Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικα θα βγαλω καρκινο με αυτο το παιχνιδι ειλικρινα δεν παιζει κατι αλλο...Μπορει να μου εξηγησει καποιος πως στο διαολο δουλευει το spot σε αυτο το παιχνιδι γιατι οταν παω να σποταρω καποιον κανει μια ωρα πρεπει να σπασω το Q για να πιασει και ολως τυχαιως εγω να γινομαι spot για πλακα...Μου διαφευγει κατι??

Οσο για το balance μην το ξαναπω ειναι τελειως για τον π$%τσο 10 παιχνιδια με νουμπαδες και να τρεχω σαν τον βεγγο να κρατησω σημαιες και να γραφω deaths γιατι η μιση ομαδα αποφασισε να παιξει scout σε κατι βουνα και η αλλη μιση να προσπαθει να παρει σημαια που ολοι οι εχθροι ειναι εκει με τανκς και δεν συμμαζευεται το iq ραδικιου σε ολο το μεγαλειο και ολοι να εχουν γραψει τουλαχιστον 20 deaths και ζητημα αν εχουν παρει 5 kills.Και μεσα σε ολο αυτα να εχεις και τα αεροπλανα απο πανω να σε εχουν παρει στα 4 γιατι οπως ειναι λογικο δεν εχουμε ουτε εναν στην ομαδα να τα ριξει.Το αποτελεσμα παταω quit και δοκιμαζω αλλου την τυχη μου σε αλλον σερβερ με πιο balanced ομαδες..Περιττο να πω οτι εκανα quit αλλες 5 φορες σιγουρα μεχρι να πεσω με ομαδες που ειναι balanced...

Τα τανκ απο την αλλη για να πεσουν θελουν ομαδικη δουλεια και αμα η αντιπαλη ομαδα την εχει δει ο μαμαω ταω sniper θεριζεις κοσμο αν και ασχετος με τα τανκ γιατι μου αρεσει να παιζω ποδαρατος μπηκα ετσι για την εμπειρια και ειχα γραψει ενα 19-0 μεχρι να αποφασισει η αντιπαλη ομαδα να ασχοληθει μαζι μου αφου τους ειχαμε παρει ολες τις σημαιες μετα με βαραγανε ακομη και οι snipers με k-bullets...

Πραγματικα το balance του παιχνιδιου ειναι για τα κλαματα απο οσο εχω δει ως τωρα...

 

Οπότε κι εσύ ζεις την αυθεντική BF εμπειρία, έτσι όπως το έχει καταντήσει η ΕΑ και το "απολαμβάνουν" οι παίχτες και "παίχτες"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα το hit registration αλλο κλαμα εκει με τα pings που παιζουμε....ασχετο τα αεροπλανα που κανουν τελεπορτ ειναι καποιο θεμα με τους σερβερ και λενε οτι θα το φτιαξουν.

Οκ καταλαβα οχι σπαμ με λιγα λογια αλλα σωστο σποτ...το θεμα με τα σποτ ειναι οτι οκ καποιον τον βλεπω αλλα οταν το 99% των παιχτων παιζει με gas grenades και φωτιες κτλ και δεν βλεπεις ουτε τον χριστο φανταρο το σποτ βοηθαει σε αυτον τον τομεα αν εχεις δει καποιον 2 δευτερα νωριτερα μπας και τον φας μεσα στον κακο χαμο.

Ποσους εχω χτυπησει με ασφαιρα ουτε που θυμαμαι τον αριθμο..

Μια απορια για να ανεβει γρηγορα το καθε class μετρανε οι ποντοι υποθετω γενικοτερα σκοτωνοντας πιανοντας σημαιες και γενικα οτιδηποτε σου δινει καλους ποντους σωστα?

Θελω να παω τον scout 10 για να παιξω λιγο το μαρτινι που ειναι op και κανει κ γαματο ηχο οταν βαραει.

