Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχαχα

 

Δεν έχουμε θέμα στις κονσόλες κι εδώ είναι ενεργό στο full. :-)

 

(κάποτε άνοιξε ενα θέμα αλλά δεν είχε απήχηση επειδή υπάρχει εδώ παραδοσιακά)

 

Edit: Αν ήμουν σε PC θα σας είχα κάνει αιτήματα, να 'στε σίγουροι. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχαχαχα

 

Δεν έχουμε θέμα στις κονσόλες κι εδώ είναι ενεργό στο full. :-)

 

(κάποτε άνοιξε ενα θέμα αλλά δεν είχε απήχηση επειδή υπάρχει εδώ παραδοσιακά)

 

Edit: Αν ήμουν σε PC θα σας είχα κάνει αιτήματα, να 'στε σίγουροι. :-D

Δεν υπαρχει θεμα στις κονσολες γιατι στην Ελλαδα μονο pro και fifa αγοραζει ο κοσμος. Και στις αγγελιες τα battlefield γιαυτο και πωλουνται το ενα πισω απο το αλλο γιατι τα παιρνουν να παιξουν το story και μετα τα πουλανε.

 

Και το παλικαρι που μου το εδωσε εμενα για ps4 αυτο μου ειπε οτι εκανε και αυτος και οι φιλοι του,και οτι περιμενουν το νεο call of duty να ασχοληθουν που ειναι πιο γρηγορο(μη χεσω). Το καλο ειναι οτι στις κονσολες(δεν ξερω στο pc που ειναι του θεματος)απο θεμα online οι servers και γενικα η εμπειρια ειναι βουτηρο,αν και ο χειρισμος ειναι για κλωτσιες(σαν controller εννοω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μου εμφανίζει χρονισμούς και θερμοκρασίες in game της κάρτας γραφικών γιατί χρησιμοποιώ το gaming app της msi αλλά δεν έχει βγει υποστήριξη ακόμα για το battlefield 1 έχω μια msi 1080 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μου εμφανίζει χρονισμούς και θερμοκρασίες in game της κάρτας γραφικών γιατί χρησιμοποιώ το gaming app της msi αλλά δεν έχει βγει υποστήριξη ακόμα για το battlefield 1 έχω μια msi 1080 

 

MSI Afterburner και σετάρισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει θεμα στις κονσολες γιατι στην Ελλαδα μονο pro και fifa αγοραζει ο κοσμος. Και στις αγγελιες τα battlefield γιαυτο και πωλουνται το ενα πισω απο το αλλο γιατι τα παιρνουν να παιξουν το story και μετα τα πουλανε.

 

Και το παλικαρι που μου το εδωσε εμενα για ps4 αυτο μου ειπε οτι εκανε και αυτος και οι φιλοι του,και οτι περιμενουν το νεο call of duty να ασχοληθουν που ειναι πιο γρηγορο(μη χεσω). Το καλο ειναι οτι στις κονσολες(δεν ξερω στο pc που ειναι του θεματος)απο θεμα online οι servers και γενικα η εμπειρια ειναι βουτηρο,αν και ο χειρισμος ειναι για κλωτσιες(σαν controller εννοω).

Ναι, για το online στις κονσόλες θα συμφωνήσω αναλογιζόμενος τα οσα διαβάζω εδώ περί υποστήριξης των dx, cheaters κλπ :(... αυτά βέβαια μας οφελούν τους κονσολάκιδες διότι μας γεμίζουν τους servers, τελευταία φορά που είχαμε θέματα με cheaters στο playstation ήταν με το battlefield 3 έκτοτε εξαλείφθησαν λόγω της άσπαστης κονσόλας(μάλλον;; ).

