Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. Τις τελευταίες μέρες παίζει πολύ lag στους servers η απλά έτυχε σε εμένα; ενώ σκότωνα κάποιον, έκανε 4 έως 5 δευτερόλεπτα να κάνει register το kill.

 

2. Το χειρότερο assignment είναι του scout. Αν θυμάμαι καλά, ένα ζητούμενο είναι να καταστρέψεις tank με k bullet. Γελάει ο κόσμος

1. Ναι, όπως είπε και ο saxos, μάλλον έχουν γονατίσει οι servers. Εγώ μέτρησα 13" μέχρι αν εμφανίσει ότι τον σκότωσα.

2. Δεν έχεις δει μάλλον, τι ζητάει το Mosin. :P Εγώ το συγκεκριμένο assignment δεν το έκανα, και μια χαρά προχώρησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχθές προσπαθούσα να πάρω ένα μετάλλιο, για τον assault (ναι παίζω κι assault καμιά φορά :P)

Ήταν αδύνατο να κάνω τα 10 kills με ΑΤ grenade που ήθελε. Πρέπει να πέταξω πάνω από 30-35 και κατάφερα τα 3 μόνο!!!

Νομίζω έληξε, οπότε τσάμπα κόπος...

Συνεχίζω για το Mosin...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά είναι σχεδόν αδύνατο να κάνεις μακρυνά kills. Κλωτσάει τόσο πολύ που δε βλέπεις που πήγε τελικά η σφαίρα. Κι επειδή το σταυρόνημα δεν έχει mill dots/lines, όπως τα σύγχρονα σκόπευτρα, δεν έχει νόημα και να κάνεις προπόνηση σε κάποιον τοίχο πχ για να βρεις τις αποστάσεις. Μόνο αν παίξεις με το μηδενισμό λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά είναι σχεδόν αδύνατο να κάνεις μακρυνά kills. Κλωτσάει τόσο πολύ που δε βλέπεις που πήγε τελικά η σφαίρα. Κι επειδή το σταυρόνημα δεν έχει mill dots/lines, όπως τα σύγχρονα σκόπευτρα, δεν έχει νόημα και να κάνεις προπόνηση σε κάποιον τοίχο πχ για να βρεις τις αποστάσεις. Μόνο αν παίξεις με το μηδενισμό λίγο.

Εχεις απόλυτο δίκιο,αλλα όταν πετυχαίνεις κάτι απίστευτες βολές νιώθεις ένα υπέροχο συναισθήμα. Χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το έτρεξα με HDR στην LG TV μου και είναι πραγματικά πολύ καλό το αποτέλεσμα! Απίστευτα χρώματα κ αντιθέσεις, ειδικά στα χιόνια άλλο πράγμα!

 

Το θέμα είναι ότι μετά από ένα firmware update της TV, παραδόξως το input lag στη λειτουργία HDR GAME είναι τόσο μικρό που νομίζω ότι παίζω σε μόνιτορ την στιγμή που το κλασικό κ βασικό GAME mod μου φαίνεται ότι υστερεί λίγο σε αυτόν τον τομέα. Θυμάμαι που εδώ κ καιρό πολλοί με HDR τηλεοράσεις έκαναν παράπονα για υψηλό input lag σε HDR mod και οι απαιτήσεις τους εισακούστηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις απόλυτο δίκιο,αλλα όταν πετυχαίνεις κάτι απίστευτες βολές νιώθεις ένα υπέροχο συναισθήμα. Χαχα

σαν το Vetterli-Vitali δεν έχει. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...