Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να κάνεις εσύ τα 50-2 με το αεροπλανάκι σου, πρέπει να υπάρχουμε και εμείς τα χαμένα κορμιά του 5-25 σε ρόλο τσουβαλιού. Μην μας υποτιμάς έτσι.. Έχουμε και μεις λόγο ύπαρξης..

:) :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε συ, ελπίζω να αστειεύεσαι. Το είπα και το τόνισα.

Ας το διατυπώσω αλλιώς.

 

 

Από την πείρα μου στα BF1, η συντριπτική πλειοψηφία των cheaters (9 στους 10 θα έλεγα) δεν αγοράζουν bot για να τρολάρουν. Είναι κάτι παίχτες του 0.7 - 0.8 k/d ratio που αντί να κοιτάξουν να βελτιωθούν ή να παραδεχτούν ότι "μέχρι εκεί φτάνουν οι δυνάμεις μου, ας κάτσω να φχαριστηθώ το παιχνίδι όσο μπορώ και να βοηθήσω την ομάδα να κερδίσει", πάνε κι αγοράσουν aimbots. Είναι τζάνκια των στατιστικών δηλαδή. Βλέπουν το 80-5 στο τέλος του γύρου και ηδονίζονται, λες και έκαναν κάτι. Τόσο χαμένα κορμιά είναι.

 

Να, για να επιβεβαιώσω κι αυτό που λες:

post-175401-0-36064600-1499964731_thumb.jpg

 

Ο δεύτερος στην αντίπαλη ομάδα (εγώ είμαι στο αεροπλανάκι μου :P ) είναι 0-12 και τελείωσε το γύρο πρώτος στην ομάδα του με κάτι σαν 5-25, δε θυμάμαι ακριβώς. Έχω άπειρο respect για το συγκεκριμένο τυπάκι, που παρότι η ομάδα του δεν τράβαγε, δεν το παράτησε. Ούτε πήρε sniper να καμπερωθεί στη βάση, ούτε έφυγε, ούτε τίποτα. Έπαιζε το objective. Έχει k/d 0.95 και infrantry k/d 0.77, αλλά προφανώς φχαριστιέται το παιχνίδι περισσότερο από τα χαμένα κορμιά των aimbot. 

 

Άλλωστε κι εγώ, infantry k/d 1.45 έχω. Είναι λίγο χαμηλότερα από το "ταβάνι" μου που είναι γύρω στο 1.80 για x λόγους, αλλά το ανεβάζω σιγά σιγά. Ξέρω όμως πως εκτός κι αν γίνει κάτι δραματικό (βρεθώ με εξοπλισμό 3000 ευρώ ή μπω σε οργανωμένο clan με medics, revives κτλ), δεν υπάρχει περίπτωση να το ανεβάσω άλλο. Μέχρι εκεί φτάνω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται χούμορ κάνω.. Έτσι χαιρομαι το γύρο και εγώ. Μέχρι τέλος μαχη και οπου πάει. Εχει τύχει να τερματισω με τραγικο k/d δεν θυμάμαι ποσο, προσπαθοντας να ανατιναξω ενα light tank στην amiens που θεριζε το E ποση ωρα. Η ευχάριστη την ωρα της έκρηξης ηταν ασύγκριτη με οποιοδήποτε ratio..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τύχει να τερματισω με τραγικο k/d δεν θυμάμαι ποσο, προσπαθοντας να ανατιναξω ενα light tank στην amiens που θεριζε το E ποση ωρα. Η ευχάριστη την ωρα της έκρηξης ηταν ασύγκριτη με οποιοδήποτε ratio..

