Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω τι παίχτηκε και ανέβηκε το ping, ίσως πάρω κανένα τηλέφωνο τον ΟΤΕ. Packet loss πάλι καλά δεν έχω σχεδόν ποτέ.

 

 

Καλά εμένα μου βγάζει και ειδοποίηση για low fps. Δεν ξέρω τι στο καλό παίζει. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο πιο πολλα frames εχεις τοσο λιγοτερο input lag = πιο fluid το mouse στην αποκριση

 

https://www.youtube.com/watch?v=m1Nfxvl8vfc

 

απο τους λιγους σοβαρους καναλαρχες εκει εξω ^ 

 

το limiter στα 60 ειναι ολιγον εγκλημα αν μπορει το μηχανημα να βγαζει σταθερα  100+ 

 

τωρα για το προβειum, εγω θα βολευτω με το τζαμπα  + join στα θυματα που εχουν  ηδη  premium :P  και που το κατεβασα απο το vault και το εχω να πιανει 60gb στον ssd χαρη τους κανω  :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα και κυκλοφόρησε σε κάποια κλειδάδικα η "Revolution Edition" (Base + Premium) στα ~42-43 ευρώ.

 

Να φανταστώ δεν θα παίξει τώρα πιο φθηνά το Premium για μας που έχουμε ήδη το base. Ναι, ξέρω βγήκε προσφορά στα 30, αλλά και πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο περνάει ο καιρός αυξάνονται οι πιθανότητες να πέφτει η τιμή, τώρα βέβαια είναι και το θέμα αν θα έχει πάντα κόσμο (εννοώ στους prem maps)..πάντως θέλω να πιστεύω για τον αριθμό παιχτών ότι δεν θα αλλάξει πολύ..αλλά και πάλι όλα έχουν το ρίσκο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση! Το aim help το εχετε ενεργοποιημενο η οχι; αληθεια δεν μπορω να καταλαβω πως εγω αδειαζω σε καποιους μια γεμιστηρα για να πεσουν ενω αυτοι με κατεβαζουν τοσο γρηγορα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση! Το aim help το εχετε ενεργοποιημενο η οχι; αληθεια δεν μπορω να καταλαβω πως εγω αδειαζω σε καποιους μια γεμιστηρα για να πεσουν ενω αυτοι με κατεβαζουν τοσο γρηγορα....

Έχει aim assist στο PC και δεν το ξέρω?  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει aim assist στο PC και δεν το ξέρω?  

Νομίζω (99%) έχει, αν παίζεις με gamepad.

Τώρα αν υπάρχει καμιά "χακιά" να παίξεις με ποντίκι και να το ενεργοποιήσεις, δεν το γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει 2 ρυθμισεις αλλα δε θυμαμαι πως ακριβως λεγονται! Θα σας στειλω μολις κανω το update μηπως γνωριζει καποιος κατι; γιατι τα απενεργοποιησα αλλα το ιδιο μου φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=e2jerZDvtG8

 

BF1 Competitive

https://www.youtube.com/watch?v=mz0J_DDtDmw

 

Ενδιαφέρον φαίνεται αλλά δεν είναι BF με 5v5, τέλος πάντων.

 

Για εγγραφή στην closed Alpha, εδώ. Έκανα, αν και απ' ότι κατάλαβα δεν ευνοεί το long range shooting.

 

Κάποιες πληροφορίες για το DLC.

 

H συνέχεια του παιχνιδιού.

 

 

hdyhe2uwj4hz.png

 

 

 

Patch Notes για το σημερινό update.

 

Και φυσικά η Revolution Edition (~43-45 στα κλειδάδικα), ελπίζω να πέσει αρκετά το Premium τώρα. 

___

 

Παρακολούθησα το gameplay, και απορώ πως "μεγάλοι" YouTubers (κάποιοι τουλάχιστον) παίζουν τόσο χάλια :ph34r: . Δηλαδή, καλύτερα να διάλεγαν 64 άτομα τυχαία.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...