 

Ps Προσωπικα μου αρεσει το παιχνιδι πιο πολυ τσαντιζομαι οταν πχ εχω τα αεροπλανα να μας βομβαρδιζουν απο πανω και η ομαδα να μην μπορει να κανει τιποτα.Οποτε υποθετω αν βγει σερβερ που να εχει περιορισμους σε οχηματα ή στα gas grenades Κτλ. (βασικα νομιζω πρεπει να κανουν κατι γιατι πεφτει τρελο σπαμαρισμα σε αυτον τον τομεα)και να ειναι πιο πολυ infantry θα ειναι οτι πρεπει για μενα αλλιως θα πρεπει να μαθω να παιζω και οχηματα να κανω πιο τρελα σκορ γιατι σκετο Infantry το πολυ να κανω κανα 33-8 οπως μου ετυχε μια φορα μαλλον επαιζα με χειροτερους νουμπαδες απο μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα θα βγαλω καρκινο με αυτο το παιχνιδι ειλικρινα δεν παιζει κατι αλλο...Μπορει να μου εξηγησει καποιος πως στο διαολο δουλευει το spot σε αυτο το παιχνιδι γιατι οταν παω να σποταρω καποιον κανει μια ωρα πρεπει να σπασω το Q για να πιασει και ολως τυχαιως εγω να γινομαι spot για πλακα...Μου διαφευγει κατι??

Στο σποτ παιζει ρολο η αποσταση, πιθανα εμποδια μπροστα απο τον αντιπαλο και φυσικα οσο σπαμαρεις το q σου ριχνει delay. Θελει καλη στοχευση με αλλα λογια. Γιατι το εμποδιο παιζει ρολο αφου τον βλεπεις οπως και να χει, μονο η dice ξερει.

Το spot είναι προβληματικό. Δεν έχει σχέση ούτε η απόσταση, ούτε τίποτα. Όποτε θέλει πιάνει κι όποτε δε θέλει, μπορεί να το πατήσεις 80 φορές και δε θα λειτουργήσει.

Πολλές φορές, επειδή αναφέρθηκαν εμπόδια και άλλα, πατάω Q για κάποιον που είναι ακριβώς στο στόχαστρό μου και κάνει άλλον spot (ακούς να το λέει) που δε βλέπω καν που βρίσκεται...

Τι να λέμε τώρα...;

Προσπαθείς όσο μπορείς κι αν πιάσει, έπιασε. 

 

Οσο για το balance μην το ξαναπω ειναι τελειως για τον π$%τσο 10 παιχνιδια με νουμπαδες και να τρεχω σαν τον βεγγο να κρατησω σημαιες και να γραφω deaths γιατι η μιση ομαδα αποφασισε να παιξει scout σε κατι βουνα και η αλλη μιση να προσπαθει να παρει σημαια που ολοι οι εχθροι ειναι εκει με τανκς και δεν συμμαζευεται το iq ραδικιου σε ολο το μεγαλειο και ολοι να εχουν γραψει τουλαχιστον 20 deaths και ζητημα αν εχουν παρει 5 kills.Και μεσα σε ολο αυτα να εχεις και τα αεροπλανα απο πανω να σε εχουν παρει στα 4 γιατι οπως ειναι λογικο δεν εχουμε ουτε εναν στην ομαδα να τα ριξει.Το αποτελεσμα παταω quit και δοκιμαζω αλλου την τυχη μου σε αλλον σερβερ με πιο balanced ομαδες..Περιττο να πω οτι εκανα quit αλλες 5 φορες σιγουρα μεχρι να πεσω με ομαδες που ειναι balanced...

Καλώς ή κακώς είναι ομαδικό παιχνίδι. Αν δε μιλάς με την ομάδα σου, περιμένεις από τον κάθε τυχάρπαστο να πράξει τα σωστά. Δε. Στην τύχη παίρνεις ammo + meds, επειδή συνήθως τα πετάνε για πάρτυ τους, ή μερικοί για να κάνουν πόντους.

Ελάχιστοι παίκτες θα δουν ότι ζητάς ammo/meds για να σου δώσουν. Εδώ δεν κοιτάνε το minimap για τους αντιπάλους!

