Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο BF1 έχουμε τίμιους και σοβαρούς παίκτες, όχι πιτσιρίκα που θέλουν να ανεβάσουν τον εγωισμό τους δείχνοντας στην γκόμενα και τους φίλους, καλά σκορ. #not

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παει κ το denuvo origin.Πρεπει η denuvo να αναβαθμισει το κλειδωμα της οπως ειχε κανει κ περσι αλλιως τσαμπα το πληρωνουν οι εταιρειες,οχι οτι το battlefield δεν εχει πουλησει απλα λεμε τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο πρόβλημα, μήπως το αντιμετώπισε κανένας...

 

Άρχισε μετά που έπαιξα δύο γύρους σε "back to basics". Είχαν ενεργοποιήσει δοκιμαστικά κάποιους servers την Παρασκευή το βράδυ και μπήκα να παίξω.

Εκεί, παρόλο που έπαιζα iron sights, πήγαινα καλά στο score και K/D

Όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια έκτοτε, μαμήθηκε... Λες και μου χάλασε τις ρυθμίσεις... Κάτι 0-7, 1-5, 2-6, κλπ. Θα πήγαινε και χειρότερα, αλλά έβγαινα.

 

Κάποια μαλακία έχουν κάνει...

Μέσα στο παιχνίδι έχω 3 presets για τον scout. Κοντινό, μεσαίο, μακρυνό. Μέχρι την Παρασκευή, έβλεπα τα ίδια στο website (Bf companion https://www.battlefield.com/companion/ )

Πλέον στο site βλέπω ένα, το οποίο είναι αυτό που χρησιμοποίησα όταν έπαιξα το back to basics...

Τα άλλα δύο, δε φαίνονται.

 

Έχει κανείς κάτι παρόμοιο; Δεν ξέρω και τι είναι να το φτιάξω, μήπως χάλασαν την ευαισθησία στο ποντίκι (του παιχνιδιού εννοώ)...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσαν οι ΒΕΤΑ και επιστρέψαμε στο BF, αλλά είχα ξεχάσει πόσο δυνατή είναι η Model 10.. Μια και κάτω, και απο μεγάλη απόσταση..

 

Btw, έπαιξα ένα ωραίο game 1+ ώρας, μου φάνηκε περίεργο στο BF1.

 

Nα ρωτησω για το Single Player με RX 470 βαζω DX11 ή DX12;

FXAA ή TXAA;

Όπου έχεις καλύτερα fps.. Νομίζω το DX12 το έχουν χαλάσει λίγο μετά τα patches, αλλά ας σου πει κάποιος με AMD κάρτα καλύτερα..

Νομίζω ΤΧΑΑ αλλά δεν είμαι σίγουρος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω για το Single Player με RX 470 βαζω DX11 ή DX12;

FXAA ή TXAA;

bro TXAA προτιμω εγω και σε dx11 

 

το dx 12 το χω παρατησει  μου βγαζει stuttering παντα

 

αλλα δοκιμαζεις και βλεπεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταίο 3μηνο παιζω μονο bt1. Χθες προσπαθησα να ασχοληθω λιγο με battlefield 4 αλλα με τιποτα.. μου φάνηκε οτι γυρισα 5χρονια πισω. Επισης modern warfare 2 που μέχρι πριν 6 μηνες περνουσα λιγο χρόνο, ουτε για αστείο πλεον. Για μενα εκανε 2 βήματα μπροστά σε ρεαλισμό το bf1. Παλαιοτερα μεταπηδουσα απο φρέσκο σε πιο παλιο τιτλο πολυ πιο ανώδυνα και παιζω συστηματικά fps απο τα χρόνια του cod4.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...