Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λίγο offtopic αλλά όποιος θέλει ας με κάνει add στο origin να παίζουμε κανένα game μαζί.Με λένε xXxJ0k3rZ71xXx (είμαι noob)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λέω συνέχεια ότι είμαι ενάντια στη τακτική του Premium, αλλά το τσίμπησα.  :ph34r:

 

Κάπου διάβασα ότι έβαλαν 3 επιλογές στο quickmatch: base game maps ή DLC maps ή base + DLC maps, αλλά λένε πάλι το rotation γίνεται αποκλειστικά είτε στους DLC ή base.

 

The Battlefield 1 Incursions alpha is PC-only, and you won't need to own the game to play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την τελευταία μιάμιση εβδομάδα, έχω συναντήσει μόνο δύο. Ο ένας ήταν one shot και ο άλλος god mode. Έφαγαν report με video proof. Κανένας ιπτάμενος για μένα.

Επεξ/σία από cpttony
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πεφτει κάμποσο aimbot και high bullet dmg αλλά όχι και συνέχεια..πχ τα operations είναι πιο "καθαρά" αλλά να πω ότι έχω παίξει μισή ώρα και να μην έχω συναντήσει ένα π@π@ρ@ με κάποιο cheat θα πω ψέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πεφτει κάμποσο aimbot και high bullet dmg αλλά όχι και συνέχεια..πχ τα operations είναι πιο "καθαρά" αλλά να πω ότι έχω παίξει μισή ώρα και να μην έχω συναντήσει ένα π@π@ρ@ με κάποιο cheat θα πω ψέματα.

 

 

Ποιος ο λόγος να κάνεις cheat πότε δεν μπόρεσα να καταλάβω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...