Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πολύ δύσκολο να βρεις σε κατάστημα τις Graphics card (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB

Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2GB

Κοιτάς στα μεταχειρισμένα ή πας σε καινούρια gtx 1050 ή rx 460.Και όλα αυτά για να το "ψιλοπαλεύει" σε low settings.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάς στα μεταχειρισμένα ή πας σε καινούρια gtx 1050 ή rx 460.Και όλα αυτά για να το "ψιλοπαλεύει" σε low settings.

μεταχειρισμενα να ψιλοφοβαμαι για την χρήση που τα έκαναν για αυτό δεν τα πολύ θέλω

μεταξύ gtx 1050 και rx 460 ποια είναι καλή?

δεν θα τρώει μπουκάλα με το επεξεργαστή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τα likes στα βίντεο.

 

Όπως έγραψα και παραπάνω, τα Fighter Planes είναι τελείως OP. Το μόνο πράγμα που μπορεί να «κατεβάσει» ένα fighter plane είναι ένα άλλο fighter plane. Ούτε ΑΑ, ούτε bombers ούτε τίποτα. Αυτός είναι και ο σκοπός τους βέβαια, να καταρρίπτουν άλλα αεροπλάνα και δευτερευόντως να ασχολούνται με το πεζικό. Όμως με το trench loadout έτσι πως έχει (θα το αλλάξουν στο patch), είναι απλά ridiculous.

 

Ανέβασα ένα ακόμη βιντεάκι όπου εμπλέκομαι σε dogfight με ένα άλλο fighter plane. Και πάνω που του έχω ξεφύγει και τον έχω εκεί που θέλω, κάνει spawn και δεύτερο fighter στην αντίπαλη ομάδα. Οπότε εγκαταλείπω το αεροπλάνο μου και ...τρολάρω ένα heavy tank που βρήκα στο διάβα μου (ευχαριστώ και τον squad mate μου που «ένιωσε» και spawnαρε πάνω μου με το σωστό class και loadout. Είναι ωραίο να σου τυχαίνει σε public server κάτι τέτοιο).

 

(το τρολάρισμα ξεκινάει στο 1.32)

 

https://youtu.be/fJ5Uepy4O9Y

 

(To κερασάκι στην τούρτα του τρολαρίσματος είναι το spotting λίγο πριν την ανατίναξη)

 

φάλες...Παίζετε στο normal με full spot, minimap, 3rd person κλπ.

 

Στο HC τέτοια "αστεία" δεν έχει...άσε που αν δεν πάρεις χαμπάρι άμεσα τον αντίπαλο, στη 2-3 βολή που σου ρίχνει χαιρετάς το αεροπλάνο σου.

 

Αντίστοιχα, οι δυναμίτες που σκάνε δίπλα σου, σε σκοτώνουν.

 

Προφανώς, όπως ευχαριστιέται κανείς. Παιγνίδι παραμένει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταχειρισμενα να ψιλοφοβαμαι για την χρήση που τα έκαναν για αυτό δεν τα πολύ θέλω

1)μεταξύ gtx 1050 και rx 460 ποια είναι καλή?

2)δεν θα τρώει μπουκάλα με το επεξεργαστή?

1) http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1050-vs-AMD-RX-460/3650vs3641 gtx 1050 από 120 euro και rx 460 από 100 euro .Η απόφαση δική σου.

2) τότε πας σε εντελώς νέο σύστημα με νέο επεξεργαστή  :P .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν φτιάχνω ακόμα νέο σύστημα να περιμένω να βγουν νέα εξαρτήματα και βλέπουμε

με αυτές τις κάρτες σε τη ρυθμίσεις θα παίζει το games?

Τι άλλο περιμένεις να κυκλοφορήσει? Νέοι επεξεργαστές υπάρχουν, κάρτες επίσης.. Λεφτά και διάθεση να έχεις. Όσο περιμένεις δεν πρόκειται να κάνεις τίποτα.

Με τις δύο παραπάνω, νομίζω low με κάποιες ίσως ρυθμίσεις στα medium

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρουσες αλλαγές.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qLTR_elcXMA

 

Κι επιτέλους, θα αφαιρέσουν μια βλακεία που έβλεπα τόσο καιρό και δεν ήξερα αν ήταν πρόβλημα ή θέμα σχεδιασμού...

 

Ειδικά για snipers, πολλές φορές ρίχνετε, στο μεταξύ πεθαίνετε, αλλά η σφαίρα δεν πέτυχε κανέναν, ενώ ήσασταν σίγουροι ότι στοχεύσατε σωστά...

Ε, τελικά, το είχαν σχεδιάσει έτσι, να "σβήνεται" η σφαίρα όταν πεθαίνεις, για να μειωθεί το "trade kill"...

Μεγάλη βλακεία, όταν έχεις προλάβει να ρίξεις...

Θα το φτιάξουν λένε...

 

Ακόμα δεν έχει δοθεί ημερομηνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cheaterάκι... Βαρέθηκε να παίζει legit και πήρε aimbot & wallhack.

Φυσικά έγινε report με video.

 

http://bf1stats.com/pc/2KillersRD

 

Στον τελευταίο γύρο, κι ενώ έχει 30% headshots, έκανε 62 από τα 70 kills και όλα με machine gun...

Αντε να δούμε πόσο (κι αν) θα πάρει στη DICE να τον banάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlefield 1 Spring Update. Battlefield 1 multiplayer will be offline for two hours per platform, as noted by platform and times below:

  • PC: Multiplayer will be offline for 2h starting 07.00 UTC / 12.00 AM PDT.
  • PS4: Multiplayer will be offline for 2h starting 9.00 UTC / 2.00 AM PDT.
  • Xbox One: Multiplayer will be offline for 2h starting 11.00 UTC / 4.00 AM PDT.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...