Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

150 βρισκω και τις δυο, μεχρι τοσο παει το budget... ποια να επιλεξω; ακουγεται πως ειναι καλυτερη η 280χ, αλλα εχει 3gb αντι για 4gb της 380.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα θα βγαλω καρκινο με αυτο το παιχνιδι ειλικρινα δεν παιζει κατι αλλο...Μπορει να μου εξηγησει καποιος πως στο διαολο δουλευει το spot σε αυτο το παιχνιδι γιατι οταν παω να σποταρω καποιον κανει μια ωρα πρεπει να σπασω το Q για να πιασει και ολως τυχαιως εγω να γινομαι spot για πλακα...Μου διαφευγει κατι??

Οσο για το balance μην το ξαναπω ειναι τελειως για τον π$%τσο 10 παιχνιδια με νουμπαδες και να τρεχω σαν τον βεγγο να κρατησω σημαιες και να γραφω deaths γιατι η μιση ομαδα αποφασισε να παιξει scout σε κατι βουνα και η αλλη μιση να προσπαθει να παρει σημαια που ολοι οι εχθροι ειναι εκει με τανκς και δεν συμμαζευεται το iq ραδικιου σε ολο το μεγαλειο και ολοι να εχουν γραψει τουλαχιστον 20 deaths και ζητημα αν εχουν παρει 5 kills.Και μεσα σε ολο αυτα να εχεις και τα αεροπλανα απο πανω να σε εχουν παρει στα 4 γιατι οπως ειναι λογικο δεν εχουμε ουτε εναν στην ομαδα να τα ριξει.Το αποτελεσμα παταω quit και δοκιμαζω αλλου την τυχη μου σε αλλον σερβερ με πιο balanced ομαδες..Περιττο να πω οτι εκανα quit αλλες 5 φορες σιγουρα μεχρι να πεσω με ομαδες που ειναι balanced...

Τα τανκ απο την αλλη για να πεσουν θελουν ομαδικη δουλεια και αμα η αντιπαλη ομαδα την εχει δει ο μαμαω ταω sniper θεριζεις κοσμο αν και ασχετος με τα τανκ γιατι μου αρεσει να παιζω ποδαρατος μπηκα ετσι για την εμπειρια και ειχα γραψει ενα 19-0 μεχρι να αποφασισει η αντιπαλη ομαδα να ασχοληθει μαζι μου αφου τους ειχαμε παρει ολες τις σημαιες μετα με βαραγανε ακομη και οι snipers με k-bullets...

Πραγματικα το balance του παιχνιδιου ειναι για τα κλαματα απο οσο εχω δει ως τωρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σποτ παιζει ρολο η αποσταση, πιθανα εμποδια μπροστα απο τον αντιπαλο και φυσικα οσο σπαμαρεις το q σου ριχνει delay. Θελει καλη στοχευση με αλλα λογια. Γιατι το εμποδιο παιζει ρολο αφου τον βλεπεις οπως και να χει, μονο η dice ξερει.

 

Δε διαφωνω μαζι σου ομως καθως και εμενα πολλες φορες μου κανει νερα.

 

Το χειροτερο ολων ειναι το hit register παντως αλλα και τα hit boxes. Ερπην εγω, ερπην ο αλλος φατσα καρτα με ιδιο αζιμουθιο σνιπερς και οι δυο του ριχνω enemy hit 80 (torso δηλαδη), μου ριχνει κεφαλι. Ειναι να αναρωτιεσαι, ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΗ DICE να μην την εφαγε στο κεφαλι με ιδιο αζιμουθιο;;

 

Το hit register ειναι καθαρα net code, οταν ο αλλος παιζει με 11 και εμεις με 66-86 ping λογικο ειναι αλλα στο bf4 δεν υπαρχει αυτο πια. Υπομονη και θα το φτιαξουν και εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...