Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άντε καιρός δεν είναι και για σένα ένα twitch κανάλι? ;)

 

Το έχω σκεφτεί, αλλά με τη σύνδεση και το μηχάνημα που έχω, μόνο κάνα Minecraft μπορώ να streamάρω.

Έχω που έχω θέματα με latency/lag κτλ, μετά θα πρέπει να παίζω σε 1024x768

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε που τον ηξερα αυτον.Δεν θυμαμαι να εχω δει βντεο του.Αν φτιαξουμε εμεις καναλι θα λυσσαξουν οτι ειμαστε cheaters :PΓεροντακια με αθλιες γραμμες, σαπια pc, και παλι το λεει η καρδουλα μας!! :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω λιώσει με τα σχόλια για την ομάδα... 4 άτομα στο άρμα και ο sniper να αλωνίζει δίπλα...  :lol:

 

Ε ναι ρε συ, ντάξει. Έχει και η κατανόηση τα όριά της.

Να ήταν μόνο ο tank driver, το καταλαβαίνω (αν και πάλι θα έπρεπε να ακούει τα βήματα και να έχει το ένα μάτι στο mini map αφού τον είχα spotάρει κατευθειάν με το που τον είδα): Είναι συγκεντρωμένος μπροστά, σε αυτό που κάνει. Αλλά 4 άτομα μέσα και εκτός του ότι δεν του έριξαν με τα όπλα του άρματος, δε βγήκε κανείς έξω να δει τι είναι αυτός ο spotted. Μήπως είναι assault και βάζει νάρκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα άλλαξα πάροχο.

Μπαίνω να παίξω. Κοιτάζω δεξιά, πουθενά το μισητό συμβολάκι του latency που με συνοδεύει σε όλα μου τα παιχνίδια (ping 95-110, παλιότερα είχα 85-90). Πατάω TAB, εγκεφαλικό. Ping 55. 55!

Έχω να δω τέτοιο ping από το BF2.

 

Ίσως και να ήταν placebo (link για να προλάβω και τον Zaytsev), αλλά OMG. I was blind and now I see. Άλλο παιχνίδι έπαιζα τόσο καιρό. Μεγάλη διαφορά στην αίσθηση και πλέον κέρδιζα περισσότερες one-on-one μονομαχίες.

 

Ναι, ξέρω, cool story bro, αλλά για μένα ήταν μεγάλο το σοκ και είπα να το μοιραστώ.

 

Να και το βίντεο από το πρώτο αυτό παιχνίδι (το μισό δεν το έγραψα γιατί είχα πάθει πλάκα και ξεχάστηκα):

https://youtu.be/JjcoEDeb9NU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...