Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Με αυτά που γράφεις, βγάζεις την 1060 πιο ψηλά από Fury(X), και 1070.

 

Απλά, δεν παίζει.

 

 

Προβλέπω να γεμίζουν οι πωλήσεις στο insomnia με αγγελίες τύπου : "Πωλείται ή ανταλλάσσεται GTX 1070 (ή Fury X) με GTX 1060 και διαφορά από μέρους μου". :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

About last night :-D

 

Για άλλον πήγαινε και άλλον βρήκε

p0y4eau.gif

 

Άτυχοι Γερμανοί

8GDyjwV.gif

 

5VfJs1J.gif

 

Νέο προσωπικό ρεκόρ στο BF1. 500m (499.81 για την ακρίβεια :P )

foeOJHn.gif

 

Υ.Γ#1  Όλα έγιναν στο ίδιο game.

Υ.Γ#2 Μεγάλος κατασκηνωτής έτσι? :lol:

Επεξ/σία από cpttony
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γέλιο θα έρθει με τους custom servers. παίζει να έχει όριο στους κατασκηκωτές. θα βλέπεις ένα  τσατ να γράφει !sniper !sniper. κάτι σαν το BF4 στους custom servers. παίζεις operation στη Monte Grappa, και βλέπεις τις κατασκηνώσεις από μακρυά. κρίμα τόσο κατασκήνωση, να μην έχει και ένα γηπεδάκι μπάσκετ να αθλούντε οι αθλητές να ξεμουδιάζουν βρε παιδί μου.:P

 

αν και είπαν ότι αυτό το bunker στο Β θα αλλάξει,άντε να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γέλιο θα έρθει με τους custom servers. παίζει να έχει όριο στους κατασκηκωτές. θα βλέπεις ένα  τσατ να γράφει !sniper !sniper. κάτι σαν το BF4 στους custom servers. παίζεις operation στη Monte Grappa, και βλέπεις τις κατασκηνώσεις από μακρυά. κρίμα τόσο κατασκήνωση, να μην έχει και ένα γηπεδάκι μπάσκετ να αθλούντε οι αθλητές να ξεμουδιάζουν βρε παιδί μου.

1ον, κράτα μικρό καλάθι. Χωρίς το Procon, δεν ξέρω πως θα επιτευχθούν τέτοιο κανόνες...

2ον, είμαστε κι εμείς που δε στήνουμε αντίσκηνο, αλλά παίζουμε aggresive... Τέτοιοι κανόνες, κόβουν κι εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά, άπειροι οι aggressive snipers τόσα χρόνια που έπαιζα BF. Δεν προλαβαίναμε να τους θαυμάζουμε και να απορούμε για τη μαγική τους δυνατότητα να αλλάζουν το παιχνίδι. Απορώ γιατί δεν βγαίνει ένα mode να παίζουν μόνοι τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με εμενα μου το εχει πεταξει αυτο κανα 2-3 φορες στο 4 ομως...Οποτε υποθετω καποια μαλακια εχουν κανει με τα patch η καποιο κολλημα τρωνε οι drivers της καρτας γραφικων...εγω περασα τους τελευταιους οδηγους κ απο τοτε δεν μου το εχει ξαναβγαλει....
Βεβαια οσες φορες μου το εβγαλε περνουσε καιρος οποτε παιζει να μου το ξαναβγαλει σε κανα 2 βδομαδες η 1 ωρα οποτε καταλαβαινεις δεν ειναι σιγουρη η λυση μου μεχρι στιγμης ειμαι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Cowboy, τώρα που μου ήρθε.

 

Μήπως έχεις μπερδευτεί και έχεις το Resolution Scale@50%, όπως στη beta?

 

Το έφτιαξαν αυτό, η σωστή τιμή πλέον είναι 100%.

 

Οχι 100% res scale ειναι, απλα ειναι η πιστα με την ερημο που ειναι ελαφρια λογικα γιατι σε αυτη με την κατεστραμενη ευρωπαικη πολη (64players) που δοκιμασα επαιζα στα ~70 fps.

Παντα παιζω με Adaptive Vsync (60fps) και πρωτη φορα το εκλεισα για να δω τι fps πιανω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...