Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρετε πόσες φορές με έχουν αποκαλέσει "cheater you piece of shit", "aimboter", "get cancer" και άλλα τέτοια ωραία, γιατί απλώς δεν ξέρουν να παίζουν? 

 

Εμένα με βρίζουν και σε ξένες γλώσσες το οποίο είναι άδικο γιατί πρέπει να τρώω το χρόνο μου στο google translate.

Επίτηδες το κάνουν

:P

 

post-175401-0-34386500-1504099203_thumb.jpg

 

 

 

post-175401-0-84817400-1504099270_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Το "scoundrel" μάλλον είναι αστική ευγένεια του Google. Κάτι πιο βαρύ θα είπε, δε μπορεί.

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και σε εμένα την λένε. Τους βλέπω με το attack plane και κράζουν επειδή είτε τους έκαναν spot είτε επειδή τους έκανα εγώ με τα flares.

 

Saxo και Tony αν έχετε χρόνο το απόγευμα αν θέλετε να μπούμε κάνα party ^^

Εγώ πρώτη φορά πέτυχα τύπο χθες που έφαγε 5 headshot και δεν ψόφαγε. Τον έβριζαν μέχρι και απ το δικό του side :P

Ναι ακόμα και μαζί σου να τον έχεις, αν είναι υπερβολικός είναι εκνευριστικό επειδή χαλάει ακόμα και το δικό σου παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμένα την λένε. Τους βλέπω με το attack plane και κράζουν επειδή είτε τους έκαναν spot είτε επειδή τους έκανα εγώ με τα flares.

 

Saxo και Tony αν έχετε χρόνο το απόγευμα αν θέλετε να μπούμε κάνα party ^^

 

Ναι ακόμα και μαζί σου να τον έχεις, αν είναι υπερβολικός είναι εκνευριστικό επειδή χαλάει ακόμα και το δικό σου παιχνίδι.

 

 

Κάθε πότε μπαίνετε εσείς ; Έχω βαρεθεί να παίζω κάθε φορά με άκυρους που τρολλάρουν μεταξύ τους και δεν μπορώ να παίξω απ τα νεύρα μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε πότε μπαίνετε εσείς ; Έχω βαρεθεί να παίζω κάθε φορά με άκυρους που τρολλάρουν μεταξύ τους και δεν μπορώ να παίξω απ τα νεύρα μου.

Θα μπω σε κάνα μισάωρο εγώ.

Γράψε username, μπορεί και να σε έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Usualsuspect και εγω μια από τα ίδια. Κάντε με add :gajimbo

 

Επίσης, θέλω κάποιον να με βοηθήσει να ξεκλειδώσω το sniper lebel :-D

Προσπαθώ κάτι μέρες τώρα να κάνω 5 headshot σε ένα round αλλά τζίφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Usualsuspect και εγω μια από τα ίδια. Κάντε με add :gajimbo

 

Επίσης, θέλω κάποιον να με βοηθήσει να ξεκλειδώσω το sniper lebel :-D

Προσπαθώ κάτι μέρες τώρα να κάνω 5 headshot σε ένα round αλλά τζίφος.

το ποιο γελοίο Assigment έχει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις δεχθηκα τα αιτηματα σας. 

 

Σχετικα ασχετο, αλλα δεν εχω βρει ακομα λυση στο προβλημα της πληκτρολογησης στο in game origin interface. Εδω και παρα πολυ καιρο ΔΕΝ μπορω να πληκτρολογησω τιποτα και σε κανεναν. Σας εχει συμβει ;

 

ΥΓ: Οντως χαζομαρα το assignment  του LEBEL. Παντα νομιζα πως επρεπε να κανεις και τα δυο tasks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Saxo και Tony αν έχετε χρόνο το απόγευμα αν θέλετε να μπούμε κάνα party ^^

 

Δυστυχώς εγώ σήμερα είχα έναν τρελό πονοκέφαλο από τις 12:30 το μεσημέρι και δε μπήκα καθόλου.

Τώρα συνήλθα.

 

Επίσης, θέλω κάποιον να με βοηθήσει να ξεκλειδώσω το sniper lebel :-D

Προσπαθώ κάτι μέρες τώρα να κάνω 5 headshot σε ένα round αλλά τζίφος.

 

Έχε υπόψη σου ότι ο μετρητής είναι λίγο bugged. Σιγουρέψου ότι έκανες πρώτα τα periscope spots και μετά κάνε τα headshots.

Τι συνέβη σε μένα.

Έχω κάνει 3 periscope spots και λέω να πάω για τα headshots.

Κάνω σίγουρα 4, μπορεί και 5 γιατί έχασα το μέτρημα, ο μετρητής στο μηδέν. Πάνω που έχω lockάρει ένα ωραίο κεφαλάκι και πάω να ρίξω, τελειώνει ο γύρος.

 

Επόμενος. Κάνω 4 headshots και κάνα δύο periscopes, ο μετρητής μετράει κανονικά μέχρι το 4. Κάνω το 5ο, ξαναγράφει 4! Κάνω κι άλλο, κολλημένο στο 4!.

 

Το παρατάω απ'τα νεύρα μου, παίζω άλλο class. Στο loadout screen, δείχνει ότι έχω κάνει 4/5 in a round.

 

Μου κόβει επιτέλους, ξαναμπαίνω σε server. Κάνω τα 4-5 periscopes που είχαν μείνει και τσουπ, πετιέται το unlock.

 

https://youtu.be/qMRlw8UANWE

 

In other news, να κι ο άλλος cheater τον οποίο τον ξαναπέτυχα την επόμενη μέρα και έχω και δεύτερο video του.

 

https://www.youtube.com/watch?v=7F2Am_utxSs

 

Ο συγκεκριμένος είναι από τους πιο συγκρατημένους/έξυπνους που έχω πετύχει.

Δε σκοτώνει κόσμο από την άλλη άκρη του χάρτη, κάνει πάντα spot πριν σκοτώσει κάποιον, δεν κάνει running headshots ούτε consecutive headshots όταν παίζει scout κτλ κτλ. Παρόλα αυτά, obvious aimbotter is obvious αν ξέρεις τι να κοιτάξεις στο spectate mode.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεε μαλάκια. Φεύγω για εξεταστική και θα γυρίσω 16 :(

 

Τον υπολογιστή θα τον πάρω οριστικά μαζί μου τον Οκτώβριο που θα γυρίσω μόνιμα για το 6μηνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...