Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελπίζω να είναι της προκοπής και να μη θεωρήσει το firewall μου, ως cheat επειδή κάνει monitor τη μνήμη και τα processes...

Δηλ.θα τρεχει κατι στον υπολογιστη μας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ερώτηση είναι: Όλα αυτά τα παιχνίδια που έχουν Denuvo, ας πάρουμε μόνο του 2017, δεν έχουν πρόβλημα με hackers/cheaters online?

Γιατί πολύ διαφήμιση πέφτει για πρόγραμμα που δε σπάει, αλλά ακρετά από αυτά της λίστας τα βρίσκεις στον "θείο" εύκολα.

Κι αν έσπασε για να το έχει ο θείος, θα σπάει και για τους cheaters.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον

venr43t0s4hz.jpg

 

 

 

 

Πρεπει να κανεις εγγραφη. Και τον cheater πως θα τον πιασει; αφου θα τρεχει στο δικο σου pc. Ασ μας το εξηγηση καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κανεις εγγραφη. Και τον cheater πως θα τον πιασει; αφου θα τρεχει στο δικο σου pc. Ασ μας το εξηγηση καποιος.

 

Τι καταλαβαίνω εγώ απ' αυτά που λέει η φωτογραφία. Σε κάθε παίκτη (στο PC του) θα τρέχει αυτό το πρόγραμμα (είτε το λένε Denuvo ή όχι) στο παρασκήνιο (όπως έτρεχε το Punkbuster) και θα τσεκάρει την μνήμη κλπ, και αν βρεθείς να τρέχεις κάτι ύποπτο, τότε ΜΑΛΛΟΝ θα τρως ban. Βέβαια, όπως είπε ο Zaytsev, ένα firewall ή απλούστερα ένα συνοδευτικό software του mouse αν το "πιάσει" τι γίνεται?

 

Βέβαια το παρόν σύστημα του FairFight είναι ό,τι χειρότερο.

Έτυχε χθες/προχθές να δω αυτά τα βίντεο

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι καταλαβαίνω εγώ απ' αυτά που λέει η φωτογραφία. Σε κάθε παίκτη (στο PC του) θα τρέχει αυτό το πρόγραμμα (είτε το λένε Denuvo ή όχι) στο παρασκήνιο (όπως έτρεχε το Punkbuster) και θα τσεκάρει την μνήμη κλπ, και αν βρεθείς να τρέχεις κάτι ύποπτο, τότε ΜΑΛΛΟΝ θα τρως ban. Βέβαια, όπως είπε ο Zaytsev, ένα firewall ή απλούστερα ένα συνοδευτικό software του mouse αν το "πιάσει" τι γίνεται?

 

Βέβαια το παρόν σύστημα του FairFight είναι ό,τι χειρότερο.

Έτυχε χθες/προχθές να δω αυτό το βίντεο

 

 

Ναι αλλα θα πρεπει να το αποδεχθεις η θα τρεχει απο μονο του για ολους τους παιχτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα θα πρεπει να το αποδεχθεις η θα τρεχει απο μονο του για ολους τους παιχτες;

Επί PunkBuster, δε μπορούσες να μπεις σε server, ή μάλλον έμπαινες, αλλά σε πέταγε αμέσως, αν δεν έτρεχε το ΡΒ. Φαντάζομαι κάτι ανάλογο θα γίνεται κι εδώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άι σιχτιρ, έδωσα 30€ για το premium, συνολικά μου βγαίνει το παιχνίδι 35€ base game, 15€ πρώτο dlc, 30€ season pass. Σύνολο 80€ δεν τον λες κ εξυπνάδα. Βλέπω τα δίνουν όλα μαζί ~45€. Άτιμη ΕΑ θά είμαι προσεχτικος την επόμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι καταλαβαίνω εγώ απ' αυτά που λέει η φωτογραφία. Σε κάθε παίκτη (στο PC του) θα τρέχει αυτό το πρόγραμμα (είτε το λένε Denuvo ή όχι) στο παρασκήνιο (όπως έτρεχε το Punkbuster) και θα τσεκάρει την μνήμη κλπ, και αν βρεθείς να τρέχεις κάτι ύποπτο, τότε ΜΑΛΛΟΝ θα τρως ban. Βέβαια, όπως είπε ο Zaytsev, ένα firewall ή απλούστερα ένα συνοδευτικό software του mouse αν το "πιάσει" τι γίνεται?

 

Βέβαια το παρόν σύστημα του FairFight είναι ό,τι χειρότερο.

 

 

 

 

Εγώ προχθές πέτυχα ένα τύπο που είχε σκόρ μόλις τελείωσε το παιχνίδι 97-3. Ο ορισμός του cheater.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...