Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε πες το μας οτι δε μπορεις να καταστρεψεις οχηματα πεζος απο την αρχη για να καταλαβουμε για ποιο λογο δε τα θελεις....

το username μου στο battlefield ειναι alucardgr....παω στοιχημα οτι δεν εχεις ιδεα απο οχηματα και απλα απαντας για να απαντας....

εχω απορια να δω τα στατιστικα σου μιας και εισαι τοσο fan της σειρας...ειμαι 3ος στο κοσμο σε ναρκες στο bf4 οποτε για OP σε οχηματα μου ακουγεται γελοιο και μεσα στους 200 στο κοσμο σε τανκς και lav...μεσα στους 200 σε flag captures και conquest large...Παω στοιχημα οτι το μονο map που ηξερες στο bf4  ειναι η locker και domination....

και να σου απαντησω και σε μερικα αν και δεν εχει νοημα....

 

hardcore που ευνοει snipers....που στο καλο το ειδες? μονο οι noobades χρειαζονται killcam και minimap για να δουν απο που τις τρωνε...εαν ειναι κανονιζουμε ενα παιχνιδακι και κατσε sniper να πας απατος...

 

επισκευη απο μεσα....εισαι σιγουρος οτι την τρυπαρα στο μπροστινο μερος του τανκ τη φτιαχνανε απο μεσα...ενταξειιι πολυ realistic....

 

Το ειδα εγω το προφιλ σου καλα σε ειπε vehicle whore και μαλλον για αυτο κλαις για τα οχηματα προσωπικα σε πολλα που λεει ο ζαιτσεφ συμφωνω

Οταν επαιζες οχηματα στο 4 τα 9000+ κιλλς με slam στανταρ τα εβαζες πανω στο οχημα η απλα τα πεταγες τυχαια σε καποια σημαια και ετρωγες της γουρουνες κτλ που ψοφανε πιο ευκολα εξου και τα πολλα κιλλ με ναρκες.Επισης κατι που φτιαξανε στο 1 αλλα δεν σε συμφερει να το πεις αλλα το κραζεις ειναι οτι πειραξανε τα class και δεν μπορεις πχ να εισαι σε τανκ και να εχεις antitank gun.. στο 4 εβγαινες με class engineer με repair tool + rpg και εβγαινες απο το τανκ κ εριχνες και ενα rpg στο αλλο οχημα για να το ριξεις πιο γρηγορα  και εμπαινες παλι μεσα ως δια μαγειας τωρα αυτο δεν παιζει μονο το animation που εχει ειναι αρκετο για να ψοφησεις αλλο ενα + που εχει το 1.

Οσο για ρεαλιστικα που το πας για την τρυπα στο τανκ αμφιβαλλω αν τις μπαλωνανε ολες και ποσο μαλλον στο πεδιο της μαχης και πολλες φορες οντως καποιες επισκευες οταν επι το πληστον ητανε μηχανικο θεμα(γιατι ακου κατι κουλο η μηχανη σε εκεινα τα τανκ ητανε μεσα στο ποδια των οδηγων). γινοτανε μεσα χωρις καν να βγαινει ο αλλος εξω αν ητανε εφικτο, στην εσχατη λυση εβγαιναν εξω οταν δεν ειχαν αλλη επιλογη γιατι θα ητανε ψωμοτυρι για το αντιπαλο τανκ-infΑλλα και παλι δεν το βρισκω κακο το συγκεκριμενο πραγμα γιατι δεν μπορεις ουτε να βαρεσεις ουτε να κουνηθεις οταν γινεται αυτο και βαλε σε αυτο οτι αν σε βαρεσει εστω και scout με k bullet χανεις το repair cycle και φτου απο την αρχη και εννοειτε οτι δεν γινεται πιο γρηγορα η επισκευη αν θες να γινει γρηγορα πρεπει να βγεις να εκτεθεις στο αντιπαλο + το animation πραγμα που δεν το κανεις οποτε καλο ειναι να εχεις συνοδηγο οπως και γινοτανε τοτε υπηρχαν 3-4 ατομα μεσα αναλογως το αρμα και για επισκευη λογικα εβγαιναν 2 απο αυτους κ ο ενας καλυπτε την πλατη του οσο ο αλλος επισκευαζει.Θεωρω με αυτο τον τροπο γινεται ακομη πιο πολυ η αναγκη να παιξεις ομαδικα...

