Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αφού φτάσαμε 100LVL, καιρός για αποτοξίνωση και χαλάρωση νεύρων. ξανά πάλι Μάρτιο με το dlc και με λιγότερα νεύρα και με λιγότερους cheaters, και με λιγότερους περιπτεράδες. γενικά με λιγότερους :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έβγαζε συχνά πυκνά, το εικονίδιο του packet loss πάνω δεξιά... 

Σήμερα λοιπόν ενεργοποίησα το Network Overlay να δω τι γίνεται...

Μετά από 6 γύρους, 0 packet loss...

Ότι να'ναι ρε DICE...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναρχισα το bf1 μετα την αγορα που του ειχα κανει μισο μηνα μετα την κυκλοφορια του λεγοντας οτι το μετανιωσα και ειπα ας το ξαναρχισω το online,αυτην την φορα με ελκυσε περισσοτερο δεν ξερω γιατι...

   ερωτηση τωρα... 1. στα team deathmatch μονο 12vs12 ειναι το max στο online? 

2.στο lvl up των οπλων παιρνει τοσο πολυ για νατο ανεβασεις; ειμαι στα 10lvl σαν χαρακτηρας και στο assault που παιζω πιο πολυ ακομα ειμαι στο 1lvl και ουτε καν στο μισο..,υπαρχει καποιο μυστικο;

 

3. σας ανεβαζει τπτ θερμοκρασιες; μου κανει εντυπωση γτ ειναι το μοναδικο παιχνιδι που τα packages χτυπανε 60βαθμους και o cpu 62 (ξερω οτι ειναι μεχρι τους 60 βαθμους το packages αλλα δεν εχω και frame drop :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναρχισα το bf1 μετα την αγορα που του ειχα κανει μισο μηνα μετα την κυκλοφορια του λεγοντας οτι το μετανιωσα και ειπα ας το ξαναρχισω το online,αυτην την φορα με ελκυσε περισσοτερο δεν ξερω γιατι...

   ερωτηση τωρα... 1. στα team deathmatch μονο 12vs12 ειναι το max στο online? 

2.στο lvl up των οπλων παιρνει τοσο πολυ για νατο ανεβασεις; ειμαι στα 10lvl σαν χαρακτηρας και στο assault που παιζω πιο πολυ ακομα ειμαι στο 1lvl και ουτε καν στο μισο..,υπαρχει καποιο μυστικο;

 

3. σας ανεβαζει τπτ θερμοκρασιες; μου κανει εντυπωση γτ ειναι το μοναδικο παιχνιδι που τα packages χτυπανε 60βαθμους και o cpu 62 (ξερω οτι ειναι μεχρι τους 60 βαθμους το packages αλλα δεν εχω και frame drop :) )

νομίζω για level up ή rank σε κάθε κλάση είναι 50000 πόντοι. αν δεν κάνω λάθος και αν κατάλαβα σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναρχισα το bf1 μετα την αγορα που του ειχα κανει μισο μηνα μετα την κυκλοφορια του λεγοντας οτι το μετανιωσα και ειπα ας το ξαναρχισω το online,αυτην την φορα με ελκυσε περισσοτερο δεν ξερω γιατι...

   ερωτηση τωρα... 1. στα team deathmatch μονο 12vs12 ειναι το max στο online? 

2.στο lvl up των οπλων παιρνει τοσο πολυ για νατο ανεβασεις; ειμαι στα 10lvl σαν χαρακτηρας και στο assault που παιζω πιο πολυ ακομα ειμαι στο 1lvl και ουτε καν στο μισο..,υπαρχει καποιο μυστικο;

 

3. σας ανεβαζει τπτ θερμοκρασιες; μου κανει εντυπωση γτ ειναι το μοναδικο παιχνιδι που τα packages χτυπανε 60βαθμους και o cpu 62 (ξερω οτι ειναι μεχρι τους 60 βαθμους το packages αλλα δεν εχω και frame drop :) )

 

Εχω το ιδιο CPU, σε σχεση με αλλα παιχνιδια εχει το μεγαλυρο cpu usage, περιπου 70-80% αλλα παρολο την τραγικη μου μητρικη δεν ανεβαινει πανω απο 45-50 βαθμους σε 4.4ghz και 1,375v

 

Στο TeamDeathmatch max 12vs12 και δυσκολα να ανεβεις lvl ειτε σε οπλα ειτε σε rank. Για γρηγορο lvl up  παιζε Conquest και να προσπαθεις στην αρχη της πιστας να κανεις capture τα 2 ή 3 πρωτα σημεια.

Ακολουθα εντολες ή φτιαχνε δικη σου squad και δινε δικες σου για αμυνα ή επιθεση αναλογα την περιπτωση και ακολουθα της εννοειτε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2.στο lvl up των οπλων παιρνει τοσο πολυ για νατο ανεβασεις; ειμαι στα 10lvl σαν χαρακτηρας και στο assault που παιζω πιο πολυ ακομα ειμαι στο 1lvl και ουτε καν στο μισο..,υπαρχει καποιο μυστικο;

 

 

http://www.insomnia.gr/topic/608483-battlefield-1-pc/?p=55389205

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το ιδιο CPU, σε σχεση με αλλα παιχνιδια εχει το μεγαλυρο cpu usage, περιπου 70-80% αλλα παρολο την τραγικη μου μητρικη δεν ανεβαινει πανω απο 45-50 βαθμους σε 4.4ghz και 1,375v

 

Στο TeamDeathmatch max 12vs12 και δυσκολα να ανεβεις lvl ειτε σε οπλα ειτε σε rank. Για γρηγορο lvl up  παιζε Conquest και να προσπαθεις στην αρχη της πιστας να κανεις capture τα 2 ή 3 πρωτα σημεια.

Ακολουθα εντολες ή φτιαχνε δικη σου squad και δινε δικες σου για αμυνα ή επιθεση αναλογα την περιπτωση και ακολουθα της εννοειτε. 

45-50 το socket η τα cores? γιατι εχει διαφορα,και υπαρχουν πολλα ατομα που λενε οοο σε idle π.χ. εχω 15 βαθμους και ειναι των cores :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45-50 το socket η τα cores? γιατι εχει διαφορα,και υπαρχουν πολλα ατομα που λενε οοο σε idle π.χ. εχω 15 βαθμους και ειναι των cores :P

Λοιπόν ύστερα από ένα γύρο στο Ballroom Blitz με 64 παίχτες. Ιδού τα αποτελέσματα..

(Εχω βαλει framerate limiter στο monitor refresh rate 60fps και τα κρατάει σταθερά)

 

http://www.imagebam.com/image/0e78e5532027955

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σύστημα μου θα το σηκώσει έστω και στο medium  

 

onitor: Samsung LT24-E390EW/EN 24" Tower: Aerocool Strike X-One CPU: i7 870 2,93 Ghz Mothebord: Gigabyte GA-H55M-S2 RAM: Kingston 8-GB DDR-3 1333GHz Dual Channel VGA: MSI GTX 960 Gaming 2G OC PSU: Thermaltake Smart SE 630w

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους νεους maps τους εχουν μονοι οσοι ειναι με premium pass η θα τους παρουν και οι υπολοιποι μετα απο μερες?

μετά από 2 εβδομάδες οι θνητοί :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...