Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουτε των assault τα οπλα κανουν 100% ζημια. Μιλαω για ενα πιστολακι που ειναι σαν αυτοματο και το εχουν οι snipers

Δε γνωρίζω πάλι σε ποιά όπλα αναφέρεσαι. Όμως, αν δεις το παρακάτω διάγραμμα, το TTK είναι σαφώς μεγαλύτερο για το πιστόλι. Αν τώρα, δε γνωρίζεις σημάδι εσύ και δεν πετυχαίνουν όλες οι σφαίρες τον αντίπαλο, τότε το ΤΤΚ μεγαλώνει αντίστοιχα

http://symthic.com/bf1-multi-comparison?p=ttk_btk&w1=Automatico_M1918_Trench&w2=Mars_Automatic_Pistol&w3=None&w4=None&w5=None&a11=None&a21=None&a31=None&a41=None&a51=None&a12=None&a22=None&a32=None&a42=None&a52=None

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ειναι θεμα σημαδιου. Παλια οταν πλησιαζες εναν sniper ηταν 99% νεκρος. Τωρα δεν μπορεις πρωτον να πας κοντα, δευτερον παιζουν sniper παααρα πολλα ατομα και τριτον οπως σου ειπα τα δευτερουντα οπλα ειναι αρκετα δυνατα να σε σκοτωσουν και απο αποσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλια οταν πλησιαζες εναν sniper...

...τα όπλα του είχαν μέχρι τα 50μ. 100% dmg, οπότε και στο πόδι να σε έπραιρνε, ήσουν νεκρός. 

Τώρα, δεν ισχύει αυτό.

Παλιά επίσης, θυμάμαι ένα Magnum .44, με διόπτρα μάλιστα, που πολλοί το χρησιμοποιούσαν σα sniper και σκότωνε από τρελλές αποστάσεις με μία σφαίρα.

Επίσης παλιά, θυμάμαι ένα Desert Eagle, που ήταν κανόνι και με 3 σφαίρες ο άλλος ήταν κάτω.

 

Αλλά μπορεί και να με απατάει η μνήμη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικιο εχεις υπηρχαν αυτα τα οπλα που αναφερεις. Ισως να αλλαξε η φιλοσοφια του παιχνιδιου και να δωσανε βαση σε πιστες που ευνοουν το camping. Πχ caspian border αν θυμασαι ηταν λιγα τα σημεια που θα εβλεπες καποιους να καμπερωνονται. Τωρα πεζος δεν πας σχεδον ποτε ευκολα απο μια σημαια σε αλλη γιατι καποιος θα σε βρει κεφαλι 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας που να κατάφερε να το τρέξει με σωστά χρώματα σε HDR TV/ win10 creators update; Να δούμε πότε θα το φτιάξουν. Έλεος. Και πάνω που επιτέλους η TV μου με update της εταιρίας κατάφερε να έχει low input lag στη λειτουργία HDR, τώρα το creators update τα έχει κάνει μαντάρα με την nvidia κ δεν παίζουν τα games με HDR. Αγορά πέρυσι TV κ μόνο οι κονσόλες μου έδωσαν αυτή τη λειτουργία την οποία κ πλήρωσα αδρά. Γκρρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μαζευτούμε το σάββατο όλη η τσακαλοπαρέα από εδώ μέσα, να βοηθήσουμε μερικά παιδιά που θέλουν να ξεκλειδώσουν κάποα όπλα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://youtu.be/ODKC86H5I0g

 

Αρχίσαμε και στο Premium...

 

In other news παρατήρησα κι εγώ πολλά θέματα που έχετε περιγράψει πριν (lag, rubberbanding, no hit registration, unable to spawn κτλ κτλ), αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν είναι θέμα patch όσο κίνησης. Πρέπει να έχουν γονατίσει συγκεκριμένοι servers από τον κόσμο που ξαναμπήκε να παίξει τις νέες πίστες. Θα δείξει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ ναι ναι, έφαγα κάμποσους cheaters στη μάπα με το καλημέρα σας στο νιο dlc, και 2 connection lost, όχι μόνο εγώ,μόλις έπεσε ο server έγραφε 0/64 ofc, θέλω να πιστεύω ότι ή θα καθαρίσουν λίγο με κανα maint'nce ή θα πρέπει να βρουν άλλη λύση (σιγά βέβαια μην πάρουν-δώσουν κι άλλους srvrs...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχει και εδω αρκετους.Το αστειο ειναι οτι εχει πολλους ρωσους.Λες να τους επηρεασε το dlc και πλακωσαν ολοι? :-) To καλο ειναι οτι ανεβηκε το peak απο 25000 στις 35.Συναντησα αυτο τον τυπο αρκετες φορες  στο dlc, ΜASTER_TEKKON.Απο τη ρωσια με αγαπη one shot kill.Eπαιζε sniper αλλα με την infantry εκδοση.Ηταν attacker πισω απο το γκρεμισμενο πυργο του red tide.Mε το που μπαινει στα χαλασματα με σκοτωνει με one shot kill.Ημουν, 100 μετρα μακρια καλυμμενος χωρις να με εχουν δει οι αντιπαλοι για να πεις οτι ειχα spot. Μου εκανε εντυπωση το ποσο γρηγορα με ειδε και εκτελεσε και headshot.Eκανα το 1 kill απο τα 15 με tripwire bomb-high explosives :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το καινουριο  dlc!!! αξιζει οπως κ το 1ο απλα σε σχεση με το 1ο, το ρωσικο ειναι σαφως πιο ομορφο πιο προσεγμενο κ πιο λογικο απο το προηγουμενο  (δεν χρειαζεται να κανεις 300 Kills για να ξεκλειδωσεις οπλο...)

 

απλα η  serves τα χουν παιξει για τα καλα μου φαινεται οπως αναφερθηκε κ  πιο πανω ωντος υπαρχει αρκετο  Lag Κ κολληματα..

ευελπιστω να φτιαξουν  γρηγορα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο base game έχει θέμα με κολλήματα και lag.

Operations Monte Grapa. κάνω 3 kill σερί και τα εμφάνισε μαζεμένα μετά από 5δεύτερα.

όπως επίσης σαν να περπατάω σε διάδρομο σε γυμναστήριο είναι. δείχνει ότι περπατάω αλλά κολλημένος στο ίδιο σημείο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ανεβάσει τόσα βίντεο με cheaters αλλά όχι το σημαντικότερο.

Πως να κάνεις εύκολα και γρήγορα report έναν cheater όποια στιγμή θέλεις με κλειστό το Origin in-game και χωρίς να είσαι μέσα σε παιχνίδι.

 

https://youtu.be/mq8KyihQ34A

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ανεβάσει τόσα βίντεο με cheaters αλλά όχι το σημαντικότερο.

Πως να κάνεις εύκολα και γρήγορα report έναν cheater όποια στιγμή θέλεις με κλειστό το Origin in-game και χωρίς να είσαι μέσα σε παιχνίδι.

 

https://youtu.be/mq8KyihQ34A

 

Να και η μούρη μου πάνω πάνω :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ανεβάσει τόσα βίντεο με cheaters αλλά όχι το σημαντικότερο.

Πως να κάνεις εύκολα και γρήγορα report έναν cheater όποια στιγμή θέλεις με κλειστό το Origin in-game και χωρίς να είσαι μέσα σε παιχνίδι.

 

https://youtu.be/mq8KyihQ34A

Από αυτούς που έχεις κάνει report έχει πάει κανένας για banάκι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...