Οσο για το HC αν εισαι σε τανκ χαιρω πολυ οτι ο sniper ειναι ψωμι το παιδι αναφερεται στο γεγονος οτι ο αλλος παει στο βουνο και σε τρωει ενω παιζεις infantry γιατι δεν αρεσουν σε ολους τα οχηματα και κακα τα ψεμματα δεν θελει και τρελο skill για να παρεις kill με τα οχηματα..Σορρυ αλλα πιο μεγαλη ικανοποιηση παιρνεις οταν σκοτωνεις με Infantry ενω με οχημα μονο οταν εριχνες το ελικοπτερο-αεροπλανο με τανκ κτλ και οχι με ΑΑ που σκοτωνες και απο την βαση.

 

τα οχηματα μπορει να μονοπωλησουν τη μαχη στο conquest....ελα ...και τι θα επρεπε να μονοπωλησει? οι ραμπο? εχει αλλα mode για πεζους αν δε κανω λαθος...

 

μονο τυφλος δε βλεπει οτι και οι πλαγιες κινησεις πεζων ειναι εξωπραγματικα γρηγορες...μετρα εσυ αν θες

 

Εαν δε γουσταρεις οχηματα μη παιζεις με οχηματα, παιξε κατι αλλο ...το battlefield ηταν παντα 50-50 οχηματα-πεζοι....Τα ξαναλεμε στο 5....

Και αν θελεις κανενα ματσακι με τη φοβερη σου ομαδα κανονισε το....εγω με την ομαδα μου μεσα ειμαστε για bf4 .....BF1 ουτε που ακουμπαμε πια μεχρι το επομενο 

Θα σου απαντησω με οτι ειπε ο ζαιτσεφ απο πανω γιατι μαλλον δεν διαβασες τι σου εγραψε το παιδι ωραια και ομορφα.

"Μια χαρά είναι τα τανκ και σε μερικούς χάρτες, μπορούν να μονοπωλήσουν το παιχνίδι. Στη Beta ήταν OP το μικρούλι, αλλά ευτυχώς το έφτιαξαν. Και χαίρομαι που θέλει συνεργασία για να δουλέψουν σωστά και δε μπορεί ένας να κάνει παρέλαση"

Δεν ειπε τιποτα ισα ισα τονισε οτι μια χαρα ειναι τα οχηματα και οντως ουτε χρειαζεται περισσοτερα να συμπληρωσω εγω ειναι καλη η αναλογια γιατι αν ειναι να εχουμε 10 τανκ η καθε ομαδα τοτε να παμε να παιξουμε world of tanks. ακου εκει 50-50 δηλαδη απο τα 32 ατομα τα 16 να εχουν οχηματα και βαλε σε αυτα οτι μερικα οχηματα χωρανε 3-4 ατομα δηλαδη κανενας Infantry...Ωραια αναλογιες εχεις στο μυαλο σου...

Οσο για ματσακι χαλαρωσε δεν εισαι και κανενας παπαλαμπρος...Απο οσο βλεπω μονο με οχηματα εχεις kill.Αναρωτιεμαι αν μπορεις να παρεις Kill με οπλο...

Δε θα μπω στον κόπο να απαντήσω στις προσβολές σου και μη βάζεις στοιχήματα για τα στατιστικά μου, γιατί θα χάσεις και είναι κρίμα, έχετε κρίση.

 

Όσον αφορά στο 4, είναι κοινώς αποδεκτό ότι ήταν το χειρότερο BF, και το να πας εκεί να παίξεις, χάρη μας κάνεις.

