Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...και το κυριοτερο δεν μου ξεκλιδωσε κανενα οπλο απο αυτα που ηθελα. Τι γινεται ;;;;;;

Τα όπλα για να ξεκλειδώσουν, έχουν assignments. Πρέπει να κάνεις κάποια πράγματα δηλαδή πρώτα για να τα πάρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια ερωτηση . Πηρα premium και η αληθεια ειναι οτι εφαγα μια απογοητευση καθως δεν υπηρχε και πολυς κοσμος κατα πρωτο και το κυριοτερο δεν μου ξεκλιδωσε κανενα οπλο απο αυτα που ηθελα. Τι γινεται ;;;;;;

Επισης κατι αρχικα που προστεθηκαν στο ονομα μεσα σε παρενθεση τι ειναι ;;

Άσε φίλε, εγώ να δεις ξενέρα που έφαγα όταν αγόρασα το DLC,

 

Πάω να παίξω τα νέα Maps και δεν υπάρχει ψυχή και όταν βρω με τα χίλια ζόρια είμαστε με το ζόρι 10 άτομα σε κάθε ομάδα (δεν λέει καθόλου).

 

Όσο για τα όπλα σου λέει από κάτω τι πρέπει να κάνεις για να ξεκλειδώσουν. Μέγα λαλακία βέβαια. Από την στιγμή που πλήρωσε ο άλλος την τιμή του παιχνιδιού (σαν και εσένα) για να πάρει ένα Premium Pass έπρεπε να του ξεκλειδώνουν αμέσως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την στιγμή που πλήρωσε ο άλλος την τιμή του παιχνιδιού (σαν και εσένα) για να πάρει ένα Premium Pass έπρεπε να του ξεκλειδώνουν αμέσως.

λολ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ωραίο feature που πρόσεξα είναι πως όταν έχεις ρίξει grenade έχει ένα στρογγυλό timer που γεμίζει δίπλα για να σου δείξει πότε θα μπορέσεις να ρίξεις άλλη (αν γεμίσεις).


In other news, να μη θεωρηθεί πολιτικό μήνυμα και διαγραφεί, αλλά μόλις καθάρισα το παλιό ΠΑ.ΣΟ.Κ.

 

post-175401-0-96142300-1496137452_thumb.jpg

 

(πρέπει να έκλαιγα από τα γέλια με το nick για κανα δίλεπτο μετά. Δυστυχώς δεν το έχω σε βίντεο, δεν έγραφα)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παίδες λίγο βοήθεια...

προσπαθησα να άλλαξω emblem εχθές, Κ μέσα στο παιχνίδι όταν τελειώσω ένα map δεν βλέπω τα emblems τον άλλον, ούτε το δικό μου...βλεπω κοινά emblems σε όλους

το άλλαξα μέσα από την σελίδα της E.A

Έχει πάθει κάποιος κάτι παρόμοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...