Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπαρχή κάποιο είδος seasson pass και πόσο κοστίζει 

              ευχαριστώ

 

Premium pass λέγεται και είναι στα 49.99€

Εδώ και μέρες η ΕΑ το δίνει μαζί με το upgrade του παιχνιδιού στη Deluxe εκδοση που περιέχει κάποια skins για το fighter plane, για το άλογο, ένα sniper rifle και 5 Battlepacks βλακειούλες δηλαδή.

 

(45€ μπορείς να το αγοράσεις αν γραφτείς στο free trial του Origin Access, το αγοράσεις με 10% έκπτωση και μετά ακυρώσεις το Origin Access).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι όπλα, είναι skins για όπλα.

Αν δεν τα κάνεις "scrap" και τα κάνεις "add to inventory" μετά μπορείς να πας στο κάθε όπλο για το οποίο έχεις skin και να του αλλάξεις εμφάνιση (εκεί που λέει "visuals")

 

https://www.youtube.com/watch?v=27GzLX9BgfE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ και κάτι τελευταίο πως μωρό να δω τους αντιπάλους που είναι γιατί χωρίς να το καταλάβω και ας έχω κατάταξη σε ορισμένα σημεία  (λες και έρχονται από το πουθενά) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ και κάτι τελευταίο πως μωρό να δω τους αντιπάλους που είναι γιατί χωρίς να το καταλάβω και ας έχω κατάταξη σε ορισμένα σημεία  (λες και έρχονται από το πουθενά) 

 

Πες του αυτόματου διορθωτή σου να σταματήσει γιατί δεν κατάλαβα τίποτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ

     και κάτι τελευταίο πως μπορώ να δω τους αντιπάλους που είναι, γιατί χωρίς να το καταλάβω και ας έχω δη σε ορισμένα σημεία,  (λες και έρχονται από το πουθενά):  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας εχω ενα θεμα θελω να αγορασω το Premium expansion του battlefield 1 αλλα δυστυχως ελλαδα δεν υπαρχει σε retail οπως με το bf4 και ηλεκτρονικα δεν δεχονται paysafe και δεν εχω καρτα τι μπορω να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κάτι με το hit reg ή μόνο εγώ? Παίζω εδώ και κάτι μέρες medic (ναι, παίζω medic :P), και δεν "πιάνει" όλα τα hits που κάνω. Το θυμάμαι και στο sniper, αλλά τώρα είναι πιο εκνευριστικό.

 

https://youtu.be/Z7fDqnqWsaQ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...