απαντησα εγω για σενα αλλα οκ εμενα το 4 μου αρεσε παροτι ειχε κ αυτο τα ελαττωματα του παρολα αυτα εγω το ελιωσα.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια συγνωμη κιολας αλλα απο πιο COD πλανητη ηρθατε? To bf1 ειναι το χειροτερο της σειρας μακραν (με εξαιρεση το hardline)

 

1. μονο 2 τανκ σε ενα χαρτη,ειμαστε σοβαροι? Που σε συγκριση με το bf4 σου εδινε 4τανκσ 2lav 1AA ελικοπτερα κτλ κτλ?

το domination και TDM υπαρχουν για αυτο το λογο

2,Οι παιχτες κινουνται γρηγορα σα το γελοιο battlefront καμια σχεση με τα προηγουμενα BF

3.τα τανκς ειναι τοσο δυσχρηστα που σε πιανουν τα νευρα σου

4,Μπορεις να φτιαξεις το τανκ απο μεσα....οτι πιο γελοιο εχω δει στη σειρα

5,spawns στη μεση του πουθενα

6 διαλυσανε το hardcore....δε μπορεις να δεις καν ποιοι ειναι οι συμπαιχτες σου μεσα απο το τανκ

7 Σε artillery shots η καμερα παει στον αερα μαζι με τις οβιδες....αλλη γελοιοτητα αυτη

8,zeppelin κτλ που βοηθανε αυτους που πανε να χασουν....ασχολιαστο

9,νεο destruction αλλα με μηδενικο ενδιαφερον εφοσον οι πιστες ειναι αδειες και flat

10. Τα classes εγιναν αχταρμα....θες να παρεις ενα αλογο η ενα οχημα και δε μπορεις να μπεις με τη κλαση που θελεις

 

εχει ακομα πολλα που δε τα θυμαμαι αλλα σας παρακαλω οι COD φανς ας αφησουν ησυχη τη σειρα...ενα παιχνιδι επαιζα και το καταστρεψανε

 

φυσικα καποιος που φευγει απο titanfall+call of duty+medal of honor κτλ θα βρει οτι ειναι παιχνιδαρα το bf1

δεν ειναι ομως αυτο το θεμα..

 

Τα μονα θετικα που βρηκα ειναι ο ηχος οι υφες των γραφικων και οτι σου δινει το flag capture για λιγα δευτερολεπτα ενω εχεις πεσει στη μαχη για τη σημαια

1) Παρακάτω σε χαλάει που έγινε λίγο λιγότερο ρεαλιστικό, εδώ σε χαλάει που μείωσαν τα τανκς (πρώτος παγκόσμιος υποτίθεται οτι είναι οχι WoT), το lav μπορείς να το προσομοιάσεις παίρνοντας μια μεταλίκι μπανιέρα και βάζοντας την πάνω απ το κεφάλι σου ενω έχεις και κάποιον συμπαίκτη να βοηθάει στο κουβάλημα. (εξυπνάδα για το ελικόπτερο λέω να μην πω) 

3) Λίγο ποιο ρεαλιστικό απ το bf4, όπως είπα και πριν WW1 

4) To repair system για τα οχήματα είναι γενικά τραβηγμένη ιδέα (οι τρύπες που αναφέρεις σε άλλο comment δεν μπαλώνονται γενικά)

6) Υποτίθεται ότι το hardcore δεν σου δίνει τις ανέσεις του hud κτλ, οπότε ξεχώριζε τους απ τις στολές

8) Σκοπός όλον αυτών είναι να κάνουν το παιχνίδι λίγο ποιο chalenging, προσπάθεια ώστε να μην πηγαίνει τελείως μονότερμα για το winning side (aka blue shell effect). ps υπήρξαν zeppelin στον ww1

9) ww1

10) ισα ισα που το να μην μπαίνεις με όποιο class να ναι σε όποιο όχημα να είναι ακούγεται σαν να κάνει τα πράγματα ποιο ξεκάθαρα

