Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα να εκφρασω μια απορια.Τελικα βρηκατε που ειχε κρυφτει ο cptony cpttony? :-(

fixed. Και για να σου λύσω την απορία, I'm in the right place the right time ;) :P

 

Δεν τον βρίσκεις εύκολα. Μια φορά τον πετυχα καταλαθος σαν συμπαίχτη σε ενα μισογκρεμισμενο σπιτι στο Ε στην sinai desert. Μπηκα μεσα να ξαποστασω γιατι πηγα με τα ποδια απο τo G και νατος ολοζωντανος μπροστά μου.. Λεω αυτή ειναι η ευκαιρία της ζωής μου. Αλλαζω αμέσως ομαδα, παιρνω attack plane και αδειαζω τα παντα στο τσαντίρι του. Πουθενά ο Τόνης και εγω τσακισμενος στα βράχια.

 

Ααα, εσύ είσαι ο Mparmpa-Lefteris? Με το Tankgwehehr δεν ήσουν? Το θυμάμαι. Και προς ενημέρωσή σου, όταν πέταξες "τα πάντα" ήμουν μέσα :ph34r:

 

Και αφού το ζητήσατε, με edit της πλάκας (ξανά) δικό σας

https://www.youtube.com/watch?v=zkSq5yh4m4Q

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγραψα λιγο αλλα εφαγα πολλα fps drops

Πως γράφεις? Άντε να δούμε και από κανέναν άλλο βίντεο, γιατί ο saxos μόνος του δεν κάνει τίποτα, τα δικά μου είναι ξενέρωτα, οπότε ας μπουν και άλλοι στο "τρυπάκι".

 

@tete3e (κάτω μήνυμα)

 

Πρόσφατα συμμάζευα τα βίντεο και το πέτυχα, και έλεγα ότι κάπου είχα ξαναδεί αυτό το όνομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε λεβέντη που το θυμήθηκες.. Με το tankgewher ημουν που χοροπηδουσα μπροστα σου.. :-D

Είχα κατεβάσει ενα bomber με το tankgewher πριν σε βρω και πηρα τα πανω μου. Λεω εγινα ενας μικρο καμποτζης. Και μολις σε ειδα ειπα να ολοκληροθω σαν παικτης.. Αλλα δεν.

 

Θα ανεβασω και γω κανενα βιντεο λοιπον. ''Παιζω και πεθαίνω''

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε nvidia.Εκανα ενα φοβερο παιχνιδι με smile marksman σε operations argone forest.Λεω σιγουρα θα με βρισουν αλλα ευτυχως οχι :-DΑν δεν βιαζουμουν κατι φορες θα ηταν ακομα καλυτερο.Εινα φοβερο το smile σε τετοιες αποστασεις.Εβλεπα ολο counter sniping.Δυστυχως δεν το εγραψα γιατi θα μου λαγκαρε το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμάτα τα βιντεάκια! Να ' μουνα σε pc να 'φτιαχνα insomnia platoon και να θερίζαμε παρέα... :lol: Με τον cpttony για υποστήριξη απο την οπισθοφυλακή, θα πηγαίναμε απο σημαία σε σημαία για πλάκα και θα 'μασταν σεινάμενοι κουνάμενοι στον στόχο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε nvidia.Εκανα ενα φοβερο παιχνιδι με smile marksman σε operations argone forest.Λεω σιγουρα θα με βρισουν αλλα ευτυχως οχι :-DΑν δεν βιαζουμουν κατι φορες θα ηταν ακομα καλυτερο.Εινα φοβερο το smile σε τετοιες αποστασεις.Εβλεπα ολο counter sniping.Δυστυχως δεν το εγραψα γιατi θα μου λαγκαρε το pc.

Το shadowplay δεν "κολλάει" το PC, όπως ενδεχομένως κάνουν τα OBS, Fraps κλπ.

 

Γαμάτα τα βιντεάκια! Να ' μουνα σε pc να 'φτιαχνα insomnia platoon και να θερίζαμε παρέα... :lol: Με τον cpttony για υποστήριξη απο την οπισθοφυλακή, θα πηγαίναμε απο σημαία σε σημαία για πλάκα και θα 'μασταν σεινάμενοι κουνάμενοι στον στόχο :mrgreen:

Υπάρχει, καλά να 'ναι ο saxos, αν και δεν είμαι μέσα, free lancer βλέπεις :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ρε φίλε!! Αυτά είναι :D

 

Για το free lancerιλίκι μην ανησυχείς, θα σου υποδεικνύαμε τους στόχους που μας παρενοχλούν και θα καθάριζες αν είχες οπτικό πεδίο. Με στεγνό δώσιμο χαχαχα

 

 

Υ.Γ. Απο Δευτέρα αναβαθμίζεται η γραμμή μου σε 50άρα γιατί το ανέβασμα με adsl καταντάει παροιμιώδες! ΤΡΕΜΕΤΕΕΕΕ απανταχού εχθροί!!! :lol: (Δεν ξέρω ρε παιδί μου, εχω μια δίψα για αίμα. Ακόρεστη! :mrgreen:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.youtube.com/watch?v=VE0jxqbZOxU

 

μεταμεσονύκτιο δωράκι η DICE :P

 

υ.γ. ένας χάρτης 5.30gb. έτσι όπως πάει θα πρέπει να έχουμε ένα σκληρό μόνο για το ΒF1

Επεξ/σία από vassilis018
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας έχω

windows 10 64 bit

cpu fx 8320

gpu amd rx 580 8 gb

ram 8 gb

και ζορίσετε στα 1080p Ultra settings ακόμα και στο directx11 ,αμα το βάλω και directx12 ζορίζεται ακόμα περισσότερο

 

Μήπως φταίει οτι έχω μόνο 8 GB RAM?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας έχω

windows 10 64 bit

cpu fx 8320

gpu amd rx 580 8 gb

ram 8 gb

και ζορίσετε στα 1080p Ultra settings ακόμα και στο directx11 ,αμα το βάλω και directx12 ζορίζεται ακόμα περισσότερο

 

Μήπως φταίει οτι έχω μόνο 8 GB RAM?

 

Το πιο πιθανό αυτό είναι. Πλέον τα 8 GB είναι λίγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας έχω

windows 10 64 bit

cpu fx 8320

gpu amd rx 580 8 gb

ram 8 gb

και ζορίσετε στα 1080p Ultra settings ακόμα και στο directx11 ,αμα το βάλω και directx12 ζορίζεται ακόμα περισσότερο

 

Μήπως φταίει οτι έχω μόνο 8 GB RAM?

 

Δοκίμασε να βάλεις το resolution scale στο 130% (θα είναι σα να παίζεις σε monitor 1440).

Όσο μεγαλώνει η ανάλυση, τόσο μετατοπίζεται το βάρος από τη CPU στη GPU.

Τρέξε λίγο το MSI Afterburner και πες μας τι σου βγάζει σε cpu, gpu, memory usage.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης με τους γκουρού του παιχνιδιού, αλλά...έγινε απλά μια προσπάθεια.

https://youtu.be/5tU9XO55Cq8

 

Υ.Γ. Δείξτε κατανόηση για το video editing, είμαι εντελώς αρχάριος στο cutting.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...