Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπήρχε από πριν αυτό.

σωστος ξεχασα να το αναφερω. πριν το update μου ειχε τυχει 2 φορες (απο τα ~50 revive) σημερα οσο επαιξα 2 μου κανανε και στα 2 ετυχε.. μπορει απλα να ετυχε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επανήλθε το Origin< επανήλθε και το κλειδί μου.

 

Με την 1η error, όντως ασύμβατο με το MSI AB (θα δω για κάποια beta μήπως και...). Σιχτίρ

 

Με την 2η όλες οι ρυθμίσεις default. Σιχτίρ

 

Με την 3η κι αφού τα ρύθμισα όλα όπως τα είχα, κάπου 20% κάτω, τουλάχιστον. Σιχτίρ

 

Βέβαια, οι custom servers με το hardcoreοειδές, όαση!

 

Επιτέλους, μία, δύο το πολύ από τυφέκιο και πάπαλα ο μάγκας...όχι 5-6 και εν τω μεταξύ σε έχει φάει επειδή είναι sniper ή έχει αρχίσει και τρέχει και τον έχασες.

 

Όταν γίνει και κανονικό (ff=on, kill cam=off κλπ), θα νιώσω πολύ καλύτερα.

 

Τα υπόλοιπα προβλήματα, ΕΑ φορ έβα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα τον hardcore σέρβερ που έπαιζα στο BF4. Πανικός. :-D 

EDIT: GTX 1060 Ultra @1440p
 
Pre-Patch: 70fps με CPU 90-95% & GPU 100%
Post-Patch: 20fps με CPU 100% & GPU 100% (fans κλειστά)
 
Τα γ@μησε όλα η Nvidia πάλι.
 
:lol:  :lol: :lol:  :lol:  
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"You cannot reserve slots for yourself, admins, or VIPs."

Δηλαδή, θα πληρώνω για server, αλλά δε θα μπορώ να παίξω γιατί θα είναι γεμάτος...;

 

Ειλικρινά δεν πάνε καλά...

 

Είχα πει ότι δε θα πληρώσω το παιχνίδι full price κι ότι θα το πάρω κάποια στιγμή σε προσφορά, γιατί το ξεφτύλισαν με τις τιμές, αλλά έτσι όπως πάει, δε θα το πάρω καθόλου. Ξέρω, στα @@ τους, έκαναν 2πλάσιες πωλήσεις από το BF4 και ειδικά οι κονσολάδες αυξήθηκαν σημαντικά, αλλά ειλικρινά δεν αξίζει. Όχι λόγω gameplay, αλλά λόγω συμπεριφοράς ως προς την κοινότητα.

 

Οι PC gamers κρατάνε τα παιχνίδια ψηλά. Καλώς ή κακώς. Οι κονσολάδες, παίζουν 3, βία 6 μήνες και μετά θα πάρουν το επόμενο. Προφανώς και δεν τους νοιάζει, αφού έχουν εισπραξει εκατομμύρια, αλλά αν δε θέλουν να χάσουν ούτε τη διαφήμιση (οι πιό γνωστοί youtubers είναι σε pc), αλλά ούτε και τα έσοδα από ενοίκια (μέχρι πρόσφατα υπήρχαν ακόμα servers BFBC2), τότε καλά θα είναι να σοβαρευτούνε λίγο.

 

Αργά η γρήγορα θα βρεθεί άλλο παιχνίδι να μετακινηθούμε. Προς το παρόν εμένα δε με καλύπτει κανένα, αλλά είμαι σίγουρος ότι από αυτά που είναι στα σκαριά, θα βρεθεί κάποιο αξιόλογο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά περίμενα το HC mode για να πάρω τελική απόφαση k αφού κανένας γνωστός δεν ψήθηκε για το game το προσπερνάω για ακόμα μια φορα, τα λέμε στο επόμενο BF ;)

 

p.s. Fuck EA. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κάνανε σκατά με το patch, ακόμα και στο Argonne forest που μου έτρεχε νερό τώρα κολλάει του θανατά σε 64 conquest.. Αει στα διάλα EA.

 

Αν το παιχνίδι δεν το έπαιρνε ο διάολος με το πρώτο patch, ΔΕ θα ήταν Battlefield.

Τουλάχιστο σε κάποια πράγματα έχει μείνει πιστή η EA, δεν τα έχει ισοπεδώσει όλα.

 

 

Εγώ προσωπικά περίμενα το HC mode για να πάρω τελική απόφαση k αφού κανένας γνωστός δεν ψήθηκε για το game το προσπερνάω για ακόμα μια φορα, τα λέμε στο επόμενο BF ;)

 

"See you on the NEXT Battlefield"™

To νέο σύνθημα της EA.

:P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε θέματα σε πράσινες κάρτες για δοκιμάστε τους καινούριους drivers (375.86) που έβγαλε χθες η Nvidia και πείτε.

 

Όπως έχω είδη αναφέρει πριν μέχρι τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα , μετά το pacth και τον driver 375.86 έχω gpu usage περισσότερο στο 100% 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε θέματα σε πράσινες κάρτες για δοκιμάστε τους καινούριους drivers (375.86) που έβγαλε χθες η Nvidia και πείτε.

https://gfycat.com/DrearyExcellentCougar

 

Ρθμίσεις: 1080p, low

 

Με DDU οι "νέοι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://gfycat.com/DrearyExcellentCougar

 

Ρθμίσεις: 1080p, low

 

Με DDU οι "νέοι".

αυτό το προγραμματάκι που έχει για τις πληροφορίες ποιο είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...