Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Zaytsev εγω το ξηλωσα με τη πρωτη οταν αντιμετωπισα αυτα που γραφεις. Δε μου λειπει καθολου, ασε που εγινα πιο παραγωγικος στο pc, μου τρωγε πολυ χρονο. Οποτε κοιταγα τις gameplay hours ελεγα κοιτα ο μαλακας ποσες ωρες εχω χασει παιζοντας την παπαρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά κάποιο καλό ποντίκι μπορείτε να προτείνετε; Προτιμώ με περισσότερα κουμπιά καθώς καλύτερα για μενα χειρίζετε το παιγνιδι απο το ποντίκι παρά απο το πληκτρολόγιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψω το g700s της logitech, ειναι εκπληκτικο ποντικι για μενα που εχω μεγαλα χερια αλλα εχει 2 μειονεκτιματα:

Μικρη διαρκεια μπαταριας και δυσκαμπτο καλωδιο φορτισης. Αυτο εχει σαν αποτελεσμα οταν φορτιζεις να αλλαζει η κινηση του ποντικιου, σα να γινεται πιο βαρυ. Το χω μονο καλωδιο πια γι αυτο το λογο.

 

Του αλλαξα μπαταρια εβαλα μια μεγαλυτερη αλλα τελειωνει πιο γρηγορα απο τη μαμισια. Πληρης αποτυχια στη διαχειριση ενεργειας αυτο το ποντικι...

 

http://gaming.logitech.com/en-roeu/product/g700s-rechargeable-wireless-gaming-mouse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψω το g700s της logitech, ειναι εκπληκτικο ποντικι για μενα που εχω μεγαλα χερια αλλα εχει 2 μειονεκτιματα:

Μικρη διαρκεια μπαταριας και δυσκαμπτο καλωδιο φορτισης. Αυτο εχει σαν αποτελεσμα οταν φορτιζεις να αλλαζει η κινηση του ποντικιου, σα να γινεται πιο βαρυ. Το χω μονο καλωδιο πια γι αυτο το λογο.

 

Του αλλαξα μπαταρια εβαλα μια μεγαλυτερη αλλα τελειωνει πιο γρηγορα απο τη μαμισια. Πληρης αποτυχια στη διαχειριση ενεργειας αυτο το ποντικι...

 

http://gaming.logitech.com/en-roeu/product/g700s-rechargeable-wireless-gaming-mouse

Πραγματικα τις καταπινει τις μπαταριες..ανα δυο μερες θελει φορτιση με νορμαλ χρηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εκεί που έχεις πολύ καλό σκορ και κοντεύει να τελειώσει το παιχνίδι και έχεις κάνει κι ένα καλό σερί, ξαφνικά σε πετάει στο μενού...

Παίρνεις μια ανάσα, ελπίζεις να μην τα χάσεις όλα και ηρεμείς...

Βλέπεις φίλο σου να παίζει, κάνεις join πάνω του, Loading game... ξανά στο μενού.

Δε μπορείς να μπεις, ο φίλος σου βγήκε...

Πριν καλά καλά κοιτάξεις να δεις αν όντως βγήκε, σε πετάει offile όπως και όλους τους άλλους....

Μπράβο Dice...!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά, έρχεται και διαφημίζει το "Back to Basics" που δεν είναι τίποτα άλλο από bolt action only + infantry only game mode...

Ώπα ρε Dice... Εσένα περιμέναμε... Αν είχες αφήσει τα plugins και παίρναμε Private servers, θα είχαμε τέτοια modes από την πρώτη μέρα και δε θα περιμέναμε εσένα να μας το πλασάρεις σαν κάτι το ξεχωριστό...

 

 

Ζώα...

Συγχίστηκα, πάω για ύπνο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάποιο καλό ποντίκι μπορείτε να προτείνετε; Προτιμώ με περισσότερα κουμπιά καθώς καλύτερα για μενα χειρίζετε το παιγνιδι απο το ποντίκι παρά απο το πληκτρολόγιο. 

 

 

 

Αφού θες (καγκουρο)razer με bling και rgb, γιατί δε ρωτάς εξ'αρχής, μεταξύ αυτών των δύο ποιο να πάρω για battlefield;

Αυτά που ποστάρεις, κατά τη γνώμη μου δεν κάνουν για battlefield (χώρια που και η ίδια η razer πουλάει το πρώτο ως MMO mouse και το δεύτερο ως MOBA mouse).

 

Για μένα με 3-4 επιπλέον κουμπιά είσαι καλυμμένος: grenade, prone (ή/και crouch, ανάλογα πως παίζεις), melee και ένα κουμπί για κάποιο gadget του class σου ίσως.

 

Από κει και πέρα, πάρε όποιο σου αρέσει οπτικά και όποιο θα σε βολέψει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο ιδανικο ειναι το deathunder elite

70 ευρω για quality control της πλακας (τα πληκτρα δεν ξεχωριζουν καν απο το υπολοιπο πανω μερος) και με τον καρκινο το synapse να ειναι υποχρεωτικος αμα χρειαστεις ποτε 400DPI ή/και 1000hz 

 

nope.avi 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού θες (καγκουρο)razer με bling και rgb, γιατί δε ρωτάς εξ'αρχής, μεταξύ αυτών των δύο ποιο να πάρω για battlefield;

Αυτά που ποστάρεις, κατά τη γνώμη μου δεν κάνουν για battlefield (χώρια που και η ίδια η razer πουλάει το πρώτο ως MMO mouse και το δεύτερο ως MOBA mouse).

 

Για μένα με 3-4 επιπλέον κουμπιά είσαι καλυμμένος: grenade, prone (ή/και crouch, ανάλογα πως παίζεις), melee και ένα κουμπί για κάποιο gadget του class σου ίσως.

 

Από κει και πέρα, πάρε όποιο σου αρέσει οπτικά και όποιο θα σε βολέψει.

 

 

 

Ευχαριστώ. Απλως ειδα αυτα τα razer που εχουν κουμπια παραπάνω. Εγω ειμαι σταθερά logitech ...Τώρα εχω το Logitech G pro.  Δέν ειναι καλύτερα να τα έχουμε ολα σχεδόν στο ποντίκι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα, σκεφτομαι να παρω το battlefield 1. θελω να σας ρωτησω εαν ειχε και αυτο τοσα πολλα προβληματα οσα ειχε και το battlefield 4. Επειδη ειχα παρει το 4 και με ειχε απογοητεύσει τις πρωτες μερες 1002 bugs και crashes. Μετα απο μερικους μηνες εστρωσε καπως και ασχολήθηκα αρκετα. Τι λετε αξιζει το battlefield 1 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...