 

Από εκεί και πέρα αν μπορείς να ταυτίσεις τις απαντήσεις μου με κάποιον που παίζει cod/tf/moh πάω πάσο, cod έχω να παίξω απο το mw3, medal of honor πρέπει να έχω να παίξω απ το πρώτο xbox

 

Με όλα αυτά που λες μοιάζει σαν να σου φταίει οτι σου πείραξαν το playstyle χωρίς να σημαίνει κατι για το ίδιο το game (θετικό ή αρνητικό )

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα αυτο με τα class μεγαλη μαγκια γιατι τωρα φαντασου να παιζεις αεροπλανακι και να μην βρισκεις γιατι καποιος εξυπνος scout το σπαμαρει-παιρνει.Οποτε να παιρνει το αεροπλανακι και να το ριχνει στο γκρεμο για να παει να καμπερωθει πανω στον ολυμπο.Πραγματικα αν δεν το ειχαν κανει ετσι δεν θα εβρισκες αεροπλανακι να παιξεις ειδικα τωρα στο 1 που ο scout ειναι καλυτερο class απο οτι στο 4.

Ειδικα Operations ποσες φορες εκανα spawn σε δικο μας βομβαρδιστικο με class scout και μολις βρηκα ευκαιρια και πεταγε πισω απο τους εχθρους επεφτα με αλεξιπτωτο και αμα τυχει και δεν σε παρουν χαμπαρι οτι εισαι πισω τους κανεις πολλα κιλλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα εγω το προφιλ σου καλα σε ειπε vehicle whore και μαλλον για αυτο κλαις για τα οχηματα προσωπικα σε πολλα που λεει ο ζαιτσεφ συμφωνω

Οταν επαιζες οχηματα στο 4 τα 9000+ κιλλς με slam στανταρ τα εβαζες πανω στο οχημα η απλα τα πεταγες τυχαια σε καποια σημαια και ετρωγες της γουρουνες κτλ που ψοφανε πιο ευκολα εξου και τα πολλα κιλλ με ναρκες.

slams πανω στο οχημα δε γινεται στο hardcore....μονο στο νορμαλ το οποιο δε το παιζω ποτε....εχεις δει πολλους vehicle whores  οπως λες με πανω απο 35000kills με οπλα και πανω απο 15000kills me gatgets?οσο για το vehicle whore που αναφερετε συνεχεια lol τοτσο πολυ τα φοβαστε? ...εσεις οπως λετε παιζετε μονο για fun ....εγω παιζω battlefield οχι μονο για διασκεδαση αλλα διοτι μαρεσει να ειμαι καλυτερος και θελω το παιχνιδι να μη αλλοιωθει στη παροδο του χρονου...αυτα...εγω μιλαω  με ανοιχτα χαρτια και σας εδειξα ποιος ειμαι....ολοι οι αλλοι απλα λογια..

 

επισης για το οτι καποιος παιρνει αεροπλανα απλα για να καμπερωθει σημαινει οτι απλα ειναι κακος παιχτης...εαν αφησει το αεροπλανο για να καμπερωθει παει να πει οτι το αεροπλανο θα ξαναβγει!Εγω που χρειαζομαι το αεροπλανο για να παρω σημαια τι να κανω με ενα αχρηστο class?  το χειροτερο ειναι να παρει οχημα και να καμπερωθει στη βαση που ειναι πιο κακο για μενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που χρειαζομαι το αεροπλανο για να παρω σημαια τι να κανω με ενα αχρηστο class?

