Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και είστε πιο "ψαγμένοι" εδώ μέσα θα ήθελα μια βοήθεια.

 

Όσο και αν παίζω ανεβάζω υπερβολικά δύσκολα το Level του Assault.

 

Έχω παίξει παιχνίδι πολύ καλό, έχω χρησιμοποιήσει και το Rocket και τις βόμβες μου εναντίων τανκ κτλ. και πάλι όταν τελειώσει το παιχνίδι ίσα που κουνήθηκε το Level.

 

Από την άλλη με Sniper παίρνει πολύ πιο εύκολα Level. 

 

Έχετε καμία συμβουλή;

Απλα εγω δεν ειμαι εμπειρος αυτο που εχω καταλαβει εγω(32 rank ) ειναι οτι τα kills δεν παιζουν παντα κυριο ρολο. Εγω τους ποντους τους παιρνω απο τις βοηθειες στην ομαδα... Για αυτο μου αρεσει αυτο το game. Προσπαθησε να παιρνεις σημαιες παιξε λιγο σαν medic δωσε ζωες rivive ( Ζωες στην ομαδα σου) και σιγουρα θα ανεβεις. Παντως εγω ειμαι ο λιγοτερο ειδικος εδω ...καποιος παλαιοτερος θα σου πει κατι παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεις να μπαίνεις σε οχήματα σαν gunner και να παίρνεις πιο εύκολα πόντους για το class που θελεις.Ειναι πιο δυσκολο αυτο το class απο medic, support, στο λεβελ.Στην ουσία η δουλεια του ειναι οι καταστροφές,ενώ οι άλλοι δυο παίρνουν πόντους απο revive,medic kit,ammo.Υπηρχε ενα κόλπο στην αρχή του παιχνιδιου.Αν σκότωνες ενα class με όχημα και κατέβαινες να του πάρεις το kit,οτι kill η objectives έκανες με οχημα το χρέωνε στο class που είχες αλλάξει.Τωρα δεν ξέρω αν ισχύει ακομα αυτο πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε κι άλλο ένα "cheateri" #not

 

https://www.youtube.com/watch?v=-XPYwJNqNaY

 

Έλα μωρέ να'ούμε τώρα τι να μας πει και το γατάκι κι ο Βέλγος με το 20 ping και τα 2 εκατομμύρια views.

:P  :P  :P

Εδώ κάνουμε 73-10 με 100 ping, 60 hz monitor και μόλις 2 πυρήνες.

Αν δεν είχα κάνει και μερικές noobιές όπως στο 4.22 πχ που πάω χωρίς κάλυψη πάνω στον αντίπαλο και κολλάω και στο κιβώτιο όπως οπισθοχωρώ,  θα τα είχα πάει και καλύτερα.

 

Κι επειδή κάποιος από εδώ μου έκανε την τιμή και έκανε subscribe, αποφάσισα να σοβαρευτώ και έβαλα μέχρι και intro.

Μου λείπουν μόνο 12554 suscribers για να τον φτάσω

:-D

Enjoy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4pJZy3Qmx-o

 

(με την ποιότητα ειδικά στο Argonne forest έχω απελπιστεί. 4 giga αρχείο, 25.8 Mb/s average bitrate, 10 ώρες upload και φαίνεται λες και είναι από κινητό. Sorry about that)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ το tank hunter μια φορά να χαρώ σαν παιδί αλλά η ροή του παιχνιδιού δε με άφησε να το χαρώ (πολλοί αντίπαλοι κοντά).

Οπότε το γύρισα σε sawed-off shotgun.

Enjoy

 

https://youtu.be/fVHjvC9hFz4

 

(μέχρι και custom thumbnails σας φτιάχνω, τι άλλο θέλετε :P )

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει το DLC?

Για εμένα, όχι.

Ή παίρνεις το Premium, ή κάθεσαι με το Vanilla.

Δεν αξίζει να δώσεις λεφτά για DLC, αν τελικά καταλήξεις με 1-2 χάρτες κι 1 όπλο (κι αν).

Όταν υπήρχαν αρκετοί custom servers, oi admins επέλεγαν τους καλούς χάρτες και τους έβαζαν στο rotation. Η DICE, δεν το κάνει αυτό, αλλά έχει servers για Vanilla και servers για TSNP. Οπότε, αν σου αρέσουν 2 χάρτες πχ, θα μπαίνεις για να χαρείς 2 γύρους κι αν είναι συνεχόμενοι.

Με το premium παίζεις όσο κι όπου θέλεις, κι αν δεν έχει αυτό το DLC κάτι καλό, θα έχει το άλλο κοκ.

Χώρια που παίρνεις μερικά καλούδια, όπως premium skins, priority σε servers, κλπ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο γουσταρεις και σου δινει 2 εβδομαδες νωριτερα προσβαση στα dlc.Αυτο ειναι ενα πακετο που περιεχει ολα τα dlc που θα βγουν και αυτα που εχουν βγει ηδη.Ειναι πρωτη φορα που δεν θα παρω premium και βλακεια εκανα που πηρα το dlc.Στο τελος ολοι καταληγουν να παιζουν τους vanilla χαρτες οπως εχουμε δει και στα προηγουμενα.Θα παιξουν κανα μηνα και μετα θα το παρατησουν το dlc.Στα προηγουμενα τουλαχιστον εδινε και  κανα οπλο με τα dlc αλλα εδω ψιλοπραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσα ίσα εμένα που μου αρέσει να παίρνω την καραμπίνα μου και να πηγαίνω για κυνήγι στη Verdun heights βρίσκω πολύ δύσκολα διαθέσιμο server. Είναι όλοι πιασμένοι,με αποτέλεσμα να περιμένω ώρα στο queue. Δεν μιλάω να έχει 5-6 άτομα μόνο μέσα, αλλά να έχει από 40 και πάνω τουλάχιστον. Αντίθετα στις Vanilla βρίσκεις πάρα πολλούς server διαθέσιμους από 40-63 slots πιασμένα. Βέβαια για να λέμε και του στραβού το δίκιο οι vanilla είναι περισσότεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αγαπημένος μου χάρτης το verdun heights.Ειναι αυτός που θυμίζει περισσοτερο σκηνικο απο πρωτο παγκόσμιο.Σε αλλα modes βρίσκω ατομα αλλα στα operations δυσκολεύομαι να βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές αλλαγές έρχονται για να γίνει (υποτίθεται) πιό skilled.

 

https://www.youtube.com/watch?v=q7hRIQJQV_M

 

Όσοι δεν έχετε Premium, θα κάνει κλήρωση για 20 συνδρομές, οπότε δείτε το video και ακολουθηστε τις οδηγίες, μήπως είστε τυχεροί.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...