Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν δώσουν δωρεάν το premium pass, είναι τελειωμένη ιστορία το παιχνίδι.

Δε θα το δώσουν, ειδικά όσο έχει ακόμα DLCs που δεν έχουν βγει, γιατί απλά όσοι το πληρώσαμε ήδη, θα το βγάλουμε και δε θα ξαναδεί ούτε cent ή ΕΑ από εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενημερωτικά μπορώ να σου πω ότι το παιχνίδι υποφέρει ακομα(Δυστυχώς) απo cpu usage γονατίζει κ τον δικό μου 6500 ώρες ώρες...

στο performance η 16αρα ram βοηθάει αρκετά το παιχνίδι!(16g ddr4 )

Τώρα εγώ το τρέχω με μερικές ρυθμίσεις από Nvidia control panel κ έχω πολύ καλά αποτελέσματα!( 60fps σταθερά).(gtx 970)

μπορείς κ με το περιβόητο cfg φάκελο

 

Για να σου πω απλά ότι τα προβλήματα που αναφέρεις συμβαίνουν κ σε εμένα αραιά και που!..

δεν ξέρω πώς το τρέχουν οι υπόλοιποι απλά πιστεύω ότι έχει να κάνει ίσως με τους servers την online φαση του παιχνιδιού,κ την "τρομερή" σύνδεση που έχουμε από Ελλάδα...στους 64αρηδες έχει τα θεματάκια του

 

Υ.Γ ειμαι σε fast path κ έχω δει βελτίωση με τα ping από 65 μέχρι 80!

 

Κι εκεί που παλεύεις να παίξεις στρωτά, τσουπππ...

 

"You need some updates...click here to..."

 

Την παλεύουν στην MS?

 

8 το απόγευμα αυτό, όχι σε ώρες "ησυχίας"...δεν βλέπει το γμμνο το λειτουργικό ότι κάτι κάνω?

 

Έκανε το framerate τάνα, ξεκάθαρα προκάλεσε πρόβλημα από πίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα το δώσουν, ειδικά όσο έχει ακόμα DLCs που δεν έχουν βγει, γιατί απλά όσοι το πληρώσαμε ήδη, θα το βγάλουμε και δε θα ξαναδεί ούτε cent ή ΕΑ από εμάς.

 

Τα 'χουμε ακούσει αυτά πολλές φορές στο παρελθόν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούριο φουστράκι.

Πλέον επειδή πετυχαίνω τουλάχιστο δύο cheater τη μέρα (όχι απαραίτητα διαφορετικούς κάθε φορά, αφού τα ban αργούν) ακολουθώ καινούρια τακτική.

 

Αν είναι στην ομάδα μου, συνεχίζω κανονικά. Αφού δεν ενδιαφέρει τους braindead αντίπαλους, σιγά μην κάθομαι εγώ να χάνω την ώρα μου, τα battlepacks μου, τα kills μου για να κάνω spectate.

 

Αν είναι στην αντίπαλη ομάδα, αλλάζω server.

 

Για τον συγκεκριμένο έκανα μια εξαίρεση και όχι μόνο έκανα spectate αλλά έφαγα και δεκαπέντε λεπτά απ'τη ζωή μου για να φτιάξω το βίντεο και να μην είναι απλά ένα spectate ξερό. 

 

Άξιζε τον κόπο γιατί είναι από αυτούς που προσπαθούν να μασκαρέψουν το κλέψιμό τους. Τους 112-5 τους καταλαβαίνεις αμέσως. Τυπάκια σαν κι αυτόν όμως (και καλύτεροι από αυτόν στο να το κρύβουν), τρέχα γύρευε να τους ξεμπροστιάσεις.

 

(ο συγκεκριμένος βέβαια καρφώνεται από τα στατιστικά του, αλλά αυτό το είδα μετά, αφού είχα βγει απ'το game. 

https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/Schamka/weapons

 

πχ Martini-Henry Infantry

337 kills, 294 headshots.

lol

 

Το πρώτο του σε kills πιστόλι (Bodeo 1889), 15ο σε κατάταξη.

Λογικό, αφού δεν το χρησιμοποιεί.

Είναι pro.

 

Τι σκατά ξέρουν stodeh και άλλα γατάκια που το χρησιμοποιούν για να αποτελειώνουν τον αντίπαλο όταν αστοχούν;

https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/StodehTV/weapons

https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/AshkaliN/weapons

)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο BF του χρόνου..Επειδή αυτό πάτωσε πλέον και γέμισε cheat-έρια..Σου λέει ας βγάλουμε νέο να τα αρπάξουμε πάλι και ξανά τα ίδια..

 

Repeat..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα σημερα μετα απο 1 εβδομαδα και για καποιο περιεργο λογο το client του παιχνιδιου laggαρει ασυστολα!! Πατωντας πχ στο εικονιδιο options, το μενου εμφανιζεται 4-5 seconds  αργοτερα. Τι συμβαινει οεο ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα σημερα μετα απο 1 εβδομαδα και για καποιο περιεργο λογο το client του παιχνιδιου laggαρει ασυστολα!! Πατωντας πχ στο εικονιδιο options, το μενου εμφανιζεται 4-5 seconds  αργοτερα. Τι συμβαινει οεο ; 

Σου έκανε update;

Είχε ένα εσωτερικό update σήμερα για το UI. Αν δε στο έκανε, μπορεί για αυτό να κόλλαγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου έκανε update;

Είχε ένα εσωτερικό update σήμερα για το UI. Αν δε στο έκανε, μπορεί για αυτό να κόλλαγε.

Μου εκανε update και μου εβγαλε και ενα μηνυμα για το UI αλλα δεν ειδα καμια διαφορα στο UI. Still lagging...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εκανε update και μου εβγαλε και ενα μηνυμα για το UI αλλα δεν ειδα καμια διαφορα στο UI. Still lagging...

Restart το game μετά το update ?

Δοκίμασε, δε χάνεις τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Restart το game μετά το update ?

Δοκίμασε, δε χάνεις τίποτα.

Αυτα τα βασικα εχουν γινει ηδη. Με βλεπω να κανω repair ολο το game, γιατι πιθανοτατα να μην εκατσε καλα το τελευταιο update.

 

Update :τελικά ούτε με το repair έστρωσε. Ασταδιαλα, παμε για reinstall -_-

Επεξ/σία από Jimys2008
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψε ένας ένα θεϊκό στο chat τις προάλλες.

Λέει:

-Πω, οι σύριγγες του revive πρέπει να είναι πανάκριβες

-Γιατί; τον ρωτάει κάποιος

-Because noone fucking uses them.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα! Παιζω τη συγκεκριμενη σειρα απο το bf3 σε ps3 και ps4 μετεπειτα. Σκεφτομαι να το αγορασω για το pc αλλα εχω 2 αποριες. 1) θα μπορεσει το λαπτοπ μου να το σηκωσει εστω σε low? Εχει i7 4720 hq, gtx 950, 12 gb ram ddr3 και ssd samsung evo 500gb. 2) υπαρχει η δυνατοτητα να "γεφυρωσω" το προφιλ που ειχα στην κονσολα και στο pc αν το αγορασω; ειμαι 45 level οποτε το να ξεκινησω απο την αρχη θα ειναι ενα θεμα! Ευχαριστω προκαταβολικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...