Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kambotzi σήμερα σε πέτυχα, δεν είχες φόρμα.. Στην αρχή πήγα και φόρεσα το τσίγγινο σοβρακάκι μου μόλις σε είδα στην απέναντι ομάδα, αλλά διαπίστωσα ότι είσαι κοινός θνητός σαν και μένα.. :-)

Μάλιστα σε κατέβασα με ευκολία από το attack plane και σε έφαγα κανα 2 φορές όταν βρεθήκαμε απέναντι.

Μάλλον θα φταίει το ping 60 vs 90.

Κρίμα να μην το γράφω σε βίντεο να το δείχνω στα εγγόνια μου. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι  ενώ παίζω μου βγάζει  στην μέση του παιχνιδιού bf1.exe  appcrash έχετε κάποια ηδέα τι να κάνω η που να ρωτήσω

 

ευχαριστώ............... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι  ενώ παίζω μου βγάζει  στην μέση του παιχνιδιού bf1.exe  appcrash έχετε κάποια ηδέα τι να κάνω η που να ρωτήσω

 

ευχαριστώ.

 

Δοκίμασες DDU και τελευταίους drivers?

 

[...]

 

Κανείς μας δεν είναι pro gamer, υπάρχουν μέρες για όλους μας που κάνουμε "x" kills σερί και άλλες που για να σταυρώσουμε kill πρέπει να κάνουμε τάμα. Φιλικά, μην το πάρεις προσωπικά, για όλους μας το λέω! :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kambotzi σήμερα σε πέτυχα, δεν είχες φόρμα.. Στην αρχή πήγα και φόρεσα το τσίγγινο σοβρακάκι μου μόλις σε είδα στην απέναντι ομάδα, αλλά διαπίστωσα ότι είσαι κοινός θνητός σαν και μένα.. :-)

Μάλιστα σε κατέβασα με ευκολία από το attack plane και σε έφαγα κανα 2 φορές όταν βρεθήκαμε απέναντι.

Μάλλον θα φταίει το ping 60 vs 90.

Κρίμα να μην το γράφω σε βίντεο να το δείχνω στα εγγόνια μου. :-D

 

Χαχαχαχα. Ήταν συνδυασμός δύο πραγμάτων. Δεν ήμουν σε φόρμα αλλά και στους δύο γύρους πρέπει να ήταν από τις δέκα πιο απαράδεκτες ομάδες που έχω παίξει. Στον ένα χάσαμε 1000-300 περίπου και στον άλλο 1000-400. Μιλάμε για διασυρμό. Ε, αν η ομάδα δεν πάει καθόλου δε μπορείς να κάνεις και πολλά.

 

Πχ στο attack plane που λες στο Empire's Edge όταν το πήρα είχαμε μόνο το Α, μου έριχνες εσύ από το B, κάποιος άλλος από το ΑΑ κάτω από το D (δίπλα στο fortress gun) και ένας gunner από το B. Και που έκανα κανα δύο kills καλά ήταν

:)

Αλλά ναι, πολύ χάλι σήμερα.

Όπως λέει κι o cpttony it's one of those days.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα. Ήταν συνδυασμός δύο πραγμάτων. Δεν ήμουν σε φόρμα αλλά και στους δύο γύρους πρέπει να ήταν από τις δέκα πιο απαράδεκτες ομάδες που έχω παίξει. Στον ένα χάσαμε 1000-300 περίπου και στον άλλο 1000-400. Μιλάμε για διασυρμό. Ε, αν η ομάδα δεν πάει καθόλου δε μπορείς να κάνεις και πολλά.

 

Πχ στο attack plane που λες στο Empire's Edge όταν το πήρα είχαμε μόνο το Α, μου έριχνες εσύ από το B, κάποιος άλλος από το ΑΑ κάτω από το D (δίπλα στο fortress gun) και ένας gunner από το B. Και που έκανα κανα δύο kills καλά ήταν

:)

Αλλά ναι, πολύ χάλι σήμερα.

Όπως λέει κι o cpttony it's one of those days.

Nαι η ομαδα ηταν οντως απελπισια. Γιατι αλλαξες; στην αρχη ειμασταν μαζι. 

