Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θελω να μου πειτε ενα τροπο η να μoυ στειλετε ενα link με cheats σχετικα με το πως γινετε να ξεκλειδωσω ολα τα οπλα στο multiplayer

Σταμάτα με τα cheats μάστορα. Έχεις φάει και τόσα μπαν από ότι βλέπω αλλά μυαλό δεν βάζεις.

 

Παίξε το παιχνίδι όπως πρέπει.

 

BTW Αν βάλεις οποιδήποτε cheat έχεις φύγει νύχτα και στο bf1 αλλά και στα περισσότερα games.

Το Cheat είναι cheat είτε μιλάμε για god mode είτε για ξεκλείδωμα όπλων, lvl Up κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταμάτα με τα cheats μάστορα. Έχεις φάει και τόσα μπαν από ότι βλέπω αλλά μυαλό δεν βάζεις.

 

Παίξε το παιχνίδι όπως πρέπει.

 

BTW Αν βάλεις οποιδήποτε cheat έχεις φύγει νύχτα και στο bf1 αλλά και στα περισσότερα games.

Το Cheat είναι cheat είτε μιλάμε για god mode είτε για ξεκλείδωμα όπλων, lvl Up κτλ.

Οκ δεκτο, τοτε κανενας ''νομιμος'' τροπος να ξεκλειδωσω πιο γρηγορα οπλα και να ανεβω πιο γρηγορα level, υπαρχει καποιο mode που να μπορω να το κανω πιο γρηγορα αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ δεκτο, τοτε κανενας ''νομιμος'' τροπος να ξεκλειδωσω πιο γρηγορα οπλα και να ανεβω πιο γρηγορα level, υπαρχει καποιο mode που να μπορω να το κανω πιο γρηγορα αυτο?

 

 

Γιατι να ανεβεις γρηγορα lvl? Για να λενε ουάου, κοιτα τι lvl ειναι αυτος ρε μλκ;

 

Μπορεις να φτασεις lvl 140 με το ιδιο οπλο απο το lvl 1. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε καν, δε παιζω για το rank, ας ειμαι και με rank 0 με 1000 ωρες δε με απασχολει, απλως θελω να ξεκλειδωσω καλυτερα οπλα απο αυτα που εχει στην αρχη, δε παιζω για το rank, για τη διασκεδαση παιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε καν, δε παιζω για το rank, ας ειμαι και με rank 0 με 1000 ωρες δε με απασχολει, απλως θελω να ξεκλειδωσω καλυτερα οπλα απο αυτα που εχει στην αρχη, δε παιζω για το rank, για τη διασκεδαση παιζω.

 

1) Δεν ακουμπάς κανενός είδους όχημα, δε δίνουν rank στα classes και δεν ξεκλειδώνουν όπλα (για την ακρίβεια ξεκλειδώνουν, αλλά τα pilot/tank driver όπλα είναι άλλη ιστορία)

 

2) Προτίμησε το conquest mode καθώς δίνει περισσότερο xp σε σχέση με άλλα modes.

 

3) Medic και support είναι από τα πιο εύκολα να κάνεις rank up: Μπες σε squad, ακολούθα το και spamαρε revives/heals και resupplies αντιστοιχα. Αυτό σε συνδιασμό με τις σημαίες που θα κάνετε cap θα σε ανεβάσει αρκετά γρήγορα

 

4) Παίζε squad leader και δίνε συνέχεια (λογικές) εντολές που όταν ακολουθεί η ομάδα θα παίρνεις πόντους. Αν παίζεις μέσα σε squad, ακολούθησε τις εντολές του. Αν δε δίνει, κάνε request. Αν συνεχίσει να μη δίνει, είτε θα σε κάνει το παιχνίδι leader κάποια στιγμή ή σήκω και φύγε σε άλλο squad.

 

5) To κόλπο του 4 γίνεται και όταν παίζεις μόνος, αρκεί να φτιάξεις ένα squad. Πας σε μια σημαία, δίνεις εντολή στο squad (που αποτελείται μόνο από σένα) και μετά κάνεις cap. Έτσι εκτός από τους πόντους του capture, παίρνεις και πόντους επειδή έδωσες-ακολούθησες την εντολή

 

6) Spot the enemy, play the oblective, γενικά βόηθα την ομάδα. Με «σκέτα» kills θα αργήσεις να ανέβεις σε rank και να ξεκλειδώσεις όπλα

 

7) Cap flags

 

8) Cap some more flags

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πως φτιάχνεις τις gif σου; Γιατί δύο τρόποι που έχω δοκιμάσει δε μου βγάζουν καλά αποτελέσματα.

 

 

 

Τραβάω το βίντεο με shadowplay, το περνάω από Filmora (απλό, λιτό, έχω και το After Effects αλλά δεν ξέρω να το χειριστώ), κόβω, ράβω, και κάνω export σε gif, ή ανεβάζω το (κομμένο) βίντεο σε site που κάνει gif και απλώς το αποθηκεύω, συνήθως από το πρόγραμμα.

 

 

 

Στο παραπάνω gif δεν είμαι εγώ :ph34r: Just in case...

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε καν, δε παιζω για το rank, ας ειμαι και με rank 0 με 1000 ωρες δε με απασχολει, απλως θελω να ξεκλειδωσω καλυτερα οπλα απο αυτα που εχει στην αρχη, δε παιζω για το rank, για τη διασκεδαση παιζω.

Παντως και τα αρχικα οπλα δεν ειναι μουφα μην νομιζεις μια χαρα οπλακια ειναι απλα το καθενα εχει τα πλεονεκτηματα του και τα μειονεκτηματα του.Αμα κατσεις να ασχοληθεις κ με το χειροτερο οπλο θα θεριζεις ατομα.Παντως για να ανεβασεις lvl σε οποιο class θελεις απλα παιζεις conquest οπως σου ειπαν τα παιδια και πηγαινεις και τις παιρνεις και ετσι ξεκλειδωνεις πιο γρηγορα το καθε class.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω 10 ωρες περιπου και conquest παω παιρνω σημαιες κτλπ και ειμαι ακομα rank 0 και δεν ειναι ουτε στη μεση η μπαρα, δεν υπαρχει αυτο, ειναι απιστευτα δυσκολο να ανεβεις level, δηλαδη αν παιζω 1 μηνα συνεχομενα θα εχω παει το πολυ level 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω 10 ωρες περιπου και conquest παω παιρνω σημαιες κτλπ και ειμαι ακομα rank 0 και δεν ειναι ουτε στη μεση η μπαρα, δεν υπαρχει αυτο, ειναι απιστευτα δυσκολο να ανεβεις level, δηλαδη αν παιζω 1 μηνα συνεχομενα θα εχω παει το πολυ level 2?

Κάτι δεν μας λες καλά.

 

Χθες αγορασα το παιχνίδι και σήμερα από το πρωί έπαιξα 3 μόλις Conquest παιχνίδια και αυτά ούτε καν από την αρχή τους.

Μετά από αυτά τα 3 παιχνίδια είμαι 4 level.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω, μαλλον κανεις λαθος, εχω γκουγκλαρει παντου και οι περισοτεροι λενε πως θελεις καμια 10αρια+ ωρες για να πας μολης level 1 στο καθε class ξεχωριστα και αμα... δηλαδη δεν ειμαι ο μονος αλλα οι περισοτεροι διαμαρτυροντε για το συστημα level up που ειναι πιο αργο και αργο και απ το θανατο, τι ακριβως κανεις στο conquest?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...