Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είπα κάτι για premium. Το game δεν το χω καν. Τώρα θα το  κατεβάσω.

Απλά βλέπω πως το deluxe δίνει κάτι παπαρίτσες παραπάνω απ την standard και ρωτάω αν αξίζει. 

Δεν ξέρω τι δίνει η Deluxe.

 

Πάντως θα πρότεινα από την Deluxe καλύτερα να συμπληρώσεις 5€ και να πάρεις το απλό παιχνίδι + το They Shall Not Pass DLC

 

Σαν παιχνίδι δεν το συζητάμε αξίζει με τα 1000

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπαίνω σε ένα server και το chat γεμάτο με Allahu Akbar. Τι έγινε λοιπόν, είχαν μαζευτεί 1-2 μουσουλμανάκια που έχουν ενστερνιστεί τους Τζιχαντ απ' ότι φαίνεται και προσπαθούσαν για πλήση εγκεφάλου με επιχειρήματα αλλά χωρίς επιχειρήματα... Ή απλώς ήταν troll, δεν ξέρω όμως ποιο είναι χειρότερο. :ph34r:  Just saying

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπαίνω σε ένα server και το chat γεμάτο με Allahu Akbar. Τι έγινε λοιπόν, είχαν μαζευτεί 1-2 μουσουλμανάκια που έχουν ενστερνιστεί τους Τζιχαντ απ' ότι φαίνεται και προσπαθούσαν για πλήση εγκεφάλου με επιχειρήματα αλλά χωρίς επιχειρήματα... Ή απλώς ήταν troll, δεν ξέρω όμως ποιο είναι χειρότερο. :ph34r:  Just saying

 

γιατί την clan ISIS που υπάρχει? και γράφουν και υπέρ της βομβιστικής στο Μάντσεστερ. ότι να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπαίνω σε ένα server και το chat γεμάτο με Allahu Akbar. Τι έγινε λοιπόν, είχαν μαζευτεί 1-2 μουσουλμανάκια που έχουν ενστερνιστεί τους Τζιχαντ απ' ότι φαίνεται και προσπαθούσαν για πλήση εγκεφάλου με επιχειρήματα αλλά χωρίς επιχειρήματα... Ή απλώς ήταν troll, δεν ξέρω όμως ποιο είναι χειρότερο. :ph34r:  Just saying

 

 

Έπρεπε να γράψεις ένα ''Allahu Snack Bar'' να ξενερώσουν και να βγουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο βίντεο, αυτή τη φορά με commentary!

Η ιδέα μου ήρθε πρώτη φορά από αυτό το post, να έκανα βίντεο με οδηγίες για το BF1 για πρωτάρηδες κτλ αλλά την εγκατέλειψα γιατί θα ήταν πολύς κόπος για λίγα views. Μετά σκέφτηκα να ανεβάζω βίντεο με εμένα να σχολιάζω τι κάνω εγώ, τι κάνει η ομάδα μου κτλ. αλλά αφενός μου είναι δύσκολο λόγω συνθηκών να παίζω με mic και επίσης ....ντρεπόμουνα.

Μέχρι χτες που έτυχε και είχα το σπίτι μόνος μου και λέω fuck it θα το δοκιμάσω.

 

Ζητώ συγνώμη για την ποιότητα του ήχου, θα έπρεπε ίσως να είναι λίγο πιο χαμηλά το παιχνίδι και πιο ψηλά το μικρόφωνο.

Επίσης η ηχογράφηση έγινε με το μικρόφωνο των HyperX cloud και όχι κάτι πιο καλό οπότε έχει τους περιορισμούς του ούτως ή άλλως.

Τέλος είναι κι η ένρινη φωνή μου που δεν είναι ότι πιο σέξι αλλά αυτή έχω και δεν παίρνει αναβάθμιση.

:P

 

Θα προσπαθήσω αν δω ανταπόκριση τα επόμενα να είναι καλύτερα.

Αν μπείτε στον κόπο να το δείτε προτείνω να το δείτε με ακουστικά.

 

Enjoy και αφήστε σχόλια, like κτλ αν σας άρεσε, αν δε σας άρεσε, τι σας άρεσε κτλ.

Θενκς

https://www.youtube.com/watch?v=1_OaPd9_if8

 

(πάντως διαπίστωσα πως το να παίζεις και να μιλάς στον εαυτό σου βοηθάει πάρα πολύ στο να παίζεις καλύτερα και πιο συγκεντρωμένα)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρα να φευγουμε στο 2.09  :-D

 

Called it μεν, δεν πρόλαβα δε.

 

 

@saxos55.Σου έχω κάνει friently request στο origin.HastaSiempre_GR.

 

Added. See you on the battlefield

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νέο βίντεο, αυτή τη φορά με commentary!

Η ιδέα μου ήρθε πρώτη φορά από αυτό το post, να έκανα βίντεο με οδηγίες για το BF1 για πρωτάρηδες κτλ αλλά την εγκατέλειψα γιατί θα ήταν πολύς κόπος για λίγα views. Μετά σκέφτηκα να ανεβάζω βίντεο με εμένα να σχολιάζω τι κάνω εγώ, τι κάνει η ομάδα μου κτλ. αλλά αφενός μου είναι δύσκολο λόγω συνθηκών να παίζω με mic και επίσης ....ντρεπόμουνα.

Μέχρι χτες που έτυχε και είχα το σπίτι μόνος μου και λέω fuck it θα το δοκιμάσω.

 

Ζητώ συγνώμη για την ποιότητα του ήχου, θα έπρεπε ίσως να είναι λίγο πιο χαμηλά το παιχνίδι και πιο ψηλά το μικρόφωνο.

Επίσης η ηχογράφηση έγινε με το μικρόφωνο των HyperX cloud και όχι κάτι πιο καλό οπότε έχει τους περιορισμούς του ούτως ή άλλως.

Τέλος είναι κι η ένρινη φωνή μου που δεν είναι ότι πιο σέξι αλλά αυτή έχω και δεν παίρνει αναβάθμιση.

:P

 

Θα προσπαθήσω αν δω ανταπόκριση τα επόμενα να είναι καλύτερα.

Αν μπείτε στον κόπο να το δείτε προτείνω να το δείτε με ακουστικά.

 

Enjoy και αφήστε σχόλια, like κτλ αν σας άρεσε, αν δε σας άρεσε, τι σας άρεσε κτλ.

Θενκς

https://www.youtube.com/watch?v=1_OaPd9_if8

 

(πάντως διαπίστωσα πως το να παίζεις και να μιλάς στον εαυτό σου βοηθάει πάρα πολύ στο να παίζεις καλύτερα και πιο συγκεντρωμένα)

Παντως καλο θα ηταν να κανεις ενα video για αρχαριους και οχι μονο θα βοηθουσε πολυ. Τωρα οσον αφορα τα views δεν νομιζω να ειναι λιγα αν το βαλεις με τιτλο σε αγγλικα ασχετως αν μιλας ελληνικα. Εγω αν και δεν ειμαι αρχαριος - αρχαριος εχω παντως αποριες.

 

Επεξ/σία από soctap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ερωτηση . Πηρα premium και η αληθεια ειναι οτι εφαγα μια απογοητευση καθως δεν υπηρχε και πολυς κοσμος κατα πρωτο και το κυριοτερο δεν μου ξεκλιδωσε κανενα οπλο απο αυτα που ηθελα. Τι γινεται ;;;;;;

Επισης κατι αρχικα που προστεθηκαν στο ονομα μεσα σε παρενθεση τι ειναι ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...