 

Το χειροτερο ολων ειναι το hit register παντως αλλα και τα hit boxes. Ερπην εγω, ερπην ο αλλος φατσα καρτα με ιδιο αζιμουθιο σνιπερς και οι δυο του ριχνω enemy hit 80 (torso δηλαδη), μου ριχνει κεφαλι. Ειναι να αναρωτιεσαι, ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΗ DICE να μην την εφαγε στο κεφαλι με ιδιο αζιμουθιο;;

Σκέφτηκες ότι τον πέτυχες στην πλάτη (αφού η σφαίρα κάνει καμπύλη τροχιά), ή στους ώμους, ή στα χέρια που κρατάει το όπλο;

Το 80% είναι λογικό. Όταν του ρίχνεις και παίρνεις 95% ; 99% ; Που τον έχεις πετύχει δηλαδή; Στο σαγόνι...;

 

Το hit register ειναι καθαρα net code, οταν ο αλλος παιζει με 11 και εμεις με 66-86 ping λογικο ειναι αλλα στο bf4 δεν υπαρχει αυτο πια. Υπομονη και θα το φτιαξουν και εδω.

Δεν είναι μόνο το netcode στη μέση και το ping, δεν έχει να κάνει με το netcode. Σε κάποιες περιπτώσεις το μικρό ping υπερτερεί, σε κάποιες το μεγάλο.

Δες αυτό για να καταλάβεις πότε έχει πλεονέκτημα ο καθένας:

 

Προσωπικα μου αρεσει το παιχνιδι πιο πολυ τσαντιζομαι οταν πχ εχω τα αεροπλανα να μας βομβαρδιζουν απο πανω και η ομαδα να μην μπορει να κανει τιποτα.Οποτε υποθετω αν βγει σερβερ που να εχει περιορισμους σε οχηματα ή στα gas grenades Κτλ. (βασικα νομιζω πρεπει να κανουν κατι γιατι πεφτει τρελο σπαμαρισμα σε αυτον τον τομεα)και να ειναι πιο πολυ infantry θα ειναι οτι πρεπει για μενα αλλιως θα πρεπει να μαθω να παιζω και οχηματα να κανω πιο τρελα σκορ γιατι σκετο Infantry το πολυ να κανω κανα 33-8 οπως μου ετυχε μια φορα μαλλον επαιζα με χειροτερους νουμπαδες απο μενα.

Στα προηγούμενα υπήρχαν αντιαεροπορικά, υπήρχαν ελικότερα, μέχρι και με RPG μπορούσες να τους πετύχεις. Παρόλα αυτά, όταν έμπαινε καλός πιλότος, μπορούσε να κάνει 40-50-80:0.

Σκέψου εδώ, που έχει μόνο 2-3 αντιαεροπορικά κι αυτά σταθερά μέσα στην πίστα, όπου είσαι sitting duck για τους snipers και όχι μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα θες να ξεφορτωθείς τα αεροπλάνα πάρε artillery truck με aa και θα με θυμηθείς.Αν δεν υπαρχει aa να σε εμποδίζει μπορεις να διαλύσεις τα πάντα το attack plane.Ολα με ομαδικότητα αντιμετωπίζονται αλλα δυστυχως γινεται του κουτρουλη ο γάμος.Πολλες φορες απορώ που βλεπω αντίπαλο μέσα στους δικούς μου και δεν τον εχει πάρει κανενας χαμπάρι.Σημερα έφτασα και τον pilot στο 10 αλλα δεν νομίζω να κάτσω να φτάσω και τους medic,assault.Εχει ενα κενό στα όπλα απο το 3-4 και μετα δεν εχει κατι ενδιαφέρον να ξεκλειδωσεις μεχρι να παει δέκα.Θελω να δω αν θα βάλουν κανα χάρτη close quarters μονο για infantry.Απο ολη τη σειρά πρέπει να ειναι το παιχνίδι με τα λιγότερα σποτ και revives που εχω δει.Εχει ομως δημιουργήσει μια ξεχωριστή ομάδα τους παικτες το κρατάμε μανιατικο.Θα περπατήσουν όλο το χάρτη και ας σκοτωθούν αμέτρητες φορες μεχρι να βρουν το άτομο που τους σκότωσε.Μετα απο αυτη την ικανοποίηση θα σου γράψουν στο τσατ @@@@@@@@@@ fck cheater!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@zaytsev στο σποτ παιζει ρολο η αποσταση, αναφερω πως λειτουργει το σποτ, οτι εχει προβλημα ειναι ξεκαθαρο.

