Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το δοκίμασα χθες πρώτη φορά μετά το patch με τους νέους drivers της nvidia και ως δια μαγείας ΕΦΤΙΑΞΕ! Το παιχνίδι είναι συνέχεια smooth χωρίς αυτές τις απότομες πτώσεις και σπασίματα που έκανε. Επίσης δεν χρειάζεται να κάνω alt+f4 που λέτε παραπάνω για να βγώ, δουλέυει κανονικά.

 

Άβυσσος η ψυχή της Dice.

 

Έχεις ακόμα την 980ti ή έχεις κάνει upgrade;

 

Edit: Οι drivers πριν τους τελευταίους συγχρόνιζαν σε κάποιες factory overclocked Pascal (corrected by Psycho) στα 810 Mhz την μνήμη.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις ακόμα την 980ti ή έχεις κάνει upgrade;

 

Οι drivers πριν τους τελευταίους συγχρόνιζαν στις Pascal στα 810 Mhz την μνήμη.

Με 980ti είμαι ακόμα.

Δεν έβαλα να δώ και τί πάίζει πλέον με usage γιατί όπως είπα παλιότερα που σκάλωνε χτύπαγε 70αρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως μετά που πέρασα τους τελευταίους drivers, δεν έχω απότομες πτώσεις στα 40, σε άκυρες στιγμές, ας πούμε. Το CPU usage έπεσε 5% κατα μέσο όρο (87-89% τώρα), το GPU usage κολλημένο στο 98-99% με τους χρονισμούς της 1060 να είναι στα 1987MHz έναντι των 2012MHz (χωρίς OC) που είχα πριν το hotfix.

 

Δεν δοκίμασα DX12, διότι προβλέπω πανολεθρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα operations amiens με smile marksman θα σας πω τι εγινε.Σκοτωνω εναν τυπο που ειχε spot(επιτελους)ολοκληρο φαναρι και μου λεει nice aimbot.Δεν ασχοληθηκα γιατι και στον προηγουμενο γυρο εβριζε κατι αλλους.Σιγουρα υπαρχουν cheaters αλλα εχει καταντησει  αηδια με μερικους που οποιος τους σκοτωνει γραφουν cheater.Το sniper αν σε παρει headshot τελειωσες και το σκορ που ειχα ηταν μικρο για τον αγωνα.Ενα attack ηταν και ειχα 13-0 με 2 revives που μου εκαναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι έγινε με το hardcore? Με 100% damage δεν έχει servers τι έγινε?

 

Δε ξέρω τι ακριβώς παίζει, και μένα κάποιες ώρες μου εμφανίζει κάποιους servers αλλά όλοι 0/64. Αναγκάζομαι και γυρνάω στο κανονικό,.

 

Πάντως όσο "hardcore" και να παίξω, τους εχθρούς δε μπορώ με τίποτα να τους ξεχωρίσω από τη στολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όσο "hardcore" και να παίξω, τους εχθρούς δε μπορώ με τίποτα να τους ξεχωρίσω από τη στολή.

Εγώ έφαγα και bug. Ήταν όλοι Τούρκοι, πουθενά Άγγλοι.

 

Πάντως, δεν είναι ακόμη έτοιμο το hardcore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BF1 στις 30 λιρες,περιπου 35euro απο αμαζον digital code.

 

https://www.amazon.co.uk/Battlefield-1-PC-Code-Origin/dp/B01FVC15O6/ref=sr_1_1_twi_sof_2?ie=UTF8&qid=1479817030&sr=8-1&keywords=bf1+pc

 

Το τσιμπησα,οταν πατας ολοκληρωση παραγγελιας και σου δινει κατευθειαν το κωδικο για origins.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...