Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα! Παιζω τη συγκεκριμενη σειρα απο το bf3 σε ps3 και ps4 μετεπειτα. ...2) υπαρχει η δυνατοτητα να "γεφυρωσω" το προφιλ που ειχα στην κονσολα και στο pc αν το αγορασω; ειμαι 45 level οποτε το να ξεκινησω απο την αρχη θα ειναι ενα θεμα! ...

To thread είναι για Battlefield 1 σε PC...

Τι ακριβώς να "γεφυρώσεις" και με ποιό παιχνίδι...;

 

Χοντρικά, δε μπορείς να "πάρεις" στατιστικά από παλαιότερο παιχνίδι, ούτε άλλη πλατφόρμα.

Στο BF1 ξεκινάς από το 0 και απλά στο public profile σου, θα φαίνεται ότι έχεις και avatar στο BF3 PS3/PS4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καινούριο φουστράκι.

 

Ξέχασα το link: 

 

Καποια στιγμη ας με βαλει καποιος στο crew ^^

 

SabotazNi

 

Εστειλα ηδη για να μπω

 

Done. Promoted και σε lieutenant για να μπορείς να βάλεις και φίλους σου μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To thread είναι για Battlefield 1 σε PC...

Τι ακριβώς να "γεφυρώσεις" και με ποιό παιχνίδι...;

 

Χοντρικά, δε μπορείς να "πάρεις" στατιστικά από παλαιότερο παιχνίδι, ούτε άλλη πλατφόρμα.

Στο BF1 ξεκινάς από το 0 και απλά στο public profile σου, θα φαίνεται ότι έχεις και avatar στο BF3 PS3/PS4

Εννοω αν μπορω να συνεχισω στο pc και να εχω το ιδιο progress που ειχα στο ps4 βαζοντας τους ιδιους κωδικους απο το origin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοω αν μπορω να συνεχισω στο pc και να εχω το ιδιο progress που ειχα στο ps4 βαζοντας τους ιδιους κωδικους απο το origin

 

 

Στο BF1 ξεκινάς από το 0 και απλά στο public profile σου, θα φαίνεται ότι έχεις και avatar στο BF3 PS3/PS4

^^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως και να ήταν placebo, αλλά OMG. I was blind and now I see. Άλλο παιχνίδι έπαιζα τόσο καιρό. Μεγάλη διαφορά στην αίσθηση και πλέον κέρδιζα περισσότερες one-on-one μονομαχίες.

 

Μετά από κοντά βδομάδα με ping σταθερά στο 55 ανεξαρτήτως server, μπορώ να βεβαιώσω πως μόνο placebo δεν ήταν αυτό που είδα στο πρώτο παιχνίδι.

Παίζω άλλο παιχνίδι πλέον και δεν τολμώ καν να σκεφτώ τι θα γινόταν αν υπήρχε η δυνατότητα να παίζω στο 20-30 που είπε κι ο Zaytsev.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα από ένα σημείο και μετά δεν θα βλέπεις μεγάλη διάφορα

 

Το θέμα είναι ότι εγώ έχω κολλήσει σε ένα ρανκ στο csgo (οπου παίζω στα 90-120) και αρχίζω να σκέφτομαι σοβαρά μήπως φταίει και το ίντερνετ που χάνω τα περισσότερα duel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα το link: 

https://www.youtube.com/watch?v=ab4_-WVNe0g

 

 

Done. Promoted και σε lieutenant για να μπορείς να βάλεις και φίλους σου μέσα.

Τι ακριβως ειναι το "crew"? Και εγω θελω :D . Gajimbo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατανοητο αυτο με το προφιλ οτι θα ξεκινησω απο το 0! Οσο αφορα την 950 με τον i7 4720 hq και 12 gb dam θα ειμαι σε θεση να τρεξω το παιχνιδι αξιοπρεπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο αφορα την 950 με τον i7 4720 hq και 12 gb dam θα ειμαι σε θεση να τρεξω το παιχνιδι αξιοπρεπως;

Ένα φεγγάρι που το δοκίμασα στο laptop της υπογραφής, έτρεχε ικανοποιητικά στα medium @1080p (νομίζω είχα το resolution scale στο 50%). Δες και αυτό. Φυσικά πρέπει να βρεις ρυθμίσεις για 60fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...