Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάλι απορώ, γτ δεν κλείνουν το cheat όταν βλέπουν ότι γίνονται spectate?

Πρώτον, γιατί οι περισσότεροι από αυτούς είναι άσχετοι και δεν καταλαβαίνουν καν ότι γίνονται spectate.

Δεύτερον, όταν κάποιος κλέβει τόσο προκλητικά, δεν ενδιαφέρεται για το αποτέλεσμα. Μπαίνει, βγάζει το κόμπλεξ του, χαλάει το παιχνίδι των άλλων και χαίρεται που τα κατάφερε κι όταν φάει ban, θα πάει να το κάνει αλλού.

Οι "καλοί" είναι αυτοί που κλέβουν με μέτρο, χωρίς να προκαλούν και σπάνια τους υποψιάζεσαι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω ζέστης, βαριόμουν να κάτσω και να στήσω 2-3 ξεχωριστά βίντεο, οπότε πάρτε ένα 10λεπτο, με μια διαλογή που έκανα! Το ξέρω υπάρχουν περίεργα κοψίματα/μεταβάσεις σε κάποια σημεία.

 

 

 

 

Κανείς άλλος δεν ψήνεται να ανεβάσει? :ph34r:

 

 

 

ΕDIT: Επιτέλους ανέβηκε, καθυστέρησε περισσότερο απ' ότι έπρεπε :(

Μας εστειλες αδιαβαστους!!!! Ωραιος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον, γιατί οι περισσότεροι από αυτούς είναι άσχετοι και δεν καταλαβαίνουν καν ότι γίνονται spectate.

Δεύτερον, όταν κάποιος κλέβει τόσο προκλητικά, δεν ενδιαφέρεται για το αποτέλεσμα. Μπαίνει, βγάζει το κόμπλεξ του, χαλάει το παιχνίδι των άλλων και χαίρεται που τα κατάφερε κι όταν φάει ban, θα πάει να το κάνει αλλού.

Οι "καλοί" είναι αυτοί που κλέβουν με μέτρο, χωρίς να προκαλούν και σπάνια τους υποψιάζεσαι.

 

 

Έτσι. Ακόμα και το κλέψιμο προυποθέτει να έχεις κάποια εξυπνάδα ή/και πονηριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες εχω θεμα στη πιστα monte grappa με τα γραφικά, καμια φορα μου βγαζει πρασινα χρωματα οταν κουναω τη καμερα η και μωβ... καμια λυση;

Κάρτα γραφικών; Drivers;

Είχα παρόμοιο θέμα, στο Hardline με την GTX970 σε μία μόνο πίστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες εχω θεμα στη πιστα monte grappa με τα γραφικά, καμια φορα μου βγαζει πρασινα χρωματα οταν κουναω τη καμερα η και μωβ... καμια λυση;

Είχα παρόμοιο θέμα με R9 380 και λύθηκε ενεργοποιώντας το ΤΑΑ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

269 kills. 269! 269!!!!! 

Βλέπω στην αντίπαλη ομάδα κάτι 34 deaths, 25 o άλλος.

Ναι, ρε, μη φεύγετε. Καθίστε εκεί.

 

Σαν το τυπάκι εδώ, που γκρινιάζει ότι τον έφαγε ένας cheater 8 φορές.

LEAVE ρε γίδι.

LEAVE.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

269 kills. 269! 269!!!!! 

Βλέπω στην αντίπαλη ομάδα κάτι 34 deaths, 25 o άλλος.

Ναι, ρε, μη φεύγετε. Καθίστε εκεί.

 

Σαν το τυπάκι εδώ, που γκρινιάζει ότι τον έφαγε ένας cheater 8 φορές.

LEAVE ρε γίδι.

LEAVE.

 

 

 

Ρε φίλε όμως έτσι θα ερημώσει ο server και θα πετύχει το σκοπό του ο άλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά αυτό δεν αποδεικνύει τίποτα. Απλά ο άνθρωπος έχει ικανότητες... 

Δεν αποδεικνύει τίποτα. Όχι πάντα.

Ο λόγος που το λέμε αυτό, είναι γιατί υπάρχουν άτομα με K/D της τάξεως του 10:1 σε κάποια παιχνίδια. Είτε γιατί είναι καλοί, είτε γιατί έτυχε, είτε γιατί έκατσαν σε ένα καλό σημείο και η άλλη ομάδα ήταν ανίκανη. Ειδικά σε άρματα και πιλότους, τέτοια νούμερα είναι εύκολα σχετικά. Κι εγώ τις προάλλες που προσπαθούσα να πάρω ένα μετάλλιο, έκανα 28:3 (με 3 revives όμως), όπου είναι 9:1. Έκλεβα;

 

Τώρα, 269 kills, και όταν η άλλη ομάδα έχει 20-30, ε, βρωμάει. Εκεί πρέπει να δεις και το kills/min και το accuracy. Όλα μαζί, σίγουρα αποτελούν απόδειξη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε όμως έτσι θα ερημώσει ο server και θα πετύχει το σκοπό του ο άλλος.

 

Μα ίσα ίσα. Σε ένα ιδανικό σενάριο πες ότι είσαι εσύ ο cheater και όπου μπαίνεις, μετά από 5-6-10 kills, φεύγει όλη η αντίπαλη ομάδα.

Το σπας το πληκτρολόγιο ή δεν το σπας;

Ούτε να μαζέψεις kills μπορείς για να χαζεύεις τα στατιστικά σου, ούτε flame στο chat για πάρτη σου, ούτε τίποτα.

Κλαις τα λεφτά του hack.

 

Από την πείρα μου στα BF1, η συντριπτική πλειοψηφία των cheaters (9 στους 10 θα έλεγα) δεν αγοράζουν bot για να τρολάρουν. Είναι κάτι χαμένα κορμιά του 0.7 - 0.8 k/d ratio που αντί να κοιτάξουν να βελτιωθούν ή να παραδεχτούν ότι "μέχρι εκεί φτάνουν οι δυνάμεις μου, ας κάτσω να φχαριστηθώ το παιχνίδι όσο μπορώ και να βοηθήσω την ομάδα να κερδίσει", πάνε κι αγοράσουν aimbots. Είναι τζάνκια των στατιστικών δηλαδή. Βλέπουν το 80-5 στο τέλος του γύρου και ηδονίζονται, λες και έκαναν κάτι.

 

Για να μην παρεξηγηθώ, το τονίζω: Το "χαμένα κορμιά" δεν πάει στο 0.7 k/d. Πάει στο ότι η σκέψη τους να το ανεβάσουν πάει στο aimbot.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...