Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ας μου πει καποιος πως κανουμε εγγραφη καποιον απο spectate και που το στελνουμε. Εχθες πετυχαινω καποιον απο spectate .εβλεπες το μισο παντελονι και ενα οπλο να τρεχει ...απιστευτο. Τους γραφω οτι τον ταδε τον κανω recorded και σε λιγο ο τυπος φαινοταν κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

O συγκεκριμένος άλλαξε nickname για να μην τον βρίσκουν για report. Αλλά την πάτησε. Είχα ξεχάσει το origin ανοιχτό στη σελίδα του προφίλ του και σήμερα το πρωΐ βλέπω άλλο όνομα. Έφαγε report και στο καινούριο και άλλαξα τίτλο και περιγραφή στο βίντεο ώστε να τον βρίσκουν και να τρώει report κι εκεί. Χεχε.

Δεν έχω μπει στο metabans καθόλου για το BF1, αλλά στα προηγούμενα κρατούσε όλα τα aliases για τους παίκτες, οπότε τους έβρισκες άνετα. Άλλωστε στο Origin είμαστε καταχωρημένοι με ID κι όχι με το nickname.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς τους απανταχού snipers. από τις 4/9 που βγήκε το DLC ποιος θεωρείται είναι το ανώτερο αριθμό kills που μπορείς να κάνεις με το Mosint? Εννοώ στις 2 εβδομάδες φτάνεις τα 100 service stars?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς τους απανταχού snipers. από τις 4/9 που βγήκε το DLC ποιος θεωρείται είναι το ανώτερο αριθμό kills που μπορείς να κάνεις με το Mosint? Εννοώ στις 2 εβδομάδες φτάνεις τα 100 service stars?

100 Service Stars??? Κάθε SS το παίρνεις με 100 kills, δηλαδή μιλάς για 10.000 kills....

Επίσης, μετράει το πόσες ώρες θα παίζεις την ημέρα...

Σπάστα και ξαναρίχτα  :lol:

 

Προσωπικά κάνω 1 kill per minute κι αυτό, βάσει bf tracker, με κατατάσει στο top 0.3% στον κόσμο.

Με αυτόν τον ρυθμό για κάθε SS θα χρειαστώ 1.5 ώρα παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά πριν στο operations fao ήταν ένας μογγόλος(τούρκος) με 100 service stars στο mosint. δεν ξέρω αν κάνεις spectate στα operations. θα καθόμουν να κάνω ένα rec έτσι για το γαμώτο. πάντως από όπου έριχνε headshot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά πριν στο operations fao ήταν ένας μογγόλος(τούρκος) με 100 service stars στο mosint. δεν ξέρω αν κάνεις spectate στα operations. θα καθόμουν να κάνω ένα rec έτσι για το γαμώτο. πάντως από όπου έριχνε headshot

Μόνο με το username του, αν πας bf tracker και δεις τι ψάρια πιάνει. Εμένα μου πήρε 10 μέρες να το ξεκλειδώσω, αλλά μπορεί να πλήρωσε και να το πήρε από την 1η μέρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν είμαι σίγουρος για τα assignments, εδώ λέει όλα του βασικού παιχνιδιού (vanilla)

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-shortcut-kit-scout-bundle

 

Ίσως να υπάρχει ανάλογο για το Premium, ή όπως έγραψα και πιό πάνω, να μπήκε με φίλο του (ειδικά αν κλέβει, μπορεί να έχει άνετα κι άλλο λογαριασμό) και να το ξεκλείδωσε σε λίγες ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε αν θα βγουν σαν standalone expansion οι καινούριοι χαρτες;;; ;

Ναι, όπως πάντα. Νομίζω είναι διαθέσιμα από σήμερα...? 2 εβδομάδες μετά το release στο Premium.

 

Edit: καλά θυμάμαι:

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/expansion/battlefield-1-in-the-name-of-the-tsar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ηθελα και ειπα οτι δεν ειχα  δει cheater στα operations.Πρωτη φορα βλεπω να πεθαινει ο tankhunter με μια kbullets.Eιχα ενα sniper απεναντι και λεω σιγα το πραμα.Κανονικα το sentry θελει 3-4 kbullets για να πεθανει.Οι operations σε αυτο το dlc ειναι λιγο μαπα γιατι μπορει να κανουν πολυ ευκολα spawn kill οι defenders.Kανεις spawn με οχημα η πεζος και μπορει να πεθανεις με τη μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, όπως πάντα. Νομίζω είναι διαθέσιμα από σήμερα...? 2 εβδομάδες μετά το release στο Premium.

 

Edit: καλά θυμάμαι:

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/expansion/battlefield-1-in-the-name-of-the-tsar

 

 

Tο εχει το origin 14.99.Aπο εχθες εχει και το premium trials για οποιον θελει να δοκιμασει τους χαρτες.

 

 

Θα ορκιζομουν οτι το μεσημερι που το εψαξα, δεν το εβρισκα! Εβλεπα σαν επιλογη μονο το premium στα 39 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...