Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νταξει, πιο κουλό από κάποιον που τρέχει πιο γρήγορα κι απ'τον Flash και πετάει; (και τελειώνει τον γύρο με 32-2;)

:P  :P  :P

 

 

Τώρα το είδα (χτες βράδυ μου το έβγαζε private).

 

Κλαίω, απλά.

 

Εσύ λογικά γράφεις με shadow play, έτσι?

 

Για AMD τί προτείνετε?

 

Κατέβασα και σέταρα (νομίζω) το OBS-VCE αλλά ενώ ξεκινά την εγγραφή, μόλις πατήσω να σταματήσει πετάει error και βγάζει μηδενικό αρχείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα το είδα (χτες βράδυ μου το έβγαζε private).

 

Κλαίω, απλά.

 

Εσύ λογικά γράφεις με shadow play, έτσι?

 

Για AMD τί προτείνετε?

 

Κατέβασα και σέταρα (νομίζω) το OBS-VCE αλλά ενώ ξεκινά την εγγραφή, μόλις πατήσω να σταματήσει πετάει error και βγάζει μηδενικό αρχείο.

 

Ναι με Shadowplay γράφω, με έχει βολέψει (με το παλιό GeForce Experience όμως γιατί το καινούριο είναι εμετός).

 

Το γέλιο σ'αυτό το βίντεο (κάθε φορά που το βλέπω πεθαίνω) είναι η αντίδρασή μου στο 6-7 δευτερόλεπτο.

 

Δεν ήμουν στο server από την αρχή των tickets να ξέρω τι γίνεται, είχα μπει λίγο πριν την αρχή του βίντεο.

Οπότε όπως πάω να ανέβω δεξιά τις σκάλες για το C περνάει το τυπάκι «πετώντας» από δίπλα μου και γυρνάω αυθόρμητα πραγματικά προς τα αριστερά σε φάση «what the fuck did I just see?».

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι το hardcore? :ph34r:

 

Απο αυριο ειπαν οτι θα μπει επισημα στο menu.

Υπαρχουν καποιοι hardcore servers ηδη, τωρα παιζω. Γραψε "hardcore" στην αναζητηση στο server browser ή στα φιλτρα της αναζητησης βαλε 200% weapon damage.

 

Αλλη αισθηση το hardcore, για πρωτη φορα απολαμβανω ετσι το παιχνιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το update δεν μου ανοίγει το game,κρασάρει στο φόρτωμα...

 

dx12 το τρέχω,ξέρει κάποιος ποιο αρχείο έχει τις ρυθμίσεις να το γυρίσω default μπας και?

 

 

post-374448-0-00477800-1479231563_thumb.png

 

Λοιπόν το βρήκα.Για κάποιο λόγο δεν του αρέσει το msi afterburner ,όταν το κλείνω φορτώνει τουλάχιστον σε dx12.Θα δοκιμάσω και σε dx11.

 Έχει κανενας άλλος ίδιο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το update δεν μου ανοίγει το game,κρασάρει στο φόρτωμα...

 

dx12 το τρέχω,ξέρει κάποιος ποιο αρχείο έχει τις ρυθμίσεις να το γυρίσω default μπας και?

 

 

attachicon.gifScreenshot (30).png

 

Πολύ λαικά...Θα πάς στο my documents\battlefield 1 και στα settings θα ανοίξεις το PROFSAVE_profile και κάπου θα βρείς κάτι σε dx12 θα το γυρίσεις σε 0 αν είναι σε 1 η το αντίστροφο , save και ξαναδοκίμασε.

 

Καλού κακού σώσε πρώτα το αρχείο PROFSAVE_profile.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα το update σαν να χειροτερεψε το παιχνιδι. πλεον στα εισαγωγικα βιντεο βλεπω fps μεχρι και 3-5 και μετα παλι στα 70 που τρεχει κανονικα...  πριν το Update εποιανα και 79-80 που εχω βαλει οριο... εχω βρει και ενα Bug Νομιζω. καποιες φορες αν σε κανουν revive δεν μπορεις να ριξεις με το οπλο και πρεπει να αλλαξεις σε αλλο οπλο και μετα παλι στο προηγουμενο για να ριξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εχω βρει και ενα Bug Νομιζω. καποιες φορες αν σε κανουν revive δεν μπορεις να ριξεις με το οπλο και πρεπει να αλλαξεις σε αλλο οπλο και μετα παλι στο προηγουμενο για να ριξεις.

 

Υπήρχε από πριν αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου ότι και σε κάποιον άλλον έβγαλε αυτό:

 

post-50176-0-20346500-1479236347_thumb.png

 

Να δοκιμάσω logout/in?

 

Να ξαναπεράσω τον κωδικό?

 

Να αρχίσω καντήλια?

 

εδιτ: Sign out, freeze@Origin, force close (task man), click on Origin...και φυσικά μου πετάει error και δεν ξεκινά καν.

 

Thanks, Obama!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω γκρίνιες ότι το patch μείωσε το frame-rate για πολλούς, ισχύει ;

 

Δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο μάλιστα είδα μια μικρή βελτίωση στο gpu usage που πλέον φτάνει περισσότερο στο 100% 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...