Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

avatars ήθελα να γράψω  :ph34r:

 

Αλλά και αυτό που λες, δεν έχεις άδικο. Έχω βίντεο, που ο άλλος είναι ακριβώς στα 150m (μετρημένα με το περισκόπιο) και του ρίχνω 3 σφαίρες με το Springfield και δεν το βρίσκει καμία, ήταν πίσω από κάτι κλαδιά, δεν ξέρω αν υπήρχε invisible wall. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α, καλά, αυτό με τα κλαδιά και τα κάγκελα, είναι το αγαπημένο μου...

Ρίχνω εγώ πίσω από τα κάγκελα/κλαδιά και δεν περνάνε οι σφαίρες...

Ρίχνει ο άλλος, πάρτον κάτω...

:huh:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

avatars ήθελα να γράψω  :ph34r:

 

Αλλά και αυτό που λες, δεν έχεις άδικο. Έχω βίντεο, που ο άλλος είναι ακριβώς στα 150m (μετρημένα με το περισκόπιο) και του ρίχνω 3 σφαίρες με το Springfield και δεν το βρίσκει καμία, ήταν πίσω από κάτι κλαδιά, δεν ξέρω αν υπήρχε invisible wall. 

 

 

Α, καλά, αυτό με τα κλαδιά και τα κάγκελα, είναι το αγαπημένο μου...

Ρίχνω εγώ πίσω από τα κάγκελα/κλαδιά και δεν περνάνε οι σφαίρες...

Ρίχνει ο άλλος, πάρτον κάτω...

:huh:

 

Αγαπημένος θάμνος στο ΒF2, μπροστά ακριβώς και κάτω από το σημείο που ήταν η "σημαία" στο hotel στην Karkand, αν θυμάμαι καλά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένος θάμνος στο ΒF2, μπροστά ακριβώς και κάτω από το σημείο που ήταν η "σημαία" στο hotel στην Karkand, αν θυμάμαι καλά.

Που το θυμήθηκες αυτό τώρα.Παλιές καλές εποχές!!!

Μπαίναμε πάνω στη γλάστρα μέσα στον θάμνο,παίρναμε τη σημαία χαλαρά και όποιος ερχόταν έτρωγε το κεφάλι του χωρίς να μπορεί να μας κάνει τίποτα.Όπως και το wall glitch  στη σημαία του market στην μικρή πίστα.Γενικώς όλη η σειρά Battlefield έχει παράδοση στα bugs. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το θυμήθηκες αυτό τώρα.Παλιές καλές εποχές!!!

Μπαίναμε πάνω στη γλάστρα μέσα στον θάμνο,παίρναμε τη σημαία χαλαρά και όποιος ερχόταν έτρωγε το κεφάλι του χωρίς να μπορεί να μας κάνει τίποτα.Όπως και το wall glitch  στη σημαία του market στην μικρή πίστα.Γενικώς όλη η σειρά Battlefield έχει παράδοση στα bugs. :D

 

Το ΑΜΑΝ, πάντα θυμάται!

 

Τις ώρες που έχω ρίξει στο 2, είτε online είτε off/bots για προπόνηση (κυρίως πτήση) δεν τις έχω ρίξει συνολικά σε gaming στη ζωή μου (και παίζω από τα 15 μου).

 

Την Karkand την ήξερα με κλειστά μάτια, με οποιαδήποτε κλάση, οποιοδήποτε τύπο όπλου (ακόμα και sniper έπαιζα, που το σιχαίνομαι, για να ανεβάζω εκεί).

 

Θυμάμαι γύρους με διάρκεια 2+ ώρες...σε unofficial ουσιαστικά καταστάσεις.

 

Όταν βγήκε στο 3 το Β2Κ χοροπηδούσα από ενθουσιασμό, αν και το αποτέλεσμα ήταν λίγο meh τελικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα Παρατηρησατε καποια μειωση του ηχου οσοι παιζουν με ακουστικα μετα το τελευταιο update;;

Όχι, καμία. Όμως, αν έχεις Windows 10, εμένα μετά από κάθε update του driver της κάρτας γραφικών(!!!), μου αλλάζει τα default settings στον ήχο.

 

btw, όταν κάποιος έχει κανάλι στο youtube και ειδικά στο Twitch κι ενώ τον κατηγορείτε για hacking (που δεν είναι, hacker είναι αυτός που έγραψε τον κώδικα, όσοι τον χρησιμοποιούν, είναι cheaters), σας λέει να μπείτε να δείτε την ώρα που παίζει live, αν εσείς συνεχίζετε να τον κατηγορείτε, μάλλον είστε ανεγκέφαλοι... Για αυτό λέω, video, αλλιώς σκάστε...

 

https://www.youtube.com/watch?v=oxBTP5U5m1k

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...