Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τιντούτο;

 

 

image.jpg

 

 

 

Tώρα παρατήρησα ότι θέλει 5 σε ένα γύρο. Αρχικά, είχα την εντύπωση ότι ήθελε αρκετά kills. Γελοία είναι.

 

πρέπει να πήγαν και το rank στο 120 αν είδα καλά

Ναι

 

Update Notes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tώρα παρατήρησα ότι θέλει 5 σε ένα γύρο. Αρχικά, είχα την εντύπωση ότι ήθελε αρκετά kills.

Ναι, είδα μερικά, αλλά τι παίρνεις, κάποιο τίτλο, dogtag; Γιατί αν δε δίνει κάτι εξαιρετικό, δε μπαίνω στον κόπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, είδα μερικά, αλλά τι παίρνεις, κάποιο τίτλο, dogtag; Γιατί αν δε δίνει κάτι εξαιρετικό, δε μπαίνω στον κόπο...

Έχω την εντύπωση ότι μέσω αυτών ξεκλειδώνεις specializations/perks, αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος.  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=AoVz1DxZVcM

 

1. Για αυτό πέθαινα εύκολα, άλλαξαν το dmg/shot στα περισσότερα όπλα (medic & LMGs)

 

2. Αν παρατηρήσετε, βγάζει πάνω από τα κεφάλια τους εικονάκι όταν ζητάνε ammo (φαντάζομαι και medics όταν παίζεις medic)

 

3. Οι καραμπίνες θα είναι πιό εύστοχες από πριν

 

Όλοι δηλαδή πήραν τα πάνω τους, οι snipers, τα ίδια!!!

Μετά άμα camperώνω και δεν παίζω aggressive, αφού πλέον δεν έχω καμία ελπίδα με τις αλλαγές, θα φταίω εγώ.

Ηλίθιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι διάβασα αυτό με το rebalance στα όπλα (και το νέο/παλιό Conquest scoring) βρίσκεται στο CTE προς το παρόν. Πρόκειται για το "πρώτο κύμα" αλλαγών, άρα θα ακολουθήσουν και άλλες. Επ' αυτού, περιμένω να δω αν διορθώσουν το damage του Colt (Μ1911) είναι αρκετά μικρό. Τα patch notes που έβαλα παραπάνω δεν αναφέρουν αλλαγές στο damage.

 

Στα sniper τι να αλλάξουν? Είναι ήδη δυνατά (?), θα ήθελα one shot σε όποιο σημείο του ρίξω, αλλά ain't gonna happen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ψάχνει να καλέσει κάποιον μέσω του Premium Friends για να έχει παρέα, μπορεί άφοβα να με προτιμήσει!

 

Θα είμαι καλός κι ευγενικός.

 

:P

 

PS: Dekaohtoura

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα sniper τι να αλλάξουν? Είναι ήδη δυνατά (?), θα ήθελα one shot σε όποιο σημείο του ρίξω, αλλά ain't gonna happen.

Να μειώσουν το suppression??? Που άμα αρχίσει να σου ρίχνει ο άλλος, ακόμα και να σημαδεύει 3μ μακρυά σου, τρέμεις σαν γκόμενα που έχει οργασμό κι ακόμα κι αν καταφέρεις να σημαδέψεις κεφάλι, η σφαίρα πάει στο θεό...!!!

Μου αρέσει που κλαίγονται για τα sniper rifles, αλλά τα επαναληπτικά που έχουν οι medics, έχουν σαφώς χαμηλότερο TimeToKill...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλοι δηλαδή πήραν τα πάνω τους, οι snipers, τα ίδια!!!

Μόνο αν βάλουν τέτοια τουφέκια στους snipers θα γίνει καλύτερο το παιχνίδι..... :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=CNIt8RvGP5M

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα το βράδυ που έπαιξα, μου θύμισε lunch BF4!

Κολλάγανε τα πάντα! Από τους 4 servers που μπήκα, οι 3 είχαν απίστευτο lag, σαν να είχε λόξυγγα, ήταν αδύνατο να σημαδέψεις, πόσο μάλλον με sniper. Έφευγε ο κόσμος.

Το bug με το "unavailable spawn point" το έκανε συνέχεια

Με σκότωσαν μια φορά ενώ κρατούσα πιστόλι, με έκαναν revive και μετά το πιστόλι είχε κολλήσει κι έκανε ένα τρέμουλο και ήταν αδύνατο να το χρησιμοποιήσεις

Spawns μέσα σε φλόγες, revive μέσα σε κτήριο, ο μισός απέξω και φυσικά δε μπορούσα να κουνηθώ...

Πλάκα μας κάνουν έτσι...;  :angry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα το βράδυ που έπαιξα, μου θύμισε lunch BF4!

Κολλάγανε τα πάντα! Από τους 4 servers που μπήκα, οι 3 είχαν απίστευτο lag, σαν να είχε λόξυγγα, ήταν αδύνατο να σημαδέψεις, πόσο μάλλον με sniper. Έφευγε ο κόσμος.

Το bug με το "unavailable spawn point" το έκανε συνέχεια

Με σκότωσαν μια φορά ενώ κρατούσα πιστόλι, με έκαναν revive και μετά το πιστόλι είχε κολλήσει κι έκανε ένα τρέμουλο και ήταν αδύνατο να το χρησιμοποιήσεις

Spawns μέσα σε φλόγες, revive μέσα σε κτήριο, ο μισός απέξω και φυσικά δε μπορούσα να κουνηθώ...

Πλάκα μας κάνουν έτσι...;  :angry:

 

Μου τα έκανε και μένα ΟΛΑ αυτά. Όλα όμως. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...