Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το είδα το πρωί, παίζει να έχει δίκιο σε αρκετά. και στην αρχή λέει σιγά η dice μην δώσει σημασία σε εμένα. κάτι τέτοιο κατάλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RS7eHBz.png

 

 

 

το BF3 λοιπον που ειχε αρκετα καλυτερο launch  οταν ηρθε το black friday επεσε στα 28$ τι σας κανει λοιπον να πιστευετε  οτι εν μεσω  black friday 2016 to BF1 δεν θα χασει τουλαχιστον 15 ευρω απο το 60αρι που ζηταει τωρα το origin ??? αμα πεσει στο store στα 45 και 40 ευρω δεν θα πρεπει αυτοματα να ριξουν τις τιμες και τα κλειδαδικα για να γινουν ανταγωνιστικα ?

 

 

 

Προφανως και οχι.Βασικα προφανως και οχι γιατι το Origin δεν προκειται να ριξει την τιμη του παιχνιδιου τοσο πολυ,τοσο συντομα.

 

 

 

 

εγω παντως δεν προκειται να δωσω φραγκο (φετος) ουτε για BF ουτε για TF, φασισμος ! προδοσια αισχροι και οι διο !! αισχροι και οι διο κυριες και κυριοι !! ( :P )

 

μονο με μποικοταρισμα βαζουν μυαλο τα (απληστα) ζωα στην EA - vote with your wallet λοιπον !!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Οrigin προσπαθεί να αναβαθμιστεί αυτόματα, δεν τα καταφέρνει, μπαίνει μόνο offline.

 

Ξεκινάω το 1, μου λέει είσαι offline, συνδέομαι.

 

Μου λέει πρέπει να αναβαθμίσεις το Origin (#$!%%^^%$^$#@@~!!#$%*^*(^$#@$@#@)

 

Βγαίνω, πάω στο eu Origin, πετάει μήνυμα πως οι servers είναι offline.

 

Πάω στο us Origin, κατεβάζω το OriginThinSetup, πετάει error στην εγκατάσταση (γιατί προφανώς προσπαθεί να συνδεθεί στους servers να κατεβάσει το πλήρες).

 

Standing Ovation.

 

εδιτ:

 

Εδώ, ο full installer, πάντα

 

http://answers.ea.com/t5/Origin/where-i-can-download-origin-quot-standalone-quot-quot-offline/td-p/3192828

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλαν τίπτοα patch ή/και drivers απο χθες?

 

Μπάινω τώρα, και και στα ultra πιάνω γύρω στα 30, κατεβάζω high και αγανακτά να πιάσει τα 65, ενώ χθες στα ultra έτρεχε νερό. Και η κάρτα να τρέχει στο 100% με τους συνήθεις χρονισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι έκαναν και δεν το λένε οι γελοίοι.

 

Δεν έχω κανένα μέτρο σύγκρισης πλέον, παρά μόνο το Launch day.

 

Πραγματικά, κάθε ώρα και στιγμή μας εκπλήσσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά πάει το παιχνίδι σε μένα, μόνο κάτι μικροκολληματάκια είδα χτες, αλλά ίσως να ήταν λόγω latency γιατί έκανε κάτι περίεργα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να βλέπετε και πώς πάει 

μέσω ~ in game console

PerfOverlay.DrawGraph 1

 

ή https://diaryofdennis.com/2016/08/11/how-to-create-a-config-file-for-battlefield-1/ φτιάχνετε cfg αρχειάκι

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλαν τίπτοα patch ή/και drivers απο χθες?

 

Μπάινω τώρα, και και στα ultra πιάνω γύρω στα 30, κατεβάζω high και αγανακτά να πιάσει τα 65, ενώ χθες στα ultra έτρεχε νερό. Και η κάρτα να τρέχει στο 100% με τους συνήθεις χρονισμούς.

Ποιον driver έχεις; Ο 375.95 είναι ο τελευταίος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιον driver έχεις; Ο 375.95 είναι ο τελευταίος

Ναι, αυτόν έχω.

 

Για κάποιο λόγο, το πρώτο παιχνίδι χρειάστηκε να κατεβάσω σε high για να πιάσει 60άρι, μετά το δεύτερο το ξανανέβασα σε ultra και έτρεχε όπως έπρεπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...