Αυτό ακριβώς προσπαθούν να σου πουν οι άλλοι.ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΣΤΟ BATTLEFIELD ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΗΜΑΙΕΣ !!!!!!!Είναι για support σε πεζικό και άρματα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

slams πανω στο οχημα δε γινεται στο hardcore....μονο στο νορμαλ το οποιο δε το παιζω ποτε....εχεις δει πολλους vehicle whores  οπως λες με πανω απο 35000kills με οπλα και πανω απο 15000kills me gatgets?οσο για το vehicle whore που αναφερετε συνεχεια lol τοτσο πολυ τα φοβαστε? ...εσεις οπως λετε παιζετε μονο για fun ....εγω παιζω battlefield οχι μονο για διασκεδαση αλλα διοτι μαρεσει να ειμαι καλυτερος και θελω το παιχνιδι να μη αλλοιωθει στη παροδο του χρονου...αυτα...εγω μιλαω  με ανοιχτα χαρτια και σας εδειξα ποιος ειμαι....ολοι οι αλλοι απλα λογια..

 

επισης για το οτι καποιος παιρνει αεροπλανα απλα για να καμπερωθει σημαινει οτι απλα ειναι κακος παιχτης...εαν αφησει το αεροπλανο για να καμπερωθει παει να πει οτι το αεροπλανο θα ξαναβγει!Εγω που χρειαζομαι το αεροπλανο για να παρω σημαια τι να κανω με ενα αχρηστο class?  το χειροτερο ειναι να παρει οχημα και να καμπερωθει στη βαση που ειναι πιο κακο για μενα...

Να στο δωσω οτι παιζεις μονο HC οποτε οκ για τις ναρκες και να στο δωσω οτι εχεις 35κ με οπλα επι το πληστον ομως 3-4 παιζεις απο αυτα.Και ειναι γεγονος οτι εισαι vehicle whore γιατι παιζεις και εχεις τα περισσοτερα kills με οχηματα...Εμενα πες με infratry whore αν θες.τα εχω παιξει τα οχηματα αλλα την ευχαριστηση που ενιωθα στο 4 και ακομη κ στο 1 οταν ανατιναζω οχηματα δεν την ενιωσα ποτε με τα οχηματα.Νιωθω οτι δεν θελει πολυ skill για να κανεις kill σε σχεση με τα inf.

Οσο για τα χαρτια μου απο κατω στην υπογραφη μου εχω το battlelog αλλα μην μπεις γιατι θα κλαψεις αν πας να συγκριθεις μαζι μου

Σου ριχνω στο k/d 1.81 εναντι 1.7 και υποτιθεται παιζεις οχηματα και πρεπει να εχεις περισσοτερα kill αλλα οχι εισαι 2410 ωρες και εχεις 114.000 kills χοντρικα πες και εγω εχω 2670 ωρες και εχω 220.000 χοντρικα Kills. Και ολα αυτα που πρωτη φορα επαιζα bf δεν ειχα ξαναπαιξει στην ζωη μου τη συγκεκριμενη σειρα και οταν ξεκινησα ειχα 0.15 k/d. Μην λες περι χαρτιων γιατι εκτιθεσαι και μην το παιζεις ιστορια για ενα παιχνιδι.

Btw εγω εχω παιξει με ολα τα οπλα και εχω κανει τουλαχιστον 500 Kill στο καθενα και επαιξα λιγο οχημα αλλα ποτε δεν με κερδισαν επαιζα που κ που για να σπαει η μονοτονια παρολα αυτα με τετοιο σκορ στον engineer περιμενα να εχεις πολυ περισσοτερα repair απο μενα εχεις 9000 εχω 3000 αλλα εκει που επαθα πλακα ειναι στα revives εχεις 321 εχω κοντα 40000 παιζει να μην ξερεις καν πως φορτιζουν τα defri...

Μας μιλας για την σειρα και δεν παιζεις καν ομαδικα και ποσο μαλλον που αχρηστευεις οχημα αερος μονο κ μονο για να πιασεις μια σημαια που αν βρεθει να κανει spawn καποιος για defend και σε φαει και θα εχεις χαλασει αδικα ενα οχημα και τικετ τσαμπα.Αλλα το βασικο ενα λιγοτερο οχημα αερος που σε αντιθετη περιπτωση στα σωστα χερια θα βοηθαγε.

