Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

^500 kills στην πραγματικότητα κι εγώ κάνω αμάν να σταυρώσω 5 στη σειρά ως scout.

Έχω δρόμο ακόμα.

Με δεδομένο ότι δεν πέθανε στη μάχη, το τυπάκι έχει 505:0 K/D

Απορώ που δεν είχε φάει ban από admins ή το fairfight  :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το τσουτσέκι, έφαγε ban σε BF Hardline server φίλων μου, με αποδείξεις.

Αν δείτε τα στατιστικά του, λογικό να κλέβει το κακόμοιρο... Έδωσε τόσα λεφτά για το παιχνίδι και τρώει ξύλο...

 

https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/DO4OM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω. Κάτι σαν το Premium Friends θα είναι...

Διαφορετικά, όσοι πληρώσαμε το Premium, θα τους κράξουμε.

Βέβαια, δεν τους πειράζει, δεδομένουν ότι μάλλον θα είναι το τελευταίο BF με αυτό το μοτίβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάνετε μια βόλτα απο το θέμα του SW:Battlefront II θα δείτε ότι δεν έχει Premium Pass κλπ αλλά το γέμισαν microtransactions. Μπείτε και δείτε, κράξιμο τρώει πάλι.

 

Απο μια οπτική (έτσι μια γρήγορη σκέψη), σημαίνει ένα (ίσως δύο) πράγμα/τα. Free DLC άρα ίσως φέρει κόσμο στο παιχνίδι ή/και δεν θα διχάσει το playerbase (π.χ δεν βρίσκει εύκολα match στο DLC) αν αναλογιστεί κανείς ότι θα πληρώσει μόνο τα 30-40 του base παιχνιδιού (και το κάνουν γιατί δεν έχει τόσο κόσμο ? )

 

Ίσως ακολουθήσει τα μονοπάτια του RS6:Siege ή/και TF2. Μένει να επιβεβαιωθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχωντας λίγη ώρα για σκότωμα, έκανα λίγο σκάψιμο, απ' ότι φαίνεται κακώς ενθουσιαστήκαμε όσοι ενθουσιαστήκαμε. Δεν πρόκειται free για πάντα, αλλά για περιορισμένο χρόνο. Τώρα πόσο χρόνο και πως θα δουλέψει, θα δείξει. Εκτός και αν αλλάξει/δεν ισχύει κάτι.

 

WE2aybW.jpg

 

Αυτές οι παραπληροφορήσεις μας έφαγαν :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, εγώ θα πέσω με τα μούτρα να ξεκλειδώσω τα όπλα για να τα έχω στο vanilla (αν μας αφήσει).

Αν τα ξεκλειδώσεις, παίζουν παντού. Τώρα, αν θα αφήσει αυτούς που δεν έχουν prem, να τα ξεκλειδώσουν και να τα χρησιμοποιήσουν αλλού, δεν το αναφέρουν κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα ξεκλειδώσεις, παίζουν παντού. Τώρα, αν θα αφήσει αυτούς που δεν έχουν prem, να τα ξεκλειδώσουν και να τα χρησιμοποιήσουν αλλού, δεν το αναφέρουν κάπου.

 

Ναι, αυτό εννοούσα. Αν θα μας ξεκλειδώσει το counter για τα unlocks ή αν απλά θα μας ανοίξουν τους χάρτες.

Γιατί δύο τρεις φορές που σήκωσα Chauchat και Ribeyrolles από κάτω ήταν απόλαυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...