Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θενξ αγόρι. Καλά μωρέ βαλτος είσαι; Ο Ζαιτσεφ έκαψε SSD και εσύ prepare your SSD; Αν έχεις τέτοιους φίλους τι να τους κάνεις τους εχθρούς :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν είναι μόνο ότι τον έκαψε, δεν είχαν διαθεσιμότητα σε UK (εκτός από 1-2 που είχαν τιμή στο θεό) και τον πήρα από Γερμανία, που θα κάνει 5-6 μέρες να έρθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν είναι μόνο ότι τον έκαψε, δεν είχαν διαθεσιμότητα σε UK (εκτός από 1-2 που είχαν τιμή στο θεό) και τον πήρα από Γερμανία, που θα κάνει 5-6 μέρες να έρθει...

Δεν τον έπαιρνες από Ελλάδα; Έστειλα την Τετάρτη με ΕΛΤΑ μια επιστροφή στο amazon uk και σήμερα την είχαν παραλάβει. Μεσολάβησε και Σ.Κ. ενδιάμεσα. Κόστος 9,50 ευρώ!!!! (Και μένω και επαρχία,δηλαδή + 1 μέρα μέχρι Αθήνα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον έπαιρνες από Ελλάδα; Έστειλα την Πέμπτη με ΕΛΤΑ μια επιστροφή στο amazon uk και σήμερα την είχαν παραλάβει. Μεσολάβησε και Σ.Κ. ενδιάμεσα!!!! 

Δεν είμαι Ελλάδα έτσι κι αλλιώς, αλλά και να έστελναν, δε θα εμπιστευόμουν Ελληνικό μαγαζί για τέτοια διαδικασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι Ελλάδα έτσι κι αλλιώς, αλλά και να έστελναν, δε θα εμπιστευόμουν Ελληνικό μαγαζί για τέτοια διαδικασία...

Να το έπαιρνε κάποιος δικός σου και να στον έστελνε.Και εννοείται από αξιόπιστο μαγαζί.(Ναι υπάρχουν και τέτοια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το έπαιρνε κάποιος δικός σου και να στον έστελνε.Και εννοείται από αξιόπιστο μαγαζί.(Ναι υπάρχουν και τέτοια).

To έκανα με ένα πληκτρολόγιο που ήθελα για το MediaPC, επειδή εδώ δε βρίσκω EN/US. Αλλά για τέτοιο κόστος ναι, για SSD, δε...

Άλλωστε τώρα είναι αργά...

 

Edit: χεχεχε... Βρήκα έναν παλιό (αθάνατο) Intel X25-M 80GB που είχα και τον έβαλα προσωρινά! Ελπίζω να χωρέσει το DLC βέβαια για έχει 5GB ελεύθερο χώρο  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν ετοιμος να το παρατησω τελειως αλλα δεν εχω βρει κατι αλλο να ασχοληθω.Τελικα εκανα αυτο που ειχε κανει ο saxos στη σελιδα 259 :-)Πηρα το premium αυτη τη στιγμη που γραφω.Το ξερω θα φασκελωνετε αλλα την εκανα παλι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δημοσίευση σήμερα, 07:39

Ημουν ετοιμος να το παρατησω τελειως αλλα δεν εχω βρει κατι αλλο να ασχοληθω.Τελικα εκανα αυτο που ειχε κανει ο saxos στη σελιδα 259 :-)Πηρα το premium αυτη τη στιγμη που γραφω.Το ξερω θα φασκελωνετε αλλα την εκανα παλι :P

 

Η παραδοχή είναι το 1ο και σημαντικότερο βήμα.

 

Τις τελευταίες μέρες που είμαι εσώκλειστος, μία έτσι, μία ανάποδα.

 

Έχω παγιωθεί σε DX12, αφού με τους τελευταίους οδηγούς (από 17.7 και μετά) τελικά είναι καλύτερο στο μ.ο. από το 11.

 

Αλλά:

 

Προχτές, όπως σε κάθε ξεκίνημα γύρου, για 1-2' τρέμουλο-σπασίματα κλπ. Μετά έστρωνε και όλα (πολύ) καλά.

 

Χτες, με χαμηλότερο κιόλας Ping (75 περίπου, ενώ πριν 85+), είχα συνέχεια σχεδόν ταρακούνημα. Ακόμα χειρότερα, όταν ερχόμουν κατά πρόσωπο με εχθρό που είχε <50ms, απλά έχανα αφού χόρευε αλύπητα και δεν μπορούσα ούτε να περπατήσω-όχι να σημαδέψω.

 

Προχτές νοικιασμένος server, χτες επίσημος ΕΑ.

 

Δεν βγαίνει άκρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω γενικά θέματα. Το ποιο σπαστικό είναι κάτι κολλήματα που είναι σαν να με πάει μπρος πίσω και όταν είμαι σε κάποιο όχημα απλά δεν θέλει να κάνει repair. Τελευταία βρήκα λύση στα αεροπλάνα να κοιτάω προς τα πάνω όσο το κάνω, φαίνεται να βοηθάει αρκετά.

 

Το χαζό είναι ότι δεν μου βγάζει αυξημένο latency δεξιά οπότε δεν είναι από εκεί το θέμα. Μου βγάζει ένα άλλο εικονίδιο όμως. Γενικά bf4 δεν είχα τέτοια θέματα, ακόμα και με latency ή το από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Zyatsev, sorry. Δε θα χωρέσει

Βασικά, καθάρισα κάτι temp και έχω 10GB. Αλλά και πάλι, το ξεκίνησα κι αντί να κατεβάζει μου λέει ότι είναι "on queue"...  :unsure:

 

Edit: Έστρωσε και θα το έχω πριν από σένα  :P

 

post-417238-0-34102700-1504596918_thumb.png

 

Edit2: Πραγματικό χώρο πιάνει λιγότερο από 6GB, άρα κάνει και overwrite κάποια αρχεία

 

Επίσης, μπορεί να μπει κανείς; Εμένα μου βγάζει ότι είμαι offline και δε συνδέεται με τίποτα.

Επεξ/σία από Zaytsev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...