Ειστε οι περισσοτεροι pro παντος εδω μεσα. Βλεπω τα στατιστικα σας και ζαλιζομε. Εγω μεχρι να το μαθω και να μπορω να στεκομαι αξιοπρεπως στην πιστα εχυσα αιμα δακρυα και ιδρωτα. Κατι 5-25 ηταν σε καθημερινη βαση, τελειως τσομπανης.

Προερχομε απο σειρα ετών αποκλειστικα call of duty και  δυσκολευτικα να προσαρμοστω.

Πλεον με νευρα τσιτωμενα και ληγη ταχυπαλμια μπορω να τερματησω με 1 - 1,5 ratio στην καλυτερη. Ειμαι και καποιας ηλικιας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιάστηκα να ανεβάσω το προηγούμενο

:P

 

https://youtu.be/msOGsgu6bFQ

 

(μεγάλη noobιά στο τέλος που έστριψα δεξιά προς το τραίνο. Έπρεπε να συνεχίσω ευθεία προς το B. Όσο ζεις μαθαίνεις)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι  ενώ παίζω μου βγάζει  στην μέση του παιχνιδιού bf1.exe  appcrash έχετε κάποια ηδέα τι να κάνω η που να ρωτήσω

 

ευχαριστώ............... 

μην πειραξεις καθολου καθολικες ρυθμισεις αν εχεις amd drivers. Κανε απεγκατασταση απο safe mode και ασε τους drivers οπως μπουν αρχικα χωρις παρεμβασεις. Και εγω αυτο το προβλημα ειχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το DLC παιδιά αξίζει; Ξανάρχισα να παίζω αραιά και που και το ψιλοσκέφτομαι να αγοράσω το DLC. Οι νέοι χάρτες προσφέρουν κάτι διαφορετικο;

Το ιδιαίτερο στοιχείο του battlefield 1 όσον αφορά τους χάρτες είναι το ανάγλυφο του εδάφους, ε στο dlc απογειώνεται! Μιλάμε για αποθέωση, ανα πάσα στιγμή χρειαστώ μπορώ και το χρησιμοποιώ για κάλυψη κατά την πορεία μου απο το ενα σημείο στο άλλο. Σ' το συνιστώ ανεπιφύλακτα... :-)

 

(συν οτι συμπεριλαμβάνεται σ' αυτό ένας χάρτης για close quorters με φρούριο metro like)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το αγόρασα και εγώ το DLC 

 

Το πρόβλημα που αντιμετώπισα είναι ότι δεν υπήρχε παίκτης ούτε για δείγμα στα νέα Maps (τα οποία είναι πανέμορφα btw), ίσως φταίει το ότι μπήκα σε πολύ πρωινές ώρες, θα επιχειρήσω το απόγευμα πάλι.

(και αυτό το πράγμα ρε παιδί μου παράπονο το έχω, μια τέτοια παιχνιδάρα, λίγους μήνες μετά την κυκλοφορία να έχει μόλις 8.000 παίκτες την στιγμή που γράφω το συγκεκριμένο μήνυμα; Σε λίγο θα φτάσει επίπεδα The Division...)

 

Τελικά στο πρόβλημα που είχα όντως για να ξεκλειδώσεις τα νέα όπλα θέλει το DLC, τα τσακάλια στην ΕΑ θεώρησαν περιττό να βάλουν ένα μικρό Notification ότι το Χ όπλο θέλει το DLC για να ξεκλειδώσει.

 

Όπως και να έχει ξεκλείδωσα το Ribeyrolles 1918 το οποίο έχω ερωτευθεί και είναι σίγουρα το καλύτερο όπλο του Assault. Επιτέλους ένα όπλο που έχει μια σταθερότητα και δεν κλωτσάει σαν παλαβό και έχει αρκετά τίμιο Range.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια. Καποιο καλα gaming ακουστικα δοκιμασμενα εχετε να προτεινετε;;

εγώ έχω αυτά

https://www.skroutz.gr/s/6146742/HyperX-Cloud-II.html

 

για τα λεφτά τους αστέρια είναι. αν σε πέρνει οικονομικά, αγόρασε τα με κλειστά μάτια. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...