Τεσπα δεν στα λεω με κακια απλα σου σημειωνω οτι καποια πραγματα που λες ειναι λαθος..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να στο δωσω οτι παιζεις μονο HC οποτε οκ για τις ναρκες και να στο δωσω οτι εχεις 35κ με οπλα επι το πληστον ομως 3-4 παιζεις απο αυτα.Και ειναι γεγονος οτι εισαι vehicle whore γιατι παιζεις και εχεις τα περισσοτερα kills με οχηματα...Εμενα πες με infratry whore αν θες.τα εχω παιξει τα οχηματα αλλα την ευχαριστηση που ενιωθα στο 4 και ακομη κ στο 1 οταν ανατιναζω οχηματα δεν την ενιωσα ποτε με τα οχηματα.Νιωθω οτι δεν θελει πολυ skill για να κανεις kill σε σχεση με τα inf.

Οσο για τα χαρτια μου απο κατω στην υπογραφη μου εχω το battlelog αλλα μην μπεις γιατι θα κλαψεις αν πας να συγκριθεις μαζι μου

Σου ριχνω στο k/d 1.81 εναντι 1.7 και υποτιθεται παιζεις οχηματα και πρεπει να εχεις περισσοτερα kill αλλα οχι εισαι 2410 ωρες και εχεις 114.000 kills χοντρικα πες και εγω εχω 2670 ωρες και εχω 220.000 χοντρικα Kills. Και ολα αυτα που πρωτη φορα επαιζα bf δεν ειχα ξαναπαιξει στην ζωη μου τη συγκεκριμενη σειρα και οταν ξεκινησα ειχα 0.15 k/d. Μην λες περι χαρτιων γιατι εκτιθεσαι και μην το παιζεις ιστορια για ενα παιχνιδι.

Btw εγω εχω παιξει με ολα τα οπλα και εχω κανει τουλαχιστον 500 Kill στο καθενα και επαιξα λιγο οχημα αλλα ποτε δεν με κερδισαν επαιζα που κ που για να σπαει η μονοτονια παρολα αυτα με τετοιο σκορ στον engineer περιμενα να εχεις πολυ περισσοτερα repair απο μενα εχεις 9000 εχω 3000 αλλα εκει που επαθα πλακα ειναι στα revives εχεις 321 εχω κοντα 40000 παιζει να μην ξερεις καν πως φορτιζουν τα defri...

Μας μιλας για την σειρα και δεν παιζεις καν ομαδικα και ποσο μαλλον που αχρηστευεις οχημα αερος μονο κ μονο για να πιασεις μια σημαια που αν βρεθει να κανει spawn καποιος για defend και σε φαει και θα εχεις χαλασει αδικα ενα οχημα και τικετ τσαμπα.Αλλα το βασικο ενα λιγοτερο οχημα αερος που σε αντιθετη περιπτωση στα σωστα χερια θα βοηθαγε.

Τεσπα δεν στα λεω με κακια απλα σου σημειωνω οτι καποια πραγματα που λες ειναι λαθος..

 

looool ειδα το ιστορικο σου σε maps και το καλυτερο σου οχημα....ok τελος η συζητηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

looool ειδα το ιστορικο σου σε maps και το καλυτερο σου οχημα....ok τελος η συζητηση...

