Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμπέρασμα: Ρωσίδα μανάρα κοντοκουρεμένη με villar perosa = θανατηφόρος συνδιασμός!!!

 

XAXAXAXAXA. Κλαίω.

Όντως το πήρα με scout άρα ισχύει αυτό που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κατάλαβα αυτό με το αριστερά δεξιά. Δηλαδή η κίνηση θα γίνεται πιο αργά πλέον;;

 

Ναί, όσο γρήγορα και να spamάρεις ADAD η κίνηση θα έχει «κόφτη» δηλαδή θα γίνεται με συγκεκριμένη μέγιστη ταχύτητα.

 

Εγώ δεν θα είχα πρόβλημα κανένα να έμενε όπως είναι αρκεί να είχαμε όλοι ping μηδέν ή να μην υπήρχε lag correction από το server.

 

Έχω όμως άπειρα clips που ρίχνω εκεί που θα είναι ο άλλος που κάνει strafe (με την απόσταση που έχει να διανύσει η σφαίρα υπολογισμένη) και αστοχώ γιατί έχουμε διαφορετικό ping.

Ρίχνω εκεί που είναι ο άλλος και αστοχώ (γιατί μέχρι να φτάσει η σφαίρα έχει μετακινηθεί) γιατί έχουμε το ίδιο ping.

Κάνω lead, αστοχώ. Κάνω lead, τον πετυχαίνω.

Kάνω follow, αστοχώ, Κάνω follow, τον πετυχαίνω και πάει λέγοντας.

 

Με λίγα λόγια ρουλέτα.

Ας το κάνουν πιο αργό λοιπόν να ησυχάσουμε.

Εκτός αν μας δώσει τη δυνατότητα η DICE στα confrontations να πατάω pause, tab, να βλέπω ping, να κάνω

unpause και να παίζω.

:P :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως λίγο πολύ όλοι το κάνουμε...

Μπα, μη το λες, απειροελάχιστες είναι οι φορές που έχω πιάσει τον εαυτό μου να το κάνω. Αλλά ξέρεις πόσες φορές είναι ο άλλος απέναντι, του ρίχνεις, και αρχίζει να κάνει αριστερά-δεξιά για να μη τον φας, για μένα είναι κοροϊδία. Κάτσε να σε φάω σαν άντρας :P . Συν το ότι χάνω σφαίρες για τέτοιους, και μετά τρέχω να βρω support και δεν βρίσκω (αν και τώρα τελευταία άρχισαν να υπάρχουν).

 

Άσχετο, παίζει να δούμε sniper variant στο Mosin?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, μη το λες, απειροελάχιστες είναι οι φορές που έχω πιάσει τον εαυτό μου να το κάνω. Αλλά ξέρεις πόσες φορές είναι ο άλλος απέναντι, του ρίχνεις, και αρχίζει να κάνει αριστερά-δεξιά για να μη τον φας, για μένα είναι κοροϊδία. Κάτσε να σε φάω σαν άντρας :P . Συν το ότι χάνω σφαίρες για τέτοιους, και μετά τρέχω να βρω support και δεν βρίσκω (αν και τώρα τελευταία άρχισαν να υπάρχουν).

 

Άσχετο, παίζει να δούμε sniper variant στο Mosin?

Fixed!! :P 

 

Εχεις ενα δικιο, αλλα εγω ειμαι απο αυτους που το κανουν παντα ,χαχα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι θα διαμαρτυρηθούν αρκετοί για αυτό...

Είναι και ένα skill να μπορείς να αποφεύγεις τον άλλον. Μετά, θα αρχίσουν τα σήκω-κάτσε...

Ισχύει, τα σήκω κάτσε ειναι πολύ χειρότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι μπελά βρήκαμε με αυτά τα service assignments.. 

 

Εντάξει, δεν είναι και τόσο δύσκολα (δεν τα έχω δει όλα). Πιο δύσκολο ήταν να ξεκλειδώσω το Mosin παρά τα 2 perks/assignments που ήθελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός αν εννοεί τι μπελά βρήκαμε εμείς οι πιλότοι.

:P

Πλέον οι μισοί αντίπαλοι είναι support και κοιτάνε τον ουρανό για να ρίξουν κανένα αεροπλάνο.

 

Καταλαβαίνω ότι η DICE το έκανε για να «θυμίσει» (με το στανιό) πως πλέον οι σφαίρες κάνουν αρκετή ζημιά στα αεροπλάνα και γενικότερα συμφωνώ με τα assignments που έχουν λίγο απ\όλα. Αλλά με το συγκεκριμένο, σε πίστες που ο αντίπαλος έχει σχεδόν όλες τις σημαίες, τα αεροπλάνα είναι unplayable. Με το που βγαίνεις, τις τρως από όλη την πίστα. Το οποίο από μόνο του δε θα ήταν πρόβλημα αν οι σφαίρες από τα όπλα είχαν ένα συγκεκριμένο βεληνεκές (όπως το ΑΑ). Όμως δεν «εξαφανίζονται» ποτέ με αποτέλεσμα να μη μπορείς να κάνειος repair ούτε out of bounds!

 

Ειδικά η Galicia που έχει και tank hunter kit είναι βάσανο.

 

Τεσπά, meta είναι, θα περάσει.

 

Εγώ έχω πελαγώσει γιατί δεν είχα πάρει το They Shall Not Pass και δεν έχω ξεκλειδώσει ένα κάρο όπλα (They Shall Not Pass + Tsar) συν τα assignments. Μπαίνω και δεν ξέρω τι να πρωτοπάρω.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0a1AWvImn-A

 

Μπήκα σε μισό γύρο και προσπάθησα να παίξω αποκλειστικά με το Autoloading 8 .35 Factory.

Δεν το είχα χρησιμοποιήσει πολύ (στο βίντεο παίρνω και το πρώτο service star του).

Δυνατό αλλά με 5 σφαίρες, missing is not an option.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταίες μέρες παίζει πολύ lag στους servers η απλά έτυχε σε εμένα; ενώ σκότωνα κάποιον, έκανε 4 έως 5 δευτερόλεπτα να κάνει register το kill.

Tι μπελά βρήκαμε με αυτά τα service assignments..

Το χειρότερο assignment είναι του scout. Αν θυμάμαι καλά, ένα ζητούμενο είναι να καταστρέψεις tank με k bullet. Γελάει ο κόσμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...