Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^ κανενας τροπος για να δωσω το game την στιγμη που το εχω ενεργοποιησει στο acc υπαρχει; χωρις να δωσω το account μου ομως..

 

εδωσα 40 ευρω να το αγορασω και ζητημα αν εχω παιξει 20 ωρες...δεν με τραβηξε δυστηχως

nope

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το παιχνίδι στα 36 ευρώ που έχει το origin για το σύστημα της υπογραφής μου. Θα μπορώ να παίζω άνετα;

 

Με την 660, με το ζόρι Low, κι αν.

 

Σε 1080p είσαι, υποθέτω.

 

Το σύστημά σου, γενικά, είναι πολύ ωραία στημένο, ισορροπημένο.

 

Θέλεις πια, όμως, GPU αφού ασχολείσαι με gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το παιχνίδι στα 36 ευρώ που έχει το origin για το σύστημα της υπογραφής μου. Θα μπορώ να παίζω άνετα;

 

Σίγουρα, για να απολαύσεις όλα όσα έχει να σου δώσει το παιχνίδι οπτικά (high/ultra) και να παίζεις με καλό framerate (~60) θα χρειαστείς κάτι πιο σύγχρονο (πχ μια 1050ti στα ~180 ευρώ).

 

Όμως επειδή το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι αρκετά optimized (παρόλα τα bugs του, αυτό είναι άλλη υπόθεση) με μια 660ti θα παίζεις αξιoπρεπέστατα σε medium settings (40-60 frames). Με όλα low θα χάσεις σε οπτικό αλλά θα παίζει μια χαρά (>60 frames).

 

EDIT: Είδα ακολούθησες τη συμβουλή του Πέτρος και έβαλες αγγελία, οπότε μεγεια η καινούρια κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια παιζει καμια  κοινοτητα ελληνικη οπως στο Arma 3 να παιξουμε οργανωμενα, μπαινω μεσα και ειμαστε οτι ναναι η ομαδα. .  Παντως το παιγνιο τα σπαει, σε βαζει μεσα στο κλιμα του πολέμου. Με το συστημα της υπογραφης μου ουδεποτε αντιμετωπισα τα προβληματα που προαναφερθηκαν κατα καιρους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To campaign ειναι πολύ ωραίο και το multiplayer δεν είναι άσχημο αλλα αν δεν έχεις ομάδα η φίλους το βαριέσαι γρήγορα

Αν το βαριεσαι πηγαινε στο cod δε σε κραταει κανεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το βαριεσαι πηγαινε στο cod δε σε κραταει κανεις.

Κοίτα έχει ένα δίκιο εδώ που τα λέμε. Μπαίνεις σε παιχνίδι, σε μια άκυρη ομάδα που ο κάθε ένας κάνει το δικό του. Κάποιες φορές προσπαθείς εσύ κάτι (π.χ κάποιο capture) και οι άλλοι σε γράφουν. Αν όμως ξέρεις τους συμπαίκτες σου είναι διαφορετικά. Κάνεις και χαβαλέ, περνάει διαφορετικά η ώρα.. και δεν βαριέσαι.

 

Και σου το λέω εγώ που κάθομαι στην άκρη της πίστας. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα έχει ένα δίκιο εδώ που τα λέμε. Μπαίνεις σε παιχνίδι, σε μια άκυρη ομάδα που ο κάθε ένας κάνει το δικό του. Κάποιες φορές προσπαθείς εσύ κάτι (π.χ κάποιο capture) και οι άλλοι σε γράφουν. Αν όμως ξέρεις τους συμπαίκτες σου είναι διαφορετικά. Κάνεις και χαβαλέ, περνάει διαφορετικά η ώρα.. και δεν βαριέσαι.

 

Και σου το λέω εγώ που κάθομαι στην άκρη της πίστας. :P

Μπαινω σε ομαδα μονο για τα spawn αλλα και για να μου δινουν supplies οταν κανουν spawn σε μενα, τιποτε αλλο. Παντα εχω το νου μου που κινουνται οι πιο πολλοι συμπαιχτες μου ειτε μεσω της καταστασης των σημαιων ή μεσω του mini map.

 

Τι χαβαλε να κανεις στο bf? Πωωωω τον εφαγα το πουστη απο το ενα χλμ ή που ειναι ο καριολης που με σκοτωσε για να παω εκει κι ας ειναι αλλοι 30 εχθροι;

 

Τι παραπανω να προσφερει μια ομαδα περαν των εξτρα xp που σου δινει αν κανεις πραγματα μαζι σε καποιο οχημα ή στα spot/heal/supply;

 

Υγ. Πως μπορει καποιος να βαρεθει το bf; δε μιλαμε για παπαριες τυπου hardline αλλα τα κλασσικα bf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παραπανω να προσφερει μια ομαδα περαν των εξτρα xp που σου δινει αν κανεις πραγματα μαζι σε καποιο οχημα ή στα spot/heal/supply;

Έχεις παίξει ποτέ με ομάδα, που να μιλάει στο TS και να συνεργάζεται σωστά μέσα στο παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...