Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η άποψη της DICE για balance:

attachicon.gifbalance1.jpg

 

(προφανώς το lvl δε συνεπάγεται καλό παίχτη αλλά όσο να'ναι είναι μια ένδειξη του πόσο «λιώνει» το game ο άλλος).

 

Μπορείτε να μαντέψετε το αποτέλεσμα ticket-wise;

Εγω βλεπω αυτος που ειναι κατω κατω να εχει το μεγαλυτερο ping στην ομαδα του :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω βλεπω αυτος που ειναι κατω κατω να εχει το μεγαλυτερο ping στην ομαδα του :D

 

Χαχαχαχα.

Άσε, τους έσκισα. Ήμουν η τροχοπέδη της ομάδας μου.

 

Αυτό με το ping. Ααααχ αυτό με το ping.

Και δεν είμαι και κανας dedicated gamer.

Σκέψου να είχα κανα σύστημα των 1500-2000 ευρώ και να έμπαινα να παίξω με 110 ping.

Θα τράβαγα τα βυζιά μου (μαλλιά δεν έχω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκίνησα σήμερα. Απίστευτη αναπαράσταση του πρώτου παγκόσμιου εξαιρετικά γραφικα και γενικά σε βάζει στα γεγονότα σαν να είσαι εκεί. Επιτέλους ένα καλό fps βαρεθήκαμε τα ρομπότ κτλ χαζομάρες. Μόνο campaign θα παίξω. Σε 1366x768 όλα high βγάζω 30 με 35 fps δεν το περίμενα δείχνει αρκετά optimized.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκίνησα σήμερα. Απίστευτη αναπαράσταση του πρώτου παγκόσμιου εξαιρετικά γραφικα και γενικά σε βάζει στα γεγονότα σαν να είσαι εκεί. Επιτέλους ένα καλό fps βαρεθήκαμε τα ρομπότ κτλ χαζομάρες. Μόνο campaign θα παίξω. Σε 1366x768 όλα high βγάζω 30 με 35 fps δεν το περίμενα δείχνει αρκετά optimized.

Ασχετη ερωτηση αλλα το παιχνιδι το αγορασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετη ερωτηση αλλα το παιχνιδι το αγορασες?

Οχι αν είναι να παίξω online θα το πάρω από steam αλλά με αυτά τα fps δεν είναι για online οπότε για 10 ώρες campaign 30 δεν δίνω. Το 4 είχα αγοράσει και είχα αρκετές ώρες στο online κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Springfield only!

 

https://drive.google.com/open?id=0BxMejvilws4iMzdJUlMxRUlFX0U

 

Για κάποιο λόγο το Shadowplay δεν έγραψε τα 4 πρώτα λεπτά.

 

Δεν είμαι καθόλου καλός στο edit. Έσβησα τα περιττά μόνο.

Επεξ/σία από cpttony
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αν είναι να παίξω online θα το πάρω από steam αλλά με αυτά τα fps δεν είναι για online οπότε για 10 ώρες campaign 30 δεν δίνω. Το 4 είχα αγοράσει και είχα αρκετές ώρες στο online κομμάτι.

campaign 10 ώρες? γιατί ξέρω ότι είναι κοντά στις 4 ώρες. εκτός και αν προσθέτεις κάθε mode. easy+medium+hard αρθροιστικά θα σε βγάλει κάτι παραπάνω από 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει συναντήσει κανείς Bug σε tank (στην Αμιέν, νομίζω), όπου οδηγός δεν μπορεί να πυροβολήσει αλλά επιπλέον δε μπορεί καν να αλλάξει θέση μέσα στο άρμα (heavy, νομίζω)?

 

Σαν οδηγός, αλλάζει τύπος όπλου (1-2 κλπ λειτουργούν), αλλάζει το στόχαστρο, αλλά δεν ρίχνει το ξεφτιλισμένο. Επιπλέον, δεν φαίνονται τα αντίστοιχα εικονίδια των όπλων κλπ.

 

Btw, θα με λωλάνει ο 8320: Μια ωρίτσα, ίσως και λίγο παραπάνω, 3 διαφορετικοί χάρτες (64ρηδες, γεμάτοι), πάνω από 40-50% δεν πήγε ποτέ, με την κάρτα τερματισμένη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαίνει ήδη το Patch, 2.06GB.

Αλλά, το DLC δεν είναι ακόμα διαθέσιμο, αποκλείεται να είναι τόσο μικρό, κάπου στα 7-10GB θα πρέπει να είναι.

 

edit: και όσοι έχετε nVidia (πιθανώς να ισχύει το ανάλογο και για τις AMD)

post-417238-0-19402700-1489480503_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...