 

Το hit register ειναι θεμα net code.-

Οποιος παιζει καιρο bf4 καταλαβαινει τι λεω. Ποσα corner kills εχεις φαει; Εγω στις 14 ωρες τουλαχιστον 10-15. Τι να λεμε τωρα...

 

Ειχαμε ιδιο αζιμουθιο, δε γινεται να τον πετυχω στη πλατη! Δλδ αυτος με πετυχε στα κεφαλι και εγω στα χερια ή στους ωμους; Αυτο ακριβως λεω, το hit box ειναι περιεργο, δλδ στα 100μ οπου αν δεν τον εχεις νταν μεσα στο στοχαστρο δεν τον πετυχαινεις καν, εγω τον πετυχα στους ωμους, ναι, οκ. Ποσες φορες ειπες, αφου τον πετυχα ρε πουστη μου (stationary ο αλλος);;

 

 

Οταν κανει enemy hit 90-99 τον εχεις πετυχει torso αλλα παιζει ρολο το rifle που εχεις, ολα κανουν ενα peak 100% στο damage αναλογα την αποσταση υου στοχου, εγω πχ με την 1903 μετα τα 75μ πιανει φουλ damage μεχρι τα 125μ, μετα πεφτει στο 75%. (Τυχαια νουμερα δε τα θυμαμαι απεξω).

 

Πρεπει να μειωσουν το wait timer. Ας ανεβασουν το τελικο σκορ και να τον χαμηλωσουν. Η πανμεγιστη μαλακια να χρειαζεται 10 δευτερολεπτα για spawn.

Επεξ/σία από Predatorkill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα σήμερα να παίξω μετά από περίπου μισό μήνα ( είχα να παιξω από πριν το patch ) και λέω ε θα έφτιαξαν λογικά τίποτα performance issues. 

 

Και πετυχαίνω την "Empires Edge" πίστα domination

 

Φορτώνει....

Κάνουμε spawn ....... 

και .......

 

 

Κάτι ωραία low gpu usage 35-50 και άκυρα fps 60-57-65

Και από ότι βλέπω έχουν κι άλλοι πρόβλημα

 

ΒF Forum:

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/58741/low-fps-on-empires-e%CC%B6d%CC%B6g%CC%B6e%CC%B6-slideshow-since-this-mornings-patch

 

Σε βιντέακι ( όχι δικό μου αλλά ακριβώς το ίδιο κάνει οπότε ρίξτε μια ματιά )

 

 

Ευτυχώς που  δεν έχω αγοράσει το παιχνίδι, και με αυτά που βλέπω ούτε πρόκειται. Λίγο το single θα παίξω που μαρέσει και ΟΤΑΝ φτιαχτεί τα λέμε

 

 

- και μερικά δικά μου screens - < click ->

 

 

post-376588-0-40517000-1481344741_thumb.jpg

 

post-376588-0-31318400-1481344748_thumb.jpg

 

 

kSZ8GJB.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 πραγματα να ρωτησω

 

1) το σποτ πως λειτουργει? πρεπει να εχω καποιον στο στοχαστρο μου και να πατησω συνεχομενα q?

2) το distance στα sniper τι κανει? Μιλαω για το "v" και τα 75,150,300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορα φτανει το q, αμα το πατας συνεχεια κανει delay και δεν σε αφηνει να σποταρεις για λιγο. Αλλες φορες θελει στοχο, αλλες φορες πιανει και πιο διπλα, εχει καποια bugs αυτη τη στιγμη.

