Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι να σου πω.

 

Ki ακόμα περιμένω.

 

Εν τω μεταξύ, επειδή μεσολάβησε Κυριακή και φυσικά δεν έκατσα πάνω από τον υπολογιστή, τώρα μου το βγάζει σαν "resolved".

 

Gidia!

 

edit:

 

Έκλεισα antivirus μήπως το μπλόκαρε, άλλαξα browser μήπως αυτό έφταιγε, άλλαξα από us σε uk τη "βοήθεια"...κι ακόμα περιμένω!

 

Μάγοι!

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πρωτο sniper rifle που λες εχω τα περισσοτερα kill μονο σαπιο δεν θα το ελεγα αλλα οπως σου ειπε και ενα παιδι ειναι για πιο επιθετικο τροπο παιξιματος που δεν καμπερονεσαι.

Κατι αλλο χθες ειπα να δοκιμασω λιγο τα αεροπλανακι και το τανκ παλι..ξεκιναω με light τανκ ειχα κανει ενα σχετικα καλο σκορ 42-17 αλλα με σκοτωναν που και που οποτε μετα πηγαινα πεζος η εκανα spawn αν ημουν τυχερος και εβγαινε κ αλλο...Τεσπα με τα πολλα καποια στιγμη πηρα και αεροπλανακι και τελειωσα τον αγωνα 88-22 μιλαμε 5-5 πεφτανε απο τους βομβαρδισμους ειδικα αν κοιτας τον χαρτη και βλεπεις που ειναι μαζεμενοι παιρνεις πολλα Kill.Καλα ητανε δεν μπορω να πω αλλα την ενταση που μου προσφερει πεζος το παιχνιδι δεν την αλλαζω και ποσο μαλλον οταν παιζω scout και κανω κατι quick scope και No scope Kill.

 

Ενα τελευταιο οποιος δεν εχει παιξει light tank το τριτο που αγοραζεις να το παιξει οπωσδηποτε αν θελει να παει για τα kill...εγω αν και noobas σημερα που το επαιξα εκανα killstreak 41-0 βεβαια για καποιο λογο στο προφιλ μου που βλεπω τα στατιστικα στην εφαρμογη που εχω στο κινητο λεει 39 και θα μπορουσε να ητανε περισσοτερο ενα μικρο νουμπιστικο λαθος εκανα και με φαγανε κ αυτο γιατι μετα αφου τους ειχα θερισει ολοι κυνηγουσαν εμενα το τι βρισιδι ακουσα δεν λεγεται..

Ισως αυτο αρεσει στους vehicle whores οτι σπανε τις μπαλες στους αλλους χωρις κοπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι το πιο δυνατό sniper στο παιχνίδι? Με αυτό το σάπιο που με ξεκινάει πρέπει να χαλάσω έναν ολόκληρο γεμιστήρα για να πεθάνει ο άλλος ακόμα και στα 100 μετρα

Αυτός παίζει με το "σάπιο"....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Stodeh είναι θεούλης. έχει αρκετά βίντεο. μαζί με τον averagesniper τους έχω σε εκτίμηση.

Τους παρακολουθώ και τους δύο. Απλά ήθελα να δείξω, ότι δεν είναι σάπιο το όπλο. Ίσως δεν ταιριάζει στο παιχνίδι του, ή δεν το ξέρει ακόμα. Απόδειξη, το video.

 

Για μένα το καλύτερο sniper rifle είναι το Gewehr M.95 Marksman,που δεν θέλει και scope out να ξαναγεμίσεις.

Είναι το μόνο όμως, που δεν έχει 100% dmg. Μέχρι 90% φτάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Είναι το μόνο όμως, που δεν έχει 100% dmg. Μέχρι 90% φτάνει.

Έτσι και αλλιώς παίζω σε custom servers οι οποίοι έχουν 125% bullet damage,οπότε και αυτό είναι one shot kill  B) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...