 

Το κυριότερο στοιχείο της διαφοράς του gameplay κατά τα άλλα θεωρώ πως είναι οτι δεν υπάρχει αυτή η ανισότητα μεταξύ των παικτών όσον αφορά τα μηχανήματά τους και τη δυνατότητα ρύθμισης των παραμέτρων του παιχνιδιού, θυμάμαι δηλαδή που είχα διαβάσει κάπου οτι προκειμένου να τρέξει καλά το παιχνίδι σε σχετικά αδύναμο pc έριχναν επίπεδο στα γραφικά για παράδειγμα. Αυτό παρείχε σαν παράπλευρο πλεονέκτημα στο gameplay τη δυνατότητα να μην έχει ο εχθρός με δυνατό μηχάνημα, κάλυψη απο τη βλάστιση ή τη σκιά εφόσον αυτά αφαιρούνταν απο τις ρυθμίσεις... κοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μιλαμε για την εταιρεια που σε πιο παλια παιχνιδια δεν μπορουσες να τα παρεις used γιατι ηταν κλειδωμενο το online και επρεπε να το αγορασεις ξεχωριστα(νομιζω μεχρι BF3).

 

Για την εκδοση του pc δεν μπορω να εκφερω προσωπικη αποψη αφου επαιξα μονο στην beta(και το παιχνιδι το ειχα παρει στην κονσολα μονο λογω του οτι το ειχε και γνωστος μου),γενικα την ΕΑ στο pc δεν την εμπιστευομαι καθολου στα online παιχνιδια της(για την activision ουτε λογος).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα προχθές (απλή και they shall not pass). Εχω λιώσει με medic αλλά σκούρα τα πράγματα. Ακόμα δεν έχω συνηθίσει το Spot :)

 

Τα γραφικά είναι εξαιρετικά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είτε βγήκε καινούριο hack για το BF1, είτε είμαι πολύ γκαντέμης.

Σήμερα το πρωί, δύο παιχνίδια, δύο aimbotters.

 

Ο πρώτος:

https://www.youtube.com/watch?v=HYBwOqMmNGg

 

Ο δεύτερος:

https://youtu.be/kQGUKLGJoqg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, η ιδεα σου ηταν!!Ο πρωτος εχει 4.36 kpm με το hellrigel και ο δεύτερος εχει τα 9/10 kills με headshot.Τελικα τα στατιστικα που δεν λένε ψέματα ειναι το kpm και το εξωπραγματικό accuracy.Δεν ασχολείται καθόλου η ea με το συγκεκριμένο θέμα.Το μονο που κανει ειναι να βαράει κανα ξεκάρφωτο fairfight.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στάνταρ είτε βγήκε καινούριο hack είτε είναι σε έκπτωση κάποιο hack αυτές τις μέρες.

Πρώτο παιχνίδι της μέρας σήμερα:

post-175401-0-56044700-1498714085_thumb.png

 

Δεν έτυχε να με φάει ο arunuu εμένα γιατί έπαιζα από το λόφο του D προς το Α ενώ προφανώς αυτός ήταν στο E ή το F του Giant's Shadow.

Αλλά το chat τίγκα στην γκρίνια για τα kills, τα οποία τα έκανε 3-3. Ακόμα και από την ομάδα του και έναν άσχετο που έκανε spectate.

 

Επειδή έχω δει πολλά, είπα να δω πρώτα τα στατιστικά του και μετά να κρίνω.

post-175401-0-68954100-1498714079_thumb.jpg

 

post-175401-0-57187100-1498714091_thumb.jpg

 

Παίχτης του 0.87 infantry k/d κάνει 95 kills 15 deaths με το Martini-Henry.

Με το οποίο έχει 57% accuracy και 243 headshots στα 301 kills (80%).

Κι αυτά όλα τα έμαθε να τα κάνει σε μιάμιση ωρίτσα.

 

Ενώ (προ hack προφανώς) με Russian που την έχει χρησιμοποιήσει 9 ώρες

124 headshots στα 365 (33%) και accuracy 28% (το μισό του 57 δηλαδή).

 

SEEMS LEGIT

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καθε μερα την τελευταια εβδομαδα τουλαχιστον υπαρχουν 3 -4 clobal message με μπαναρισματα σε καθε γυρο που παιζω. Δεν το εχετε προσεξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έσεις κάντε αυτό που ειναι να κάνετε και μην σκάτε για τους τσιτερς

Έτσι κι αλλιώς casualια ειναι για να γουστάρουμε, μην αφήνετε τους τσιτερς να σας το χαλανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...