Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

καλησπέρα σε εαν φύλο μου βγαινι το παρακάτω μήνυμα

 

fairfight : 1week suspension -lvl 3 monitoring active

 

 

              μήπως τον απόκλεισαν απο το game 

 

 μάλλον την πάτησε ο τύπος   :-D  :-D  :-D

 

                                                                             thx..............

Ρε παιδια ο λογος ποιος ειναι για τον συγκεκριμενο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι Harvard Μαρινόπουλος  :P  :P  :P 

μάθε να γράφεις Ελληνικά, και μετά γράψε ότι αρλούμπα σου κατέβει. Άντε γιατί τα μάτια μας πόνεσαν. Εκτός και αν δεν είσαι Έλληνας οπότε πάω πάσο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λέω, σε μερικά έχει δίκιο, αλλά βαρέθηκα να ακούω για προβλήματα του παιχνιδιού.

Δηλαδή, αν δεν του αρέσει τίποτα, τότε γιατί δεν παίζει κάτι άλλο...;

 

https://www.youtube.com/watch?v=4n3n_JWYSOI

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν βγει το παιχνίδι έβγαζε βιντεο και έλεγε can't wait.Μολις βγήκε το παιχνίδι έβαζε τίτλο it's amazing.Μετα απο κάποιους μήνες που δεν μπορούν να κρυφτούν κάποια προβλήματα αρχίζει να κράζει.Εχω παρατηρήσει οτι εχει κανει το ίδιο και σε αλλα παιχνιδια.Θελουν να τα εχουν καλα με την εταιρία αλλα και τους subs.Στο 4 που ηταν γεμάτο προβλήματα δεν είχε γράψει τίποτα.Μετα απο κράξιμο που έφαγε στα σχόλια ξεκίνησε και έφτιαξε βιντεο για τα χάλια του 4.Δυστυχως το παιχνίδι εχει χασει 7-8 χιλιάδες παικτες αυτη την εβδομάδα.Τα βιντεο με cheaters ειναι περισσότερα απο αυτά με κανονικό gameplay.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα για το χρήμα 

Φυσικά. Που είναι το περίεργο;

Αφού το χρήμα κυβερνάει, αφού χωρίς χρήματα μπορείς να κάνεις ελάχιστα πράγματα στον κόσμο, τότε γιατί να μην το κυνηγάνε;

Μην το πάρεις προσωπικά, αλλά αυτό συνήθως το λένε όσοι δεν το έχουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά. Που είναι το περίεργο;

Αφού το χρήμα κυβερνάει, αφού χωρίς χρήματα μπορείς να κάνεις ελάχιστα πράγματα στον κόσμο, τότε γιατί να μην το κυνηγάνε;

Μην το πάρεις προσωπικά, αλλά αυτό συνήθως το λένε όσοι δεν το έχουν.

Ή θα κάνεις σωστό review του παιχνιδιού ή μην το κάνεις καθόλου. από όλους αυτούς κανείς δεν κάνει αναφορά για τους cheaters. εξαίρεση ο φλακ και ο αβερέιτζ. οι υπόλοιποι χαρταετό. ειδικά ο γουέστι που είναι κώλος και βρακί με την ντάις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή θα κάνεις σωστό review του παιχνιδιού ή μην το κάνεις καθόλου. από όλους αυτούς κανείς δεν κάνει αναφορά για τους cheaters. εξαίρεση ο φλακ και ο αβερέιτζ. οι υπόλοιποι χαρταετό. ειδικά ο γουέστι που είναι κώλος και βρακί με την ντάις

Review για ποιόν;

Ποτέ δε με ενδιέφεραν τα reviews από επαγγελματίες. Ούτε περιοδικά, ούτε sites, ούτε τίποτα.

Υπάρχουν forums και τα reviews στα Steam/UPlay/Origin, όπου ακόμα κι εκεί, μπαίνουν πληρωμένοι και γράφουν, αλλά με τον καιρό μαθαίνεις τι να διαβάζεις.

Το BF3 το είχα κάνει προπαραγγελία, δεν είχα διαβάσει reviews.

Το BF4 το ίδιο και την πάτησα, το χειρότερο BF ever.

Το BF1 το πήρα μήνες μετά σε τόσο χαμηλή προσφορά, που και να μη μου άρεσε, δε θα είχα χάσει και τίποτα. Επίσης δεν ασχολήθηκα με τα reviews.

 

Ο κόσμος λέει, αυτοί που δε μπορούν να κάνουν, διδάσκουν.

Εγώ συμπληρώνω, αυτοί που δε μπορούν ούτε να διδάξουν, κριτικάρουν.

Το πιό άχρηστο επάγγελμα στον πλανήτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Review για ποιόν;

Ποτέ δε με ενδιέφεραν τα reviews από επαγγελματίες. Ούτε περιοδικά, ούτε sites, ούτε τίποτα.

Υπάρχουν forums και τα reviews στα Steam/UPlay/Origin, όπου ακόμα κι εκεί, μπαίνουν πληρωμένοι και γράφουν, αλλά με τον καιρό μαθαίνεις τι να διαβάζεις.

Το BF3 το είχα κάνει προπαραγγελία, δεν είχα διαβάσει reviews.

Το BF4 το ίδιο και την πάτησα, το χειρότερο BF ever.

Το BF1 το πήρα μήνες μετά σε τόσο χαμηλή προσφορά, που και να μη μου άρεσε, δε θα είχα χάσει και τίποτα. Επίσης δεν ασχολήθηκα με τα reviews.

 

Ο κόσμος λέει, αυτοί που δε μπορούν να κάνουν, διδάσκουν.

Εγώ συμπληρώνω, αυτοί που δε μπορούν ούτε να διδάξουν, κριτικάρουν.

Το πιό άχρηστο επάγγελμα στον πλανήτη.

πολύ ειρωνεία φιλαράκι για την ηλικία σου, χωρίς παρεξήγηση. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...