Αυτό ρε γμτ... Παίζω 100% recon και ο μόνος λόγος για να πάρω assault (engineer) είναι να υπάρχει ένα άρμα, σε συνδυασμό με μια ανίκανη ομάδα, να τον φάνε... Εντάξει, δεν υποτιμάω τους παίκτες, αλλά όσο καλός κι αν είναι ο άλλος, με μια συγχρονισμένη προσπάθεια, ή θα τον φας, ή θα τον αναγκάσεις να φύγει, μειώνοντας δραστικά την επιρροή του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι.. φώναζε όσο θες στο chat για συντονισμένη προσπάθεια, καμια αντίδραση.

Στο τέλος ολοι όμως θα το δουν και θα γραψουν EZ και αλλες ανούσιες πίπες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας γύρος Ballroom Blitz με δύο φίλους από εδώ (αν και είμασταν λίγο σκορποχώρι η αλήθεια είναι).

Όχι κάτι φοβερό γιατί η ομάδα μας ήταν καλή και ο γύρος ήταν ...blitz.

 

https://youtu.be/r7nURN-eV38

 

(θα είναι available σε 20 περίπου λεπτά)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάρτα γραφικών; Drivers;

Είχα παρόμοιο θέμα, στο Hardline με την GTX970 σε μία μόνο πίστα

480 8gb , θα ενεργοποιήσω ΤΑΑ που λεει και ο φιλος παρακάτω κ θα σας ενημερώσω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας γύρος Ballroom Blitz με δύο φίλους από εδώ (αν και είμασταν λίγο σκορποχώρι η αλήθεια είναι).

Όχι κάτι φοβερό γιατί η ομάδα μας ήταν καλή και ο γύρος ήταν ...blitz.

 

https://youtu.be/r7nURN-eV38

 

(θα είναι available σε 20 περίπου λεπτά)

squad από τα lidl είμασταν, αλλά δεν γαμείς. χαβαλές να γίνεται και να παίζουμε. άλλη φορά σφύρα για μέντικ μωρέ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

^ Μνημόνια μέχρι να κάνει ένα death o Captain Tony.

Αν είναι για το καλό της πατρίδας, αρχίζω τα death από χθες. ;)

 

Δεν είχα σκοπό να ανεβάσω το συγκεκριμένο παιχνίδι, άμα θέτε το ανεβάζω. Γράψτε το.

 

@saxos

17:51 Εγώ σου έριξα :devil:

Να ρωτησω .. Προσπαθω να κανω spot με το Q και δεν γινεται τιποτα. Κανω κατι λαθος;;; Εχουμε να μαθουμε πολλα ακομη.

Κάποιες φορές δεν "πιάνει".

Επεξ/σία από cpttony
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/14/2017 στις 5:50 ΜΜ, cpttony είπε

Ίσως να μην ήθελα να σε σκοτώσω  :devil:

 

Την επόμενη μπορεί να μην σταθείς τόσο τυχερός  :ph34r:

Για μενα καλυτερα που δεν τον σκοτωσες.Ποιος σε γλιτωνε μετα απο την ελενη λουκα του bf1.Θα σε τραβαγε βιντεο σαν cheater και ασε που θα ετρωγες τις καταρες και τα  αναθεματα του :PΘα ηθελα να σταθω στις ελλειψεις του βιντεο.1)Δεν εγραψε τους guest star

Sholi- tifflon,rpdrummer και cpttony ως αντιπαλος. :-D

2)Θα ηθελα να εκφρασω μια απορια.Τελικα βρηκατε που ειχε κρυφτει ο cptony? :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον βρίσκεις εύκολα. Μια φορά τον πετυχα καταλαθος σαν συμπαίχτη σε ενα μισογκρεμισμενο σπιτι στο Ε στην sinai desert. Μπηκα μεσα να ξαποστασω γιατι πηγα με τα ποδια απο τo G και νατος ολοζωντανος μπροστά μου.. Λεω αυτή ειναι η ευκαιρία της ζωής μου. Αλλαζω αμέσως ομαδα, παιρνω attack plane και αδειαζω τα παντα στο τσαντίρι του. Πουθενά ο Τόνης και εγω τσακισμενος στα βράχια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...