Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμ, για αυτό.

 

Γράφεις R9380 παρπάνω, κι όχι 390.

 

Με την 390 και κάποιες υποχωρήσεις, τα νούμερα που αναφέρεις (τα 70-80+) είναι λογικά.

 

Τώρα, γιατί έπεσαν οι επιδόσεις σου έτσι απότομα, είναι άλλη ιστορία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο video φαίνεται καθαρά, πόσο άθλιο είναι το σύστημα του supression, για κάποιον που είναι καλός στο σημάδι και πόσο γελοίο είναι, για τον άσχετο που μπορεί να πάρει το kill ενώ σημαδεύει στο γάμο του Καραγκιόζη.

Στο BF3, το supression σου μετακινούσε μόνο το σκόπευτρο, αλλά αν κατάφερνες να σημαδέψεις, πήγαινε εκεί που έπρεπε.

Από το 4 και μετά, όταν είσαι supressed, η σφαίρα πάει τυχαία σε μια ακτίνα Χ, η οποία μάλιστα από ότι λένε, είναι σαφώς μεγαλύτερη στο BF1, από ότι ήταν στα προηγούμενα.

 

https://www.youtube.com/watch?v=odaNHtki_QY

Καλησπερα σε ολη τη παρεα αρχικα....συμφωνω απολυτα μαζι σου Zaytsev .... κατα την γνωμη μου το παιχνιδι δεν βοηθαει το sniping και ειδικα αν πας να παιξεις λιγο aggresive...καμια σχεση με 3 και 4...προσωπικα μονο hardcore μπορω να παιξω σαν scout..το one shot kill αντισταθμιζει το υπερβολικο supression που δεχεσαι...εγω παιζω rush...το συστηνω ανεπιφυλακτα σε οσους θελουν να παιξουν και να ευχαριστηθουν aggresive sniping...

Επεξ/σία από yiannis35
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το b1 στο pc εδώ κι κάποιο καιρό και αφού έχω τερματίσει το campaign  του στο normal έχω αρχίσει να παίζω mult κυρίως capture the flag λόγω των μεγάλων map που διαθέτει και τη δυνατότητα να παίρνεις οχήματα 2 πράγματα που ξεχωρίζουν το battlefield , όμως ένα πράγμα με ξενέρωσε.... ότι χρειάζονται πολλές σφαίρες για να πέσουν οι αντίπαλοι ακομά και με sniper αν δεν πετύχεις κεφάλι. Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει hardocore mode όπως στα cod ; γιατί έψαξα και δε βρήκα στα filters. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βρείς το hardcore στα custom games.

 

Υπ' όψιν, πυροβολούμε μόνο όταν ήμαστε σίγουροι οτι αυτός που βλέπουμε δεν είναι συμπαίκτης και παράλληλα δεν κατεδαφίζουμε κτίρια στα τυφλά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους αντιπαθείτε τους snipers, πάρτε μαθήματα

https://www.youtube.com/watch?v=-C_EiNyBnOA

 

Το πιό αστείο πάντως είναι, πως ορισμένες φορές, κυκλοφορεί τόση ώρα χωρίς να τον πετύχει κανείς από την αντίπαλη ομάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mad:Θα βρείς το hardcore στα custom games.

Υπ' όψιν, πυροβολούμε μόνο όταν ήμαστε σίγουροι οτι αυτός που βλέπουμε δεν είναι συμπαίκτης και παράλληλα δεν κατεδαφίζουμε κτίρια στα τυφλά :-)

ειδικα αν πας να κανεις defuse και σε τρωει συμπαικτης την τελευταια στιγμη....ειναι για να το σπας..... :mad:  :mad:  :mad:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τολμησω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα παιχνιδια που μπορεις να εχεις στο pc σου τον τελευταιο καιρο!!

μιας κ εχω το dlc ομολογο οτι αξιζει αρκετα να το εχεις!!

ωραια οπλα ποσο μαλιστα κ οι χαρτες!!! στο performance δεν εχει αλλαξει κατι btw...

 

Υ.Γ ρε παιδες  ποσο endless ειναι το frontline μιλαμε, επαιξα εχθες κανα 2ωρο συνεχομενο τα kills απειρα κ τελειωμο δεν ειχε... :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...