Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Heya! Thanks for the feedback! We are aware of this and are already working on a few additions for Rent a Server!
Admin control.
VIP queue.
Increasing total maps in the rotations
Custom player counts
More granular weapon restrictions
Custom Banners
Map Vote
Sniper only
And much more... I hope to be able to share more as times goes by
Regards Striterax

 

https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/5d3wmj/first_experience_with_renting_a_private_server/da1oxtm/ 

 

2 little 2 late, μου ηρθε και αυτο το mail σημερα 

 

FWsU33P.png

 

θελουν και λεφτα τα τσουτσεκια, black friday και αν  !! 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου ήρθε το παραπάνω Sof


Παίζεις SLI άν ναί κλείστο.

Οχι δεν έχω SLI, μία και μοναδική 1070 έχω ( το κάνει αλλά απειροελάχιστα σε γωνία αν κοιτάξεις τον ήλιο, και με FXAA HIGH )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερο alasing fxaa ή taa?

Από ότι είδα , για μένα ήταν λίγο καλύτερο το TAA, σε depth αλλά προσθέτει λίγη θολούρα. Ενώ το FXAA είναι sharp η εικόνα, βέβαια εμένα δεν μου αρέσει εντελώς sharp αλλά για να μην έχω αυτό το τρεμόπαιγμα που κάνει στον ουρανο της Argonne το έχω FXAA

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραοα και κατι last...σε dx12 εχουμε κανενα διαγραμμα για το πως πανε τα πραγματα; αξιζει να το τρεξουμε σε dx12?

ΑΜD δείχνει να τρέχει ελάχιστα καλύτερα, Nvidia τρέχει χειρότερα. Αλλά φίλος με 390 μετά το update "τρώει" crash.

 

Παίδες, παίζει να είναι το μεγαλύτερο bug που έχω δει (λες και κυκλοφορώ πολύ). Sinai, είμαι Τούρκος. Παίζω, πουθενά Άγγλοι, όλοι ήταν Τούρκοι. Μια στιγμή με τρώνε Τούρκοι και βλέποντας το όνομα ήταν Άγγλος με φορεσιά Τούρκου. :ph34r:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραοα και κατι last...σε dx12 εχουμε κανενα διαγραμμα για το πως πανε τα πραγματα; αξιζει να το τρεξουμε σε dx12?

Nope..

post-247625-0-12877700-1479405335_thumb.png

http://www.gamersnexus.net/game-bench/2673-battlefield-1-cpu-benchmark-dx11-vs-dx12-i5-i7-fx/page-2

Δεν ξερω με το patch αν αλλαξε κατι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

headshot.jpg

 

B)

 

Δύσκολα πιο μακρινό.

 

Δυστυχώς gif δεν υπάρχει (και θα ήταν το καλύτερο που έχω, είχα σηκώσει το όπλο τόσο που ίσα που φαινόταν στην διόπτρα ο άλλος) μιας και το GFE κατέγραψε το  στιγμιότυπο, αλλά το βίντεο δεν δείχνει τίποτα, σαν να είναι corrupted. Όποιος μπορεί να με βοηθήσει να  το επαναφέρω, ευχαρίστως ακούω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, παίζει να είναι το μεγαλύτερο bug που έχω δει (λες και κυκλοφορώ πολύ). Sinai, είμαι Τούρκος. Παίζω, πουθενά Άγγλοι, όλοι ήταν Τούρκοι. Μια στιγμή με τρώνε Τούρκοι και βλέποντας το όνομα ήταν Άγγλος με φορεσιά Τούρκου. :ph34r:

 

Α, μπράβο...και στη FAO παίζει να το έκανε κάποια στιγμή χτες.

 

Κι αναρωτιόμουν πόσο γκαβός είμαι στο hc, ξαφνικά.

 

εδιτ:

 

Όσοι έχετε θέμα με το MSI AB (το παιγνίδι δεν ξεκινά σε DX12) και το είχατε απενεργοποιήσει προσωρινά, κατεβάστε το νέο RTSS από εδώ: http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=5359965&postcount=28

 

Εκτός απρο΄πτου διορθώνει αυτό το θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...