Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να κατεβάζεις αεροπλάνο με το Tankgewehr: Αξία ανεκτίμητη

(εντάξει, δεν έκανε και τίποτα τρελούς ελιγμούς ο πιλότος, but still)

 

https://www.youtube.com/watch?v=1dIzhVNg6_Y

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γινετε ρε παιδια με τους hackers;Θεωρω οτι ειναι πολυ σπανιο να βρεις server χωρις τουλαχιστον 5-6 ατομα.Η κατασταση παει απο το κακο στο χειροτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα μετα απο δυο μηνες και εκανα το καλυτερο παιχνιδι μου.Εφαγα και ενα cheater στη μαπα που εκανε one shot kill.Α ρε attack plane μου θυμησε τα παλια :-D.Ειδικα οταν πεφτουν οι βομβες και βλεπεις τα kills μαζεμενα.Ο saxos φταιει που με τα βιντεακια του με εκανε να ξαναπαιξω :PΤο dlc το πηρε κανεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γινετε ρε παιδια με τους hackers;Θεωρω οτι ειναι πολυ σπανιο να βρεις server χωρις τουλαχιστον 5-6 ατομα.Η κατασταση παει απο το κακο στο χειροτερο.

5-6 hackers cheaters σε κάθε server...; Sorry κιόλας, αλλά ή δεν παίζεις σε Official Dice, ή δεν ξέρεις πότε κάποιος κλέβει.

Το να τρως ξύλο, δε σημαίνει ότι κλέβουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5-6 hackers cheaters σε κάθε server...; Sorry κιόλας, αλλά ή δεν παίζεις σε Official Dice, ή δεν ξέρεις πότε κάποιος κλέβει.

Το να τρως ξύλο, δε σημαίνει ότι κλέβουν...

Παιδια νομιζω οτι αυτο κανει μπαμ... Βλεπεις στατιστικα της ομαδος σου η της αλλης και ξαφνικα βλεπεις εναν φονια... 60 kills 5 death πχ σε 20λεπτα ..ε δεν γινεται. Εγω παντως τους γραφω καθως παιζω για να περναω ευχαριστα και ποσος!! με ενδιαφερουν τα kills. Aπλως καμμια φορα μου την βαραει με τους cheaters που σε βλεπουν μεσα απο τοιχους - σπιτια βουνα και λαγκαδια..Τωρα αν η εταιρεια δεν εχει τροπο να μας προστατεψει αν βγει κατι αλλο παμε αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και ξαφνικα βλεπεις εναν φονια... 60 kills 5 death πχ σε 20λεπτα....

1ον, έχω γράψει ξανά, ότι αν παίζεις σωστά, με ομάδα, όταν σε κάνουν revive, δε μετράει το death. Άρα, τα 5 που λες, μπορεί να είναι 15.

 

2ον, αν μιλάμε για αεροπλάνα, έχω δει και 120-0 από καλούς πιλότους

 

3ον, υπάρχουν δεκάδες legit παίκτες που κάνουν τέτοια scores. Τυχαίο video που έβλεπα πριν λίγο, χωρίς καν να ψάξω

https://www.youtube.com/watch?v=D6feZyDy1p0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zaytsev κανε με add να δουμε ποιος τρωει ξυλο.Οταν παιζεις deathmatch ανετα καταλαβαινεις ποιος εχει wallhack κ ποιος οχι.Το θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι που εχουν wallhack θα κοιταξουν να κανουν ενα καλο σκορ ας πουμε 13-5 και θα σταματησουν,για αυτο και δυσκολα τους παιρνεις χαμπαρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zaytsev κανε με add να δουμε ποιος τρωει ξυλο.Οταν παιζεις deathmatch ανετα καταλαβαινεις ποιος εχει wallhack κ ποιος οχι.Το θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι που εχουν wallhack θα κοιταξουν να κανουν ενα καλο σκορ ας πουμε 13-5 και θα σταματησουν,για αυτο και δυσκολα τους παιρνεις χαμπαρι.

Το ποιός καταλαβαίνει και ποιός όχι, είναι άλλο θέμα.

Η τάση όμως, όλους τους καλούς παίκτες να τους λέμε cheaters είναι κάτι διαφορετικό.

Εδώ, μιλάμε ότι λένε για 5-6 σε κάθε servers.

Επειδή παίζω αρκετά, παίζω πολλά χρόνια και είχα και δικούς μου servers, επέτρεψέ μου να σου πω, ότι αυτό δε συμβαίνει.

Έχει, δεν αντιλέγω, αλλά πολύ λιγότερους από ότι νομίζει ο κάθε ένας, ή από ότι θα ήθελε για να δικαιολογήσει τις επιδόσεις του.

Εγώ ως admin σε server, δεν έκανα ban για cheat παρά μόνο με αποδείξεις, συνήθως video. Χωρίς αυτό είναι απλά hackussations και τίποτα άλλο.

 

 

In other words:

https://pvplive.net/c/bf1-spring-update-platoons-rank-10-variants-private-servers-revive-indicato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AMD Athlon II X4 640

 NVIDIA GeForce GT 430

θα παιζει το game?

Με την καμία όμως!!! Ούτε σε 800x600 .Το σωστό θα ήταν να ρώταγες αν το ξεκινάει καν.Με μια άλλη κάρτα (πολύ πιο βαρβάτη) ίσως (????) ο επεξεργαστής το ψιλοπαλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τα likes στα βίντεο.

 

Όπως έγραψα και παραπάνω, τα Fighter Planes είναι τελείως OP. Το μόνο πράγμα που μπορεί να «κατεβάσει» ένα fighter plane είναι ένα άλλο fighter plane. Ούτε ΑΑ, ούτε bombers ούτε τίποτα. Αυτός είναι και ο σκοπός τους βέβαια, να καταρρίπτουν άλλα αεροπλάνα και δευτερευόντως να ασχολούνται με το πεζικό. Όμως με το trench loadout έτσι πως έχει (θα το αλλάξουν στο patch), είναι απλά ridiculous.

 

Ανέβασα ένα ακόμη βιντεάκι όπου εμπλέκομαι σε dogfight με ένα άλλο fighter plane. Και πάνω που του έχω ξεφύγει και τον έχω εκεί που θέλω, κάνει spawn και δεύτερο fighter στην αντίπαλη ομάδα. Οπότε εγκαταλείπω το αεροπλάνο μου και ...τρολάρω ένα heavy tank που βρήκα στο διάβα μου (ευχαριστώ και τον squad mate μου που «ένιωσε» και spawnαρε πάνω μου με το σωστό class και loadout. Είναι ωραίο να σου τυχαίνει σε public server κάτι τέτοιο).

 

(το τρολάρισμα ξεκινάει στο 1.32)

 

https://youtu.be/fJ5Uepy4O9Y

 

(To κερασάκι στην τούρτα του τρολαρίσματος είναι το spotting λίγο πριν την ανατίναξη)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...