Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά, καθάρισα κάτι temp και έχω 10GB. Αλλά και πάλι, το ξεκίνησα κι αντί να κατεβάζει μου λέει ότι είναι "on queue"...  :unsure:

 

Edit: Έστρωσε και θα το έχω πριν από σένα  :P

 

attachicon.giftsar.png

 

Edit2: Πραγματικό χώρο πιάνει λιγότερο από 6GB, άρα κάνει και overwrite κάποια αρχεία

 

Επίσης, μπορεί να μπει κανείς; Εμένα μου βγάζει ότι είμαι offline και δε συνδέεται με τίποτα.

και εδώ τα ίδια. δεν συνδέεται.

 

edit. μόλις μπήκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί πρέπει να έχεις το αντίστοιχο περιεχόμενο (οχήματα κάθε είδους, όπλα κλπ) ώστε όταν κάποιος τα ξεκλειδώνει και τα χρησιμοποιεί και στους μη premium χάρτες, να μην ανατινάζεται ο υπολογιστής σου/μου που δεν θα μπορεί να δείξει το αντίστοιχο περιεχόμενο (αυτό το κακό με το γαλλικό το γομαροάρμα...).

 

Επιπλέον, προφορτώνει και τους χάρτες, ώστε αν παίξεις με το Premium friends, να μην τον φορτώνει εκείνη την ώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα ενα operation στο red tide.Πανεμορφος χαρτης και ετρεχε τελεια.Ειδικα για snipers ειναι λεκουμι(cpttony,zaytsev) :PΕχει μονο ενα τανκ το landship και δεν εχει αεροπλανα ουτε behemoth.Πως απο τα 32 giga που ειχαν μεινει κατεβασα το update και τωρα εχω 45?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτες παρατηρήσεις μετά από 5-6 γύρους

- Οι πίστες είναι γενικά μεγάλες και αχανείς, εκτός από 1 νομίζω, αυτή με τον ναό

- Βοηθάνε πολύ τους campers, snipers και μη, γιατί έχει δεκάδες κρυψώνες, λακούβες, κτήρια, καμπαναριά, σπίτια, κλπ. Ακόμα και το πυροβολικό/αντιαεροπορικό, μπορεί να κάτσει σε μια γωνία και να βλέπει όλη την πίστα και ειδικά σε αυτές που δεν έχουν αεροπλάνα, σπέρνει

- Κάτι αλλάξανε στα icons, έβαλαν περίγραμμα; Από μακρυά είναι πολύ δύσκολο να καταλάβεις αν κάποιος είναι δικός σου (μπλε) ή εχθρός (κόκκινο)

- Φαίνεται να έφτιαξαν το θέμα με το spawn, δε μου το έκανε καμία φορά

- όμως, πέθανα τουλάχιστον 10 φορές με το που βγήκα, είτε από αεροπλάνο, είτε από σφαίρες, είτε βγήκα μέσα σε inc grenade ενώ έκαιγε

- Δεν ξέρω αν είχα κακή μέρα, αλλά δε μπορούσα να πετύχω τίποτα και έπεφτα σα μύγα όλη την ώρα, μάλλον οι αλλαγές που έκαναν στο dmg στα lmg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όποτε μου στέλνουν κάτι στο origin τα εμφανίζει έτσι ;

 

2 φορές μου έχουν στείλει κάτι και τις 2 έτσι ήρθαν. 

 

Στα Αγγλικά το χω και το origin και τα win btw.. 

post-227331-0-15349800-1504620219_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχει θέμα με τα ελληνικά. Όποτε θέλει τα εμφανίζει, όποτε θέλει όχι.

Μου έχει τύχει σε φίλο που μιλάμε κανονικά στα ελληνικά (δε γράφω greeklish), μια μέρα να του γράψω και να μου πει φαίνονται όλα με ερωτηματικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχει θέμα με τα ελληνικά. Όποτε θέλει τα εμφανίζει, όποτε θέλει όχι.

Μου έχει τύχει σε φίλο που μιλάμε κανονικά στα ελληνικά (δε γράφω greeklish), μια μέρα να του γράψω και να μου πει φαίνονται όλα με ερωτηματικά.

 

Εσύ ήσουν ο ένας απ τους 2 που μου έχει στείλει εκεί, θυμάσαι που σου έστειλα και inbox και σε ρωτησα τι εγραψες; αχαχαχ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρώτες παρατηρήσεις μετά από 5-6 γύρους

- Οι πίστες είναι γενικά μεγάλες και αχανείς, εκτός από 1 νομίζω, αυτή με τον ναό

- Βοηθάνε πολύ τους campers, snipers και μη, γιατί έχει δεκάδες κρυψώνες, λακούβες, κτήρια, καμπαναριά, σπίτια, κλπ. Ακόμα και το πυροβολικό/αντιαεροπορικό, μπορεί να κάτσει σε μια γωνία και να βλέπει όλη την πίστα και ειδικά σε αυτές που δεν έχουν αεροπλάνα, σπέρνει

- Κάτι αλλάξανε στα icons, έβαλαν περίγραμμα; Από μακρυά είναι πολύ δύσκολο να καταλάβεις αν κάποιος είναι δικός σου (μπλε) ή εχθρός (κόκκινο)

- Φαίνεται να έφτιαξαν το θέμα με το spawn, δε μου το έκανε καμία φορά

- όμως, πέθανα τουλάχιστον 10 φορές με το που βγήκα, είτε από αεροπλάνο, είτε από σφαίρες, είτε βγήκα μέσα σε inc grenade ενώ έκαιγε

- Δεν ξέρω αν είχα κακή μέρα, αλλά δε μπορούσα να πετύχω τίποτα και έπεφτα σα μύγα όλη την ώρα, μάλλον οι αλλαγές που έκαναν στο dmg στα lmg

Θα συμφωνήσω με τον Zaytsev στα πρώτα. Ναι, σαν να πρόσθεσαν περίγραμμα στη γραμματοσειρά και έκαναν φωτεινότερα τα icons (?)

 

Δεν ξέρω αν το είχε πρόβλημα κάποιος άλλος, αλλά καθυστερούσε το hit reg και το kill log να εμφανίσει το kill. Όπως αυτό

 

 

 

Και κάποια μικρά πυκνά drops/spikes από το πουθενά.

 

Πως την παλεύετε με το 4x scope? Τι κάνω για το Mosin. :P

Επεξ/σία από cpttony
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως την παλεύεται με το 4x scope? Τι κάνω για το Mosin.

Τα 50 τα έκανα, τώρα μένουν τα wire bombs...  :rolleyes:

Επίσης πήρα και το Obrez, αλλά δε με βλέπω να το χρησιμοποιώ, είναι πολύ αργό! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 50 τα έκανα, τώρα μένουν τα wire bombs...  :rolleyes:

Από δαύτα μου μένουν 45 :P . Επίσης, έχω να κάνω κάμποσα kills με shield (  :mad: ) για το service assignment, λες και είχα όρεξη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον Zaytsev στα πρώτα. Ναι, σαν να πρόσθεσαν περίγραμμα στη γραμματοσειρά και έκαναν φωτεινότερα τα icons (?)

 

Δεν ξέρω αν το είχε πρόβλημα κάποιος άλλος, αλλά καθυστερούσε το hit reg και το kill log να εμφανίσει το kill. Όπως αυτό

 

 

 

Και κάποια μικρά πυκνά drops/spikes από το πουθενά.

 

Πως την παλεύετε με το 4x scope? Τι κάνω για το Mosin. :P

Μου ετυχε στον ιδιο χαρτη.Μαζεψα καμμια 30 kills με το gewer :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...