Και επειδη ειδες οτι επαιξα locker τα τελευταια map τι παει να πει οτι δεν ξερω να πυροβολαω στα αλλα map...Τοσο σου κοβει?Ετυχε η παρεα να θελει locker εκεινον τον καιρο σιγα μην παω να παιζω μονος μου για να το παιζω ιστορια σε ατομα σαν εσενα.Οσο για τα οχηματα ποτε δεν ειπα οτι ειμαι προ εκει ισα ισα ειπα το αντιθετο οτι δεν εκατσα να ασχοληθω γιατι ποτε δεν με κερδισαν τα θεωρησα πολυ ευκολα να παρεις κιλλς.Τεσπα χαλαρωσε οπως σου ειπα γιατι δεν εισαι κατι ιδιαιτερο ακομη και εγω που ειμαι νουμπας με οχηματα σε εχω ανετα και ειμαι σιγουρος για αυτο γιατι στο ξαναλεω για να σε θεωρησω καλο με οχημα θα επρεπε να εχεις τουλαχιστον 2.5 kd Πραγμα που δεν εχεις και ποσο μαλλον με τοσες ωρες παιχνιδιου και προιστοριας στο bf συμφωνα με τα λεγομενα σου παντα.Εγω τουλαχιστον εχω και δικαιολογια οτι δεν ειχα ξαναπαιξει bf ποτε στην ζωη μου εσυ ποια δικαιολογια εχεις που εχεις τις ιδιες ωρες κοντα με μενα και τα μισα kills απο μενα 100.000 + kills σου ριχνω με infantry!! και εχω μονο 250 ωρες παραπανω.Τωρα κολαει το τελος συζητησης...Ντροπη που θελεις να μας παρουσιαστεις κ σαν πιλοτος στα οχηματα μην το πεις αυτο παραπερα θα γελανε και οι πετρες.

ps. Αυτος ειναι πιλοτος αγορι μου παρε να μαθαινεις http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/PapLabros/stats/384405399/pc/

Τεσπα το σταματαω εδω προσωπικα γιατι ξεφυγα τελειως απο το θεμα κ ζητω δημοσιως συγνωμη.Τελος χαρη θα μας κανεις αν δεν παιξεις το 1 γιατι θα ειμαστε μειον ενας λιγοτερος που παιρνει αεροπλανα και τα πεταει σε τοιχους και δαπεδα μονο κ μονο για να παρει μια σημαια διπλα στην βαση του εχθρου ειδικα τωρα που στο 1 τα αεροπλανα κανουν πολυ δουλεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

από τα λιγα αγγλικά που ξέρω θα μειώσουν τα gas grenades? ή αναφέρει κάτι άλλο και εγώ δεν το κατάλαβα.

 

αν πειράξουν τα gas θα ξηλώσω το παιχνίδι. και έχω μόνο 1.116kills. my precious gas :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(...)εγω παιζω battlefield οχι μονο για διασκεδαση αλλα διοτι μαρεσει να ειμαι καλυτερος(...)

Σ' αρέσει να είσαι ο Καλύτερος;

Να ψάξουμε πόσοι άλλοι έχουν τα kills σου;

χαχαχαχα φιλαράκι, πληροφοριακά σου λέω οτι οι έλληνες της Ελλάδας δεν είμαστε οι καλύτεροι. Απο τους μεγαλύτερους lagαδόρους του διεθνούς gaming είμαστε και σπέρνουμε στα παιχνίδια :rolleyes:

 

Κατα τ' άλλα μόνο τα στραβάδια μισούν το bf1 γιατί όταν το δοκίμασαν χωρίς τις τηλεκατευθυνόμενες ευκολίες(βλ tow, javelin, range finders κλπ) τους βίασαν, οι γνώστες bfάκηδες το αγαπήσαμε(παρά τα κατασκευαστικά προβλήματά του). :-)

 

Για τα επιχειρήματά σου, με κάλυψαν πλήρως τα άλλα παιδιά που σ' το ανέλυσαν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ***supression να βγάλουν/αλλάξουν, που σημαδεύεις κεφάλι και πάει στο γάμο του Καραγκιόζη και δε με πειράζει τίποτα άλλο.

Ναι γιατι τα οπλα του πρωτο παγκοσμιου πολεμου χαρακτηριζοταν απο την μεγαλη ευστοχια τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το supression υποκαθιστά το στρές που δημιουργείται απο τις στοχευμένες βολές και θα 'ναι έγκλημα για 'μένα αν αφαιρεθεί...

 

Παράλληλα δίνεται η δυνατότητα να το εκμεταλλευτούμε ως squad για την προώθησή μας(βλ πυρ και κίνηση).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...