 

To distance ειναι το λεγομενο zeroeing, δλδ αναλογα το ποσο μακρια ειναι ο στοχος σε μετρα τοσο πιο κοντα βρισκεται το κεντρο της διοπτρας οταν σημαδευεις.

 

Για να κανεις σωστη χρηση θελει binoculars να δεις ποσα μετρα μακρια ειναι ακριβως ο αλλος, να ρυθμισεις το distance αναλογως και να σημαδεψεις αναλογως. Πολλοι δεν το χρησιμοποιουν καν, με το καιρο θα καταλαβαινεις ποσο μακρια ειναι ο αλλος και πιο θα ειναι το σωστο bullet drop για να τον πετυχεις, δηλαδη να σημαδευεις αρκετα πιο ψηλα απ το στοχο καθως η σφαιρα πεφτει με την αποσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 πραγματα να ρωτησω

 

1) το σποτ πως λειτουργει? πρεπει να εχω καποιον στο στοχαστρο μου και να πατησω συνεχομενα q?

2) το distance στα sniper τι κανει? Μιλαω για το "v" και τα 75,150,300

 

1) Όχι, δεν πρέπει να πατήσεις συνεχόμενα Q, ούτε πολλές φορές, γιατί «μπουκώνει» και μετά θέλει κάποιο χρόνο για να μπορέσεις να ξανακάνεις κάποιον spot (cooldown). Δε χρειάζεται να είναι στο στόχαστρο, σε μια περιοχή γύρω απ'το κέντρο της οθόνης (γύρω απ'το crosshair δηλαδή) αν είναι, θα γίνει spotted.

 

2) Εξήγηση με παράδειγμα:

Έχεις κάποιον να στέκεται στα 150 μέτρα.

Αν η ρύθμιση είναι στα 75, θα πρέπει να σημαδέψεις πάνω απ'το κεφάλι του για να του κάνεις headshot. Αν σημαδέψεις το κεφάλι, θα τον πετύχεις στα πόδια.

 

Αν η ρύθμιση είναι στα 150, εκεί που βλέπεις πάει η σφαίρα. Άρα σημαδεύεις ακριβώς το κεφάλι.

 

Αν η ρύθμιση είναι στα 300, θα πρέπει να σημαδέψεις κάτω απ΄το κεφάλι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 πραγματα να ρωτησω

 

1) το σποτ πως λειτουργει? πρεπει να εχω καποιον στο στοχαστρο μου και να πατησω συνεχομενα q?

2) το distance στα sniper τι κανει? Μιλαω για το "v" και τα 75,150,300

1)την ιδια απορια ειχα και εγω μιας και δεν δουλευει οπως ειχα μαθει στο 4 αλλα οπως ειπαν κ αλλα παιδια δεν δουλευει σωστα.

2)Αν πχ εχεις στοχο στα 300 μετρα το βαζεις εκει και σημαδευεις στο κεντρο της διοπτρας χωρις να χρειαστει να σημαδεψεις πιο ψηλα..Αλλα οπως ειπε και το παιδι απο πανω με την εμπειρια θα μαθεις απλα να σημαδευεις πιο ψηλα ασε που καθε οπλο εχει δικο του bullet drop...

 

Σε θεματα παντως επιδοσεων με το υπαρχων συστημα δεν εχω καποιο θεμα και παιζω στα high 1440p βασικα δεν εχω ασχοληθει-πειραξει καθολου τι καρε βγαζει μιας και εχω οθονη με gsync οποτε δεν καταλαβαινω αν εχω frame drop αν οντως βοηθαει σε αυτην την περιπτωση το gsync. οταν γυρισω σπιτι θα τα δοκιμασω ολα low να δω διαφορες και αν οντως τρεχει το παιχνιδι με πιο smooth κινηση.

