GB από Day One, Operations και Conquest 64p, και δεν έχει προβλήματα (εμφανή τουλάχιστον που να του χαλάνε την εμπειρία) απ' ότι μου λέει. Δεν ξέρω κατά πόσο χρησιμοποιεί page file από τον SSD. Υπόλοιπο σύστημά του είναι 6700, και 390.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys μια ερώτηση σε όσους παίζεται με 8GB ram. Αν παίζει κανείς με 8 βασικά.

Είχα δοκιμάσει πέρσι το παιχνίδι και ειχα θέματα με stuttering ακομα και σε μαπς με λιγότερα απο 32 ατομα. Μια φορά μέσα Οκτωβρίου και ξανά το Μάρτιο. Ειναι playable πλεον μέχρι 32 άτομα ή αναγκαστικά θες 16gb ram;

 

 

specs

i7 2600K (4.2)

gtx 1070

8gb ram 1600Cl9

Οθόνη μια 1080p 23αρα LG -75hz-

os Windows 10 pro

 

 

 

Μερικές φορές τρώει κάτι σκαλώματα για λίγα sec, τα fps είναι σταθερά στα 95-100 όμως.

Με 8 είμαι κ εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή *** με έχει κουράσει.

 

Έχω αλλάξει ότι driver υπάρχει, μέχρι και bios άλλαξα στην κάρτα (λολ) αλλά ΔΕΝ λέει να σταματήσει.

Έψαξα σε forums κτλ αλλά όσοι είχαν αυτό το θέμα, ήταν πριν αρκετό καιρό. Άλλοι πάθαιναν το ίδιο ακόμα και μετά από φορματ και αυτό κράταγε για μήνες.

 

Από δω δεν το χει πάθει κανείς, ε;

 

4 φορές έπαιξα σήμερα, τις 3 έφαγα τα error στην μάπα.

drivers ή...έχεις κάνεις overclocking στην gpu?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...