Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω γεμίσει τα σπιτια και τα δρομακια με tripwire bomb. Δεν γίνονται με τιποτα τα 10 kills. Δεν θα το ξεκλειδωσω ποτε το mosin nagant..

Με ολα αυτα που κυνηγαμε μονο παιγνιδι δεν παιζουμε...Εγω απο σημερα δεν βαζω στοχο τιποτα γιατι με σαπισανε εντελως.... Τελος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω γεμίσει τα σπιτια και τα δρομακια με tripwire bomb. Δεν γίνονται με τιποτα τα 10 kills. Δεν θα το ξεκλειδωσω ποτε το mosin nagant..

Δύσκολα θα το κάνεις έτσι. Κάνει 72dmg, οπότε πρέπει να είναι ήδη πληγωμένος για να πάρεις το kill.

Εμένα μου έκατσαν σε χαμό, όπου έτυχε να πάνε να κρυφτούν και τα περισσότερα σε κυνήγι. Τους έριχνα μία κι έφευγα να κρυφτώ. Οι περισσότεροι ακολουθούσαν για να με φάνε κι έπεφταν στο trip.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα θα το κάνεις έτσι. Κάνει 72dmg, οπότε πρέπει να είναι ήδη πληγωμένος για να πάρεις το kill.

Εμένα μου έκατσαν σε χαμό, όπου έτυχε να πάνε να κρυφτούν και τα περισσότερα σε κυνήγι. Τους έριχνα μία κι έφευγα να κρυφτώ. Οι περισσότεροι ακολουθούσαν για να με φάνε κι έπεφταν στο trip.

^ This. Τη βάζεις εκεί που είσαι (πχ στην πίσω μεριά ενός σπιτιού). Πληγώνεις κάποιον και τρέχεις από πίσω από το σπίτι και καλά να κρυφτείς. Σε κυνηγάει να σε φάει και... profit
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεγα και εγω και ποιος κερατας εχει γεμισει το χαρτη με tripwiρe  :PΣτο νεο patch που θα μπει εχουν πει οτι θα ανεβασουν το damage στο 80%.To κακο ειναι να μην την πατησετε σαν εμενα.Δυο φορες ξεκλειδωσα οπλα και εφαγε disconnect ο server.Εχθες τελικα ξεκλειδωσα τα οπλα που ηθελα.Αυτα που χρειαζονται για τα specializations τα βαριεμαι απιστευτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που χρειαζονται για τα specializations τα βαριεμαι απιστευτα.

 

Πάντως πάνω από τα μισά τα έχω ξεκλειδώσει ακούσια. Εκεί που παίζω, τσουπ, πετάγεται και κάποιο requirement για specialization. Είναι και μερικά όμως που είναι βαρετά και δύσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε υπ'όψιν σας κάποιον ελληνικό κατά προτίμηση discord server για να βρω ατομα να παιξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πάνω από τα μισά τα έχω ξεκλειδώσει ακούσια. Εκεί που παίζω, τσουπ, πετάγεται και κάποιο requirement για specialization. Είναι και μερικά όμως που είναι βαρετά και δύσκολα.

Έχει 5 βασικά, που πρέπει να κάνεις τα 3 για να σου ξεκλειδώσει τα υπόλοιπα 8-10.

Εγώ που παίζω aggressive, θα ήταν αδύνατο να ξεκλειδώσω αυτό που ήθελε 10 kills πίσω από sniper shield...

Όπως φυσικά και τα υπόλοιπα που είναι για assault, support, medic & tank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ αυτές τις μέρες με τα assignments παρατήρησα ότι βρίζω συχνότερα ;) Γενικότερα πιστεύω ότι προσπαθώντας να τα ξεκλειδώσουμε ξεχνάμε τελείως το objective και ο καθένας κοιτάει την πάρτη του.. επίσης αυτό στην κλάση assault που πρέπει να καταστρέψεις δυο οχήματα με τις μοναδικές δύο μόνο χειροβομβίδες anti tank, όσο κ να προσπαθώ δεν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα διάλα και ανησύχησα με το που είδα το Elites Removed.

Καλά έκαναν και τα έβγαλαν. Έχω παίξει ελάχιστα Domination και ακόμα λιγότερο TDM. Ήταν απλά βλακεία.

Όποιος/όποια ομάδα έπαιρνε το elite και είχε λίγο παραπάνω μυαλό από τη Λάουρα, απλά ξεφτίλιζε κάθε αντίπαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...