 

Κατι αλλο που μου ετυχε χθες οταν επαιζα καποια στιγμη μου εσπασαν τα @@ τα αεροπλανα και το εβαλα σκοπο να φαω ενα απο αυτα εστω και ψοφησω 100 φορες..Το αποτελεσμα εχω παρει assault και προσπαθω να το χτυπησω με το rocket gun..Μετα απο πολλες προσπαθειες καταφερνω και ριχνω 2 καλες βολες σε ενα περασμα απο αυτα τα καταραμενα αεροπλανα  η μια βολη περασε αναμεσα απο τα κενα που εχουν τα φτερα στα αεροπλανα και λεω δεν παιζει μας δουλευει το παιχνιδι...Η δευτερη για καλη μου τυχη που εκανα μισο λεπτο αργοτερα το πετυχα, το αποτελεσμα ειναι 30 damage ουτε καν disabled...Αυτο πρεπει να διορθωθει κανονικα θα πρεπει να το κανουν ή να το ριχνεις με μια βολη με το rocket gun που προσωπικα για μενα θα ητανε γαμω οπως με τα rpg στο 4 μιας και δεν ειναι τοσο ευκολο να το κανεις + οτι πρεπει να εισαι και prone σε αυτο βαλε οτι και το αεροπλανο πρεπει να μην ξερει να πεταει.Οποτε ολα αυτα μαζι αν σου κατσουν θα ηταν καλη φαση να σε ανταμοιβει το παιχνιδι με ιnstant Kill στην τελικη συμβιβαζομαι εστω με το να γινει disabled..

Τι λετε εσεις? Σορρυ για το σεντονι αλλα που να χωρεσουν ολα αυτα που περνανε απο το μυαλο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κατι αλλο που μου ετυχε χθες οταν επαιζα καποια στιγμη μου εσπασαν τα @@ τα αεροπλανα και το εβαλα σκοπο να φαω ενα απο αυτα εστω και ψοφησω 100 φορες..Το αποτελεσμα εχω παρει assault και προσπαθω να το χτυπησω με το rocket gun..Μετα απο πολλες προσπαθειες καταφερνω και ριχνω 2 καλες βολες σε ενα περασμα απο αυτα τα καταραμενα αεροπλανα  η μια βολη περασε αναμεσα απο τα κενα που εχουν τα φτερα στα αεροπλανα και λεω δεν παιζει μας δουλευει το παιχνιδι...Η δευτερη για καλη μου τυχη που εκανα μισο λεπτο αργοτερα το πετυχα, το αποτελεσμα ειναι 30 damage ουτε καν disabled...Αυτο πρεπει να διορθωθει κανονικα θα πρεπει να το κανουν ή να το ριχνεις με μια βολη με το rocket gun που προσωπικα για μενα θα ητανε γαμω οπως με τα rpg στο 4 μιας και δεν ειναι τοσο ευκολο να το κανεις + οτι πρεπει να εισαι και prone σε αυτο βαλε οτι και το αεροπλανο πρεπει να μην ξερει να πεταει.Οποτε ολα αυτα μαζι αν σου κατσουν θα ηταν καλη φαση να σε ανταμοιβει το παιχνιδι με ιnstant Kill στην τελικη συμβιβαζομαι εστω με το να γινει disabled..

Τι λετε εσεις? Σορρυ για το σεντονι αλλα που να χωρεσουν ολα αυτα που περνανε απο το μυαλο μου.

 

http://www.insomnia.gr/topic/608483-battlefield-1-pc/page-139?do=findComment&comment=55268692

 

68 dmg κάνει αν τη φάει «γεμάτα»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστω. Δεν χρειαζομαι benoculars @predatorkill, τα καταφερνω με τις αποστασεις.

 

Απλα μου φαινοταν παραξενο που με πετυχεναν καποιες φορες headshot απο τοσο μακρια, ενω εγω ηθελα 1-2 hit παραπανω για να καταλαβω που πρεπει να στοχευσω. Αν και πλεον, επειδη δεν χω πειραξει την ρυθμιση, εχω γινει αρκετα καλος και αναλογα την αποσταση καταλαβαινω που πρεπει να στοχευσω αλλα θα εξασκηθω το βραδυ με τα καινουργια δεδομενα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok το παιρνω πισω μαλλον δεν την εφαγε γεματα τοτε...ακυρο τοτε οτι ειπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...