Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 γράφει, 6 φαντάρους βλεπω, παίζει bug μαλλον :D

Nope, αν παρατηρήσεις σωστά από αριστερά ο φαντάρος ο μπροστά είναι ο ίδιος με τον απο πίσω. Αρα ουσιαστικά δείχνει τον παίχτη σου φάτσα κάρτα και την θέση του μεσα στη squad. Επειδή ειναι και squad leader τον εχει και πρώτο πρώτο ανάμεσα στους 5 γι αυτό φαίνονται να ειναι 6.  To shadow six που λέει δε μπορώ να καταλάβω, ίσως ειναι κάποιο όνομα;  (rename squad). Πάντως μέσα στο κουτάκι 5 παίκτες δείχνει, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Shadow Six Παντως εχει ακριβωςιδιο icon με αυτο των υπολοιπων παιχτων αρα ειναι σαν να ειναι παιχτης...Οι 2 πρωτοι παιχτες που λες οντως μου μοιαζουν αλλα δεν μου φαινεται περιεργο...ποσες επιλογες εχει για customization δηλαδη?Battlefront φαση υποθετω...

οποτε εγω θα ελεγε οτι ειναι 6man squad!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Shadow Six Παντως εχει ακριβωςιδιο icon με αυτο των υπολοιπων παιχτων αρα ειναι σαν να ειναι παιχτης...Οι 2 πρωτοι παιχτες που λες οντως μου μοιαζουν αλλα δεν μου φαινεται περιεργο...ποσες επιλογες εχει για customization δηλαδη?Battlefront φαση υποθετω...

οποτε εγω θα ελεγε οτι ειναι 6man squad!

Τελικά ειναι παίκτης της αποκάτω suqad. Φαίνεται στο τελευταίο βίντεο του jackfrags

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...