Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[...]

Ακόμα είμαι πάνω από το ψυχολογικό όριο των 25€ (δικό μου κόλλημα).

[...]

Και εγώ ήμουν σε ένα τέτοιο δίλημμα (νομίζω και ο saxos), το έγραφα κιόλας εδώ, τελικά το πήρα. Νομίζω, και μόνο με το DLC των Ρώσων έχει βγάλει τα λεφτά του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν διαφωνώ ότι μπορεί να τα αξίζει με το παραπάνω...1καφές+1κουρού είναι.

 

Απλά, δεν το κάνω (μέχρι να ξυπνήσω στραβά ή να γυρίσω από τη δουλειά μανουριασμένος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" />img%5D

 

cpttony τι παρουσίασες ??

Βαρεσες απο τη Lupkow pass, και τον πέτυχες στην Amiens ?

 

Που το βλέπεις αυτό ;

Battlefield tracker αλλα που ακριβώς; 

 

Άστο το βρήκα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα τέτοιο παιγνίδι και δεν το αγοράζω ακόμα και να τα βρω τα λ7 στο δρόπμο.

 

Να χάνω, δεν με πειράζει.

 

Να χάνω πανηγυρικά, επίσης.

 

Να με ρημάζει ο οποιοσδήποτε, λογικό το βρίσκω.

 

Αλλά να είμαι σε χάρτη με αντιπάλους που οι μισοί και βάλε με περιμένουν με απόλυτη ακρίβεια και συνέπεια σε κάθε γωνία που στρίβω και σε κάθε τοίχο που πηδάω, παραπάει.

 

Να είμαι σε χάρτη όπου το δεξιά-αριστερά όταν σε γαζώνω με το heilrig... (πώς στο λούτσο λέγεται) είναι σύστημα και ταυτόγχρονα με σκοτώνεις με το οποιοδήποτε πιστόλι, είναι πολύ κάπως.

 

Να είμαι σε χάρτη όπου ο ίδιος στο ίδιο άρμα, με πέτυχε 5 φορές κεφάλι, το ίδιο.

 

Θα μου πεις, Σαββατόβραδο...τί καλύτερο να περιμένω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cpttony τι παρουσίασες ??

Βαρεσες απο τη Lupkow pass, και τον πέτυχες στην Amiens ?

Χαχαχα

 

Αυτό το kill έχει γίνει αρκετό καιρό τώρα. Το έχω αναφέρει και αρκετές φορές εδώ μέσα. Έγινε στην Empire Edge (καθόλου στημένο, απεναντίας με longshots που βλέπω στο YouTube), από το spawn των Ιταλών κάτω κοντά στο spawn των Γερμανών. Δεν το έχω σε βίντεο because Murphy's law, αλλά έχω ηχητικό. Και άλλες 2 φορές έχω φτάσει σε παρόμοιο kill σε μέτρα, αλλά την γλίτωσαν. :P Δεν περιμένω να ξανακάνω κάτι παρόμοιο -- είναι να κάτσει --, συν το ότι οι DLC πίστες δεν έχουν τόσο μεγάλες αποστάσεις (εκτός ίσως την Albion).

 

Αλλά πια, τόσο ενδιαφέρον έχουν τα stats μου και τα βλέπεις? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εβλεπα τα καραστημενα 1000μ στο youtube και ηθελα να δω τι κανατε εσεις που παιζετε sniper απο γεννοφάσκια σας και οντως με δικαίωσες.. O zaytsev ο φιλος τι εχει κάνει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O zaytsev ο φιλος τι εχει κάνει; 

Εγώ δεν έχω αντίσκοινο, οπότε δεν κάνω τόσο μακρυνές :P

Μόλις 498μ είναι η καλύτερή μου και δε θυμάμαι καν πότε και που έγινε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εβλεπα τα καραστημενα 1000μ στο youtube και ηθελα να δω τι κανατε εσεις που παιζετε sniper απο γεννοφάσκια σας και οντως με δικαίωσες.. O zaytsev ο φιλος τι εχει κάνει; 

 

Όσα βίντεο που έχω δει είτε είναι clickbait (με ένα kill στα 300-400-500m) ή είναι αρκετά μέτρα αλλά φαίνεται ότι είναι στημένο. Κατ' εμέ, 1km βολή δεν είναι εφικτή στις περισσότερες μεγάλες πίστες. π.χ στην St.Quentin η πιο μακρινή βολή που έχω ρίξει -- με 80 enemy hit -- ήταν περί τα 750m (πάρε-δώσε), η Sinai δεν έχω βολή πάνω από τα 520m, εικάζω ότι δεν θα έχει μεγαλύτερη απόσταση, εκτός αν χτυπήσεις από βάση σε βάση. Empire's Edge αυτή ίσως να πιάνει τα 820m. Fao δεν μπορώ να έχω γνώμη για βολή πάνω από 450m. Τις DLC δεν τις ακουμπάω, μόνο ίσως την Albion όπως είπα και παραπάνω, αλλά δεν έχω δοκιμάσει βολή μακρύτερα των 370m.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε, δε σε διαψεύδω :)

Απλά τις είχα μετρήσει κάποτε από περιέργεια και βρήκα τις μετρήσεις. Είναι από σημαία σε σημαία, όχι από άκρη σε άκρη της πίστας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γμτ δεν έπιασα κατοστάδα. Και ήταν απόλυτα εφικτό, αλλά στα 950 tickets έγινα άπληστος και με έφαγαν μπαμπέσικα.

 

attachicon.gif attack_plane_95.png

 

Υπάρχει και βίντεο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...