Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3/3 lost connection with server... άιντε να δούμε.....

 

Είπα κι εγώ...τί μλκία έκανα και με πέταξαν?

 

Στα γρήγορα:

 

1) DX11 >>> DX12 Δεν ξέρω αν φταίει η κάρτα/οδηγός ή η υλοποίηση από Dice, αλλά μέρα με τη νύχτα. Παραπάνω fps. Πιο στρωτά fps. Πρακτικά απουσία του φαινομένου "εμετός" όταν σε πλησιάζει αντίπαλος με χαμηλότερο ping.

 

Πολύ καλύτερη εμπειρία, συνολικά.

 

2) Έχει απαυτωθεί ο Ζευς με το Lag. Πίσω από τοίχους, μέσα από τοίχους, γύρω-τριγύρω από εμπόδια, βουνά, κτήρια...νεκρός.

 

3) Αυτό που είχαν αναφέρει με το όλοι βαράμε μπεκάτσες...νταξ...στη Blitz, που είναι μικρή και δεν μπορεί να κάνει κόλπα ο πιλότος, μία που σηκωνόταν και μία που κατέβαινε...

 

4) Συνεχίζει η γελοιότητα να τρως κατάμουτρα (κεφαλάκι ξεμπροβάλει από βράχο-τοίχο) σφαίρα από το πολυβόλο άρματος και να ζεις...

 

5) Ποιός είναι ο iGreekGr ρε παιδιά? Εδώ, του Insomnia είναι.

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παρατήρησα, όταν μπαίνω σε server στην Ολλανδία το παιχνίδι δεν έχει πολλά-πολλά προβλήματα (μπρος-πίσω, καθυστερήσεις στο kill log κλπ) απεναντίας με server στην Ιρλανδία, που είχα/έχω τα γνωστά κολλήματα. Προς το παρόν έχω ξεχάσει το Quick Match, μόνο απο το server browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς θα μαζέψουν λεφτά να βάλουν κανά server ακόμα πριν χάσουν κι αυτούς που το έχουν ήδη πάρει από το lag...;


Τι παρατήρησα, όταν μπαίνω σε server στην Ολλανδία το παιχνίδι δεν έχει πολλά-πολλά προβλήματα (μπρος-πίσω, καθυστερήσεις στο kill log κλπ) απεναντίας με server στην Ιρλανδία, που είχα/έχω τα γνωστά κολλήματα. Προς το παρόν έχω ξεχάσει το Quick Match, μόνο απο το server browser.

Μόλις δοκίμασα και στους δύο, τα ίδια.

Σε Ιρλανδικούς έχω 10-15ms, ενώ σε Ολλανδικούς 30-35ms.

Τα ίδια σ@τα...

Πάω να παίξω κάτι άλλο και ξυπνήστε με όταν κι αν το φτιάξουν  :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις δοκίμασα και στους δύο, τα ίδια.

Σε Ιρλανδικούς έχω 10-15ms, ενώ σε Ολλανδικούς 30-35ms.

Τα ίδια σ@τα...

 

Κοίτα, εγώ μια διαφορά στους Ολλανδικούς την έχω. Να έτυχε σχεδόν όλες τις φορές, λίγο δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να ξεκλειδωσω το vetterli-vitali m1870/87 carbine.Αυτο το assigment θελει 50 kills με το smle carbine και να καταστρεψεις ενα οχημα με k bullets.Εβλεπα κατι βιντεακια με το smle carbine και ελεγα πως τους βολευει αυτο το πραγμα.Λοιπον,απο σημερα εγινε το αγαπημενο μου οπλο για agressive sniper.Η εμενα μου ταιριαξε τοσο πολυ η ειναι ενα απο τα καλυτερα οπλα στο παιχνιδι.Επρεπε